Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

Ugorjon. Lehetőleg jó magasról.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) Armahun


Armahun
addikt

Mos esett le, hogy az újabb telefonokban miért nincs értesítő LED, kell a Gamer cuccokba.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) MK VII


MK VII
veterán

Komolyan kérdezem, van ilyen szarokra kereslet? Vagy unalomból generálják az RGB led mizériát a gyártók?
Elég nekem karácsonykor a fán a sok színes ledet bámulni..

(#2) Armahun
Na igen. Valószínűleg ezért nem fér bele egy 0,0005 centes led a 150 ezres készülékekbe.. :D

(#4) Milka 78


Milka 78
nagyúr

A sebességhez társított időzítés sem egy nagy szám (sőt),de lényeg hogy világítson :D

(#5) Zoltn válasza MK VII (#3) üzenetére


Zoltn
senior tag

Nyilvan van ra kereslet ha ennyire toljak...
Pl en is szeretem ha vilagit, tud am jol is kinezni.

Mondjuk ez a konkret memoria eleg izlestelen lett. 😀😔

"Music is your only friend. Until the end!"

(#6) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Szemét ledek :) azért én el tudom viselni a gépben is meg az lg tv hátulján..
Pl itt látszik :)
Bár a másik 2 video jobb..

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#7) Milka 78 válasza Zsmester89 (#6) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na jó ezt megadom! :) Nekem csak sima rgb van a tv-re felrakva,de ott értelme is van/sokban növeli a mozizás élményét és a szemet is pihenteti egy hátsó megvilágítás.

(#8) rii


rii
nagyúr

hát azért ez a sok rgb már engem is kiakaszt() :) ... - arról nem is beszélve, hogy volt régen egy fórumtag, e néven, aki elérte, hogy még a nick-jét megemlíteni sem volt szabad :DDD

()
dehát ez kell, hogiy a 14 éves kissrác ezért nyúzza az apját ...

(#6) Zsmester89:

nekem is abilight-os philips pfl tv-m van, de ott igen, az más, ott még asszem rá is lehet fogni, jobb egy enyhe háttérvilágítás ....

//felismerés
úristen ..... rgb-s tv-m van .-OOOOO
//felismerés

(#7) Milka 78:
azt hiszem grafikai stúdiókba is úgy kellene dolgozni .... én legalábbis úgy szeretek ....

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

valamiért ez jutott eszembe az rgb ledes memóriáról: [link]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) pengwin válasza Armahun (#2) üzenetére


pengwin
addikt

A PC-be meg az okostelefonok miatt drága a RAM...
Kölcsön kenyér visszajár! ;]

(#6) Zsmester89
Noffene... ki gondolta vol,na, hogy a Windows Media Player Ambilight kompatibilis... ;]

(#8) rii
Remélem van hozzá valamilyen konzolod, mert anélkül csak 90%-ban géjmör.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#11) KRi2


KRi2
aktív tag

Eljön még az az idő, amikor azokat a termékeket fogják többért adni, amibe nem pakolnak villogó szarokat :(((

||| | || ||||| | ||| ||

(#12) Zsmester89 válasza pengwin (#10) üzenetére


Zsmester89
őstag

:D a zenét onnan nyomatom, de a képi megjelenítést mindig youtube-ról szoktam mellé rakni..jópofa, a következő tv-mre is megépítem. "gamer tv rulez" :D

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#13) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Ocsmány :C

(#14) scope2007


scope2007
addikt

Ocsmány a ledek alatti rész +1
Amúgy én elvagyok az rgb ledes cuccokkal, csak azért legyen egy minősége xD

Nekem is ambilight Philips van, és pl semelyik tvre nem cserélném már, ami nem ambilightos, tehát a falat világítja, ennyi :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az ugorjon le valahonnan aki ezt kitalálta. Ennél ocsmányabb, bazáribb hülyeséget már rég láttam.

(#16) 8th


8th
addikt

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az ėn ramjaim is ledesek (fehér). Nem rajkodásból vettem hanem azért mert épp ez volt a legjobb árbn.. Este az asztalon lėvő plexis házban elėg zavaró. Szerencsėre szoftverből szabályozható, bár kikapcsolni is csak úgy lehet ha a brájtnesszt húzod minimumra. Értelme akkor lenne ha pl a hdd ledhez hasonlôan jelentenėnek valamit a fėnyek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) #74018560


#74018560
törölt tag

Túl gyenge. Én beépített stroboszkópot szeretnék! :U

(#19) kromatika


kromatika
veterán

Várható volt.Mondjuk szerintem ez nagyon ronda lett.

(#20) MK VII válasza 8th (#16) üzenetére


MK VII
veterán

"Mennyi pénzed van? Megveszem!"
:D

(#21) 8th válasza MK VII (#20) üzenetére


8th
addikt

(#22) pomorski válasza 8th (#16) üzenetére


pomorski
őstag

Ez a kép melyik filmből származik? -Egyébként tökéletes...!

Szerk.: Közben rájöttem.

[ Szerkesztve ]

(#23) #74018560 válasza pomorski (#22) üzenetére


#74018560
törölt tag

(#24) Cs1csó válasza Armahun (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mennyire igaz, olyan droidos telót nem is akarnék venni amin nincs, szánalmas. Sajnos már itt tartunk szaros tévékre nem tesztek jack kimenetet hogy egy nyamvadt fejhallgatót rá lehessen dugni.

(#14) scope2007
NEKEM TETSZIK! Még képcsöves tévém van de utálok vaksötétben tévézni ezért egy olcsó halogén izzós asztali lámpa - teleszkópos szárú - van mögé betéve úgy hogy felfelé irányítva a fénye a plafonra világít nem erős pont elég hogy ne legyen se túl sötét se túl világos a szobában.

Nem is tudtam hogy az ambilight ez jelenti bár talán philips tévét nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#25) EnergyCoke válasza Zsmester89 (#6) üzenetére


EnergyCoke
tag

Ugyesen elhelyezett reklam ! ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#26) Zsmester89 válasza EnergyCoke (#25) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ohh és mit reklámozok vele? Az lg tvmet vagy a saját magam épített ambilightot? Bullzeye kolléga leírását? Amúgy minden led fikázó fórumba odaszúrom. ;)
----
Philips tvt én se vennék :) így nekem ez a megoldás tökéletes. Amúgy is 222db leddel dolgoztam, philipsnél oldalanként mennyi van? 15-20 :D

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#27) Cs1csó válasza Zsmester89 (#26) üzenetére


Cs1csó
félisten

Házi építésűt már láttam, vagyis olcsón vette az ebay-en kínából az illető, de nem tudtam, hogy a philips hivatalos nevet is adott ennek a dolognak.

(#28) Milka 78 válasza Zsmester89 (#26) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez menne saját illetve hdmi-n hozzákötött média lejátszóval?
Reklám,nem reklám nekem nagyon tetszik,szép munka :K

(#29) Bird


Bird
addikt

Mikor pukkad ki végre a mindenre ledet, minden gamer életérzés?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30) 8th válasza Bird (#29) üzenetére


8th
addikt

Soha. Amíg van szar lesz légy is. :D

(#31) Kernel


Kernel
nagyúr

Középiskolás koromban én még tirisztoros fényorgonát készítettem a szintén saját építésű erősítőhöz. De a fényjátékból elég hamar kinőttem, most már nem kéne a TV mögé sem.

Elképzelhető, hogy azon a szinten manapság én is szórakoznék ilyenekkel, de most már gyerekesnek találom.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#32) Balu77 válasza Zsmester89 (#6) üzenetére


Balu77
őstag

Hmm, zene füleimnek! :R

izé

(#33) pomorski válasza 8th (#30) üzenetére


pomorski
őstag

Szép meglátás.

(#34) Zsmester89 válasza Milka 78 (#28) üzenetére


Zsmester89
őstag

Köszönöm! Sajna pc által vezérelt. Kompletten lehet valamelyik szomszédos országból rendelni olyat, amit a hdmi-vel iktatsz közbe, de az jóval drágább.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#35) Praston


Praston
tag

Magával a LED beépítésével nincs gond, főleg úgy ha szabályozható és/vagy kikapcsolható. A gond az hogy ezért nagyobb plussz összeget kérnek, illetve RGB nélkül már nem is vagy gaymer. De na, most ezt a kort éljük, felesleges minden posztban rúgózni rajta. :) Mellékesen TV-knél hatalmas plusz. :K

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#36) MK VII válasza Praston (#35) üzenetére


MK VII
veterán

Ebben teljesen igazad van.
Most ezt a kort éljük. Volt 3 másodpercezés is anno a Watelnél. Már az sincs. :)

(#37) Milka 78 válasza Zsmester89 (#34) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

(#38) svgyula


svgyula
addikt

Szép ez a cucc csak kellene egy beépített kamera meg egy plusz monitor ami mutatja a luzernak(na meg a havernak :D ) a gép belsejét folyamatosan. Persze erre bármelyik számítógép alkalmas még az XT is! csak be kell rakni pár LED-et és attól vagány lesz a gép :D Annó az első 286-os gépemnél még jól jött volna a látvány mert azt ház nélkül használtam az asztalon vagy fél évig csak madzagokkal volt tele az asztal :DDD valamikor 90' környékén.
Én nagyon maradi vagyok és nem vagyok képes egyszerre nézni a zárt gépházat és a monitort sajnos :( Ha éjjel megy a gép, a power led és esetleg a HDD pontosan elég, hogy kitaláljak a wc-re :B

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#39) Lacok


Lacok
őstag

Ha kikapcsolható akkor tőlem lehet rajta akármilyen LED.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#40) kovgab


kovgab
aktív tag

mint egy falat kenyér ...
:N

Ká Úr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.