Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94) Dilikutya válasza tuki2200 (#93) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kezelheted akármilyen helyen a szavazást, azt gólra játsszák, mint a focit. Értem én, hogy sok a tanulatlan, meg könnyen megvezethető, de az ő szavazatuk épp annyit ér, mint másoké. Itthon is megnyerik a nyugdíjasok a következő választást. És azért egy esetleges huxit kapcsán sem vagyok biztos abban, hogy nem kerekedne felül ez a szakértő tömeg. Függetlenül attól, hogy a fél ország EU-s pénzből épül újjá, és még a szellemi mélynyomorban élő is onnan kapja a munkahelyteremtésre a támogatást. Beszélgettem munkaügyisekkel, félelmetes, mire mennek el ezek az EU-s pénzek. Mennek értelmetlenül egy feneketlen kútba olyanok támogatására, akik soha nem fogják a GDP-t növelni, mert egész egyszerűen alkalmatlanok a munkára. Amikor azt se tudja, hétfőtől hol fog "dolgozni" és mit fog csinálni, meg 25 évesen fogalma sincs, mikor végezte el azt a rengeteg iskoláját. És nem kétséges, hogy ezeket is lazán meg lehetne vezetni, nem számít, hogy az EU fizeti őket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.