Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renok


Renok
senior tag

Ez kell!
Előzőnél a touchpad használható volt?

Kiváncsi leszek, mennyibe fog kerülni, amint a boltokba ér.

(#2) Normi™


Normi™
őstag

Ez nagyon tetszik,mennyivel lehet jobb mint egy rapoo például?

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#3) kzkz válasza Renok (#1) üzenetére


kzkz
őstag

Nekem az előző van, a touchpad-ja jó, nincs vele gond.
Inkább írni nehézkesebb vele, mert ugye kisebb, mint egy átlag billentyűzet, így néha melléüt az ember, többet kell korrigálni. Legalábbis nekem. Szóval nekem nem jött be az állandó használta, néha veszem elő pótbillentyűzetként, amikor kevesebbet kell írni, pl.: ágyban fekve videókra keresve :)

(#4) Goose-T válasza Renok (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Nekem is van otthon egy K400-am van már vagy három éve, elég gyakran van használva, a kölök is néha nyúzza, ha megkaparintja, de még mindig jól bírja. Elemet talán egyszer vagy kétszer kellett benne cserélnem, pedig kapja az ívet. A touchpad teljesen jó, multitouchot is tud (kétujjas scroll), több játékot is végigjátszottam vele (pl. Fable, Overlord). A Logitech oldalán lévő ár mindig túlzó, nem hiszem, hogy jelentősen drágább lesz a K400 ~10 ezres áránál.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) Renok


Renok
senior tag

Köszi a választ mindenkinek! :R

(#6) vlevi


vlevi
nagyúr

Nekem volt az előzőből. Igazából nem tudok róla rosszat mondani. a billentyűrésze nem rossz, egyedül a multimédiás gombok hiányoztak. Ezen az újon már azok is vannak. A réginek tapipadja is úgy működik, ahogy egy laptopos tapipadnak működnie kell. Az már az én egyéni szoc. problémám, hogy a tapipadot, görgőt, pöcköt nem nekem találták ki. Maradok az egérnél.
Eddig, ami tappancs volt az ujjam alatt, azoknkál sose tudtam, hogy a tapipadon való húzgálás elején, vagy végén, mikor fog még egy egérkattintást is beleiktatni, és mikor törlök ki valamit, amit nem kellett volna.

(#7) orbano válasza Goose-T (#4) üzenetére


orbano
félisten

bakker pont tegnap idegeskedtem hogy de rossz hogy az F billentyűknél van a hangerő, bár csak külön tennék. erre ma megjelenik ez a cikk :D amint megjelenik lecserélem a régit...
a bal felső sarokban az egérkattintás gomb amúgy a konkurencia fölé emeli, a saját méregdrága illuminated verziót is veri emiatt szvsz...

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) Goose-T válasza vlevi (#6) üzenetére


Goose-T
veterán

Multimédiás gombok már az előző ráncfelvarráson, a K400r-en is voltak, ami a sima K400 Win8-ra optimalizált változata.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Először megörültem a cikk címét olvasva, jól jönne egy kis, wireless, touchpad-os bill. net-ezéshez (not-ról), később TV-hez, és a K400 is a horizonton volt egy ideig, csak hát úgy látom pont a legnagyobb hátrányát nem sikerült kiküszöbölni. Pedig a cikkben is szerepel, hogy már nem szigetesek billentyűi. :( Hát én nem tudom, nálatok ez mit jelent, de a képek alapján pont ugyan olyan fél-szigetes megoldás, mint a K400-on is volt, nem is igazán értem... :F

Hogy ez miért baj? Gyűjti a port, de nagyon és pucolászni elég körülményes (meg nevetséges). Nem tudom mi előnye van ennek fél-szigetes megoldásnak, a notim-on is ilyen van és gépelés szempontjából sem a legkényelmesebb.

Persze ott van a Microsoft All-In-One, aminek már normális billentyűi vannak, de ott meg állítólag a touchpad a gagyi. Ebből a kettőből kéne egy használható, normális darabot összegyúrni ezen az áron, nem tudom a loginak ez miért kerülte el a figyelmét, számtalan teszt van róla, hogy inkább hanyagolhatnák ezt az "olcsó" fél-szigetes kialakítást.

Szóval nálam még mindig inkább a Microsoft-é áll nyerésre. A Rapoo-k meg a dedikált click és media gombok hiánya miatt esnek ki. Ahh, kellene ezeknek a gyártóknak egy-két jobb termék manager, imo... (Én szívesen adnék tanácsot, mondjuk, hmm... Akkor most számoljunk csak... :U ) :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Avicularia


Avicularia
veterán

K400-at használok én is a hálóban lévő HTPC-hez. Nekem a háttérvilágítás hiányzik róla, amúgy hibátlan erre a feladatra.

(#11) Goose-T válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Goose-T
veterán

Honnan tudod, hogy gyűjti a port, ha nem is volt olyanod? Mert nálam tökre nem gyűjti a port.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#12) ALBY


ALBY
senior tag

Jók azok a kurzorok :))

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#13) SunMount3r válasza Goose-T (#11) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

" a notim-on is ilyen van és gépelés szempontjából sem a legkényelmesebb."

Hát, nálam meg gyűjti.

Amúgy: erre: [link] kéne egy touchpad a numpad helyére és megvan oldva a kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#14) Solicidium


Solicidium
aktív tag

Az eredeti változat összeszerelési minőségén is lenne mit javítani. A rövidebbik éleknél akad illesztési hézag, ami miatt tud nyiszorogni, ha az ember ott ragadja meg, például azért, hogy odébbrakja. Ennyi pénzért ez nem túl elegáns tőle.

[ Szerkesztve ]

(#15) orbano válasza Solicidium (#14) üzenetére


orbano
félisten

nekem eddig kettővel volt dolgom, egy faceliftessel és egy simával, egyik sem nyikorgott. bár tény, hogy nem a legfainabb műanyagból van összerakva. lehet valami szerencsétlen példányt fogtál ki. vagy én voltam mázlista :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) XtremLor válasza Avicularia (#10) üzenetére


XtremLor
őstag

+1 Nalam is ennyi ami felrohato, az asztal elott a monitor mellett nincs gond, de az agyon filmnezes kozben a sotet szobaban nem az igazi.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#17) #16939776


#16939776
törölt tag

Muteromnak HTPC-hez vettem a sima változatot kb.: fél éve.

Egyedüli probléma vele ha ölbe veszem hajlamos kihagyni, igaz a gép hátán/TV mögött van a vevője, valószínű ezért.
Ha jól emlékezem még nem ütöttem el rajta karaktert, elég jól kézre áll rajta minden.

[ Szerkesztve ]

(#18) kzkz válasza #16939776 (#17) üzenetére


kzkz
őstag

Meg kell emelni a hátulját, úgy nem hagy ki. Ha laposan van akkor nálam is kihagy, vagy egyáltalán nem megy

(#19) skathy


skathy
csendes tag

Régi tulajoktól kérdezném, van rajta egérgörgőt pótló funkció?
Mondjuk a tapipad szélén vagy valami hasonló.

(#20) Avicularia válasza skathy (#19) üzenetére


Avicularia
veterán

Kétujjas görgetés megy vele.

(#21) XtremLor válasza skathy (#19) üzenetére


XtremLor
őstag

2 ujjal tudod gorgetni...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22) skathy válasza Avicularia (#20) üzenetére


skathy
csendes tag

és (#21) XtremLor
Köszönöm az infót mindkettőtöknek!

(#23) Polllen válasza orbano (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem azért az árért kifejezetten csapnivaló az a műanyag az elsô verziónál.
Arc után csak pilláztam, h ez mi...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24) orbano válasza #16939776 (#17) üzenetére


orbano
félisten

adnak hozzá hosszabbítót, előre kell vezetni a vevőegységet és nem lesz gond nagyobb távon sem, én a hálószobából is vígan nyomkodom :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki aki tv-vel hasznája a K400-at, h lehet vele kikapcsolni a tv-t a sleep funkción kívül. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) Avicularia válasza pusszycat (#25) üzenetére


Avicularia
veterán

Tévét én a távirányítójával szoktam kikapcsolni. Semmi köze a K400-nak hozzá. Vagy nem értem a kérdést :)

(#27) pusszycat válasza Avicularia (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, elfelejtettem megírni ,h a Ir szenzor a tv-n megment, nem mükxik a távirónyitója, ezért használom a k400-at.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.