Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) bitpork válasza kenwood (#72) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A helyzet az h jogszabály tiltja a közterület felvételét bármilyen okból kivéve pár esetet. A demokratikus jogrendszer alapja hogy mindenkit egyenlő jogok illetnek meg - vagyis amíg bíróság nem mondja ki valakiről h bűnös (vagy a jogszabályban meghatározott szervezet) addig megilleti az ártatlanság vélelme és egyéb jogok is.
A rendőrség mint erőszakszerv törvény által mérlegelési jogkörrel rendelkezik és ha megítélése szerint a vélt elkövető veszélyes a társadalomra vagy olyan súlyú bűnt követel, esetleg a bűnismétlés veszélye is fennforog akkor törvényesen hozza nyilvánosságra. A GDPR még szigorított is ezen.

(#74) Tikakukac: márpedig vannak dolgok amire predesztinál a születés. Ahogyan a mondás is tartja, hogy a intelligens viselkedés legmagasabb szintje a természetesség - amikor nem megerőltetés és nem odafigyelés kérdése hogy egy ember ember marad. Amikor nekem jöttek és a Teddynek az orrát megnyomták egy meg nem adott jobbos kereszteződésben tudtam úr maradni. Utólag voltak kétségeim, de most is azt érzem hogy megérte. 6 számjegyű volt és nem 1-sel kezdődött de akkor is nyugodtan nézek a tükörbe ha ez nekem fájt. A napi itthoni problémák miatt pedig aktívan járok tüntetni - erőszakmentesen de határozottan. :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.