Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Először megörültem a cikk címét olvasva, jól jönne egy kis, wireless, touchpad-os bill. net-ezéshez (not-ról), később TV-hez, és a K400 is a horizonton volt egy ideig, csak hát úgy látom pont a legnagyobb hátrányát nem sikerült kiküszöbölni. Pedig a cikkben is szerepel, hogy már nem szigetesek billentyűi. :( Hát én nem tudom, nálatok ez mit jelent, de a képek alapján pont ugyan olyan fél-szigetes megoldás, mint a K400-on is volt, nem is igazán értem... :F

Hogy ez miért baj? Gyűjti a port, de nagyon és pucolászni elég körülményes (meg nevetséges). Nem tudom mi előnye van ennek fél-szigetes megoldásnak, a notim-on is ilyen van és gépelés szempontjából sem a legkényelmesebb.

Persze ott van a Microsoft All-In-One, aminek már normális billentyűi vannak, de ott meg állítólag a touchpad a gagyi. Ebből a kettőből kéne egy használható, normális darabot összegyúrni ezen az áron, nem tudom a loginak ez miért kerülte el a figyelmét, számtalan teszt van róla, hogy inkább hanyagolhatnák ezt az "olcsó" fél-szigetes kialakítást.

Szóval nálam még mindig inkább a Microsoft-é áll nyerésre. A Rapoo-k meg a dedikált click és media gombok hiánya miatt esnek ki. Ahh, kellene ezeknek a gyártóknak egy-két jobb termék manager, imo... (Én szívesen adnék tanácsot, mondjuk, hmm... Akkor most számoljunk csak... :U ) :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.