Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #90933760 válasza kenwood (#99) üzenetére


#90933760
törölt tag

Szerintem is sok a 100 fok, meg a 60 is játékok alatt. Mondjuk nekem épített vizeim voltak mindig, de ezeknek a cuccoknak is tudnia kéne majdnem annyit. Ezek közelebb állnak a vízhűtéshez, mint a csúcs léghűtőkhöz.

[ Szerkesztve ]

(#102) Praston válasza #90933760 (#101) üzenetére


Praston
tag

Haswell esetén nem csak én tartom rossznak a p95 28.5-öt. Ezek mellett ha a gyári ventit maxon járatnám akkor a 60 fok közelében se lenne, de jelen esetben ez teljesen ideális, ráadásul egy arc midi r2 házban aminek a tetején egy elég vastag szűrő van. Nem sokára kipróbálom 2db corsair sp120-al is, kiváncsi vagyok.

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#103) #90933760 válasza Praston (#102) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja ez még a szarpasztás történet mindig?

(#104) Praston válasza #90933760 (#103) üzenetére


Praston
tag

Jelen esetben MX4 amit személy szerint nem tartok a lehető legrosszabbnak. De ez nem értem most hogy jön ide. :U

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#105) #90933760 válasza Praston (#104) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mármint a kupak alatti Intel gányolás.

(#106) Drenadar válasza Praston (#102) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam a p95 v25.11 build 2 van fent...
És lusta vagyok a kupaktalanításra :D pedig biztos jobb lenne, és nem igazán értem hogy pont az intel hogy enged meg magának ilyen gáz munkát...

(#107) Praston válasza #90933760 (#105) üzenetére


Praston
tag

Nem, félre értettétek akkor. Gondolom Ti nem haswell-t használtok hanem régebbi intelt. Az AVX2.0 instrukció miatt melegszik annyira a haswell proci p95 esetén, és ezért nem is használják manapság annyira mivel otthoni felhasználás esetén sose fogod használni. Xeon procik is visszavesznek ez esetben. Míg játék alatt a proci eszik 100-120~ wattot teljes terhelésen, addig AVX2.0 esetén 200~ watt.

[ Szerkesztve ]

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#108) kenwood válasza Praston (#100) üzenetére


kenwood
veterán

igazabol ez a poszt vilagit ra, hogy a homerseklet ertekekrol beszelni mennyire nehez.
annyiapro tenyezo van,amik a vegen oriasi kulonbsegeket jelentenek.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#109) #90933760 válasza Praston (#107) üzenetére


#90933760
törölt tag

Azt tudom, hogy az AVX miatt melegszik, meg eleve attól függetlenül a Prime az peak terhel, egy játék meg sose úgyhogy ott is van különbség. Én arra értettem, hogy Ivy óta a kupak alatt a paszta, a hézag, a kupak egyenletessége is hagy kívánnivalót maga után, azok is mind hozzájárulnak a magasabb hőfokokhoz.

A 200W-ot is el kéne bírnia ennek a hűtésnek 70 fok körül.

(#110) Onadiar


Onadiar
csendes tag

na egy ilyen hűtés lehet nem lenne rossz az új konfigba :D corsair h100-ra gondoltam, de lehet megváltoztatom... :D

Amiben tudok segítek! Csak kérdezz bátran!

(#111) Speed® válasza Onadiar (#110) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nézz utána a kompakt topikban mi a H100ról az általános verdikt, nomeg gondold végig, ezzel csereventikkel hol tartasz árban..segíthet dönteni, megéri-e. Részemről a ventitémát elnézem, mert minimumon okésak lehetnek (ha épp nem morognak, mint az enyémek), de a pumpa lutri hangerő terén, ez az eddigi visszajelzésekből látszik sajnos.

(#112) Drenadar válasza Speed® (#111) üzenetére


Drenadar
veterán

a corsair durván dupla annyi :|
vagy az ennyivel jobban megéri? hangos ennek a pumpája?

(#113) shiftac


shiftac
aktív tag

Pirosban gyönyörű, szerelmes lettem belé :))

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#114) blu79


blu79
addikt

- na megjött a napokban a Tritonom, hát nagyon tetszik, jól hűt, jól néz ki és még olcsó is, ajánlott vétel, szerintem mai korunk egyik legjobb aio hűtése, és még bővíthető is :D : [link] , [link]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#115) StarWolf155


StarWolf155
csendes tag

Hali

Egy zalman z11 plus házban elférne?

(#116) crazyhardver válasza StarWolf155 (#115) üzenetére


crazyhardver
csendes tag

Igen, elfér

(#117) crazyhardver


crazyhardver
csendes tag

Pontosan milyen csatlakozók és cső jár hozzá?

(#118) Menslee


Menslee
tag

Megrendeltem, atvettem, orultem. Erre elkezdett ereszteni a szivattyu tapcsatlakozijanal :(

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#119) Menslee válasza crazyhardver (#117) üzenetére


Menslee
tag

A cso 9,5 / 12,5 mm-es a csatlakozokat sajnos nem tudom :(

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#120) Verbrutal


Verbrutal
csendes tag

Ugyanez történt az enyémmel is annyi különbséggel hogy nekem 4 hónapot bírt, utána eláztatta a videokártyámat /R9 270X/ és az alaplapomat tönkrevágta /Asus M5A97 LE R2.0/. Senkinek nem ajánlom megvételét! Tényleg nagyon jól hűt, de nekem ennyi tanulópénznek elég is volt! :(((

(#121) blu79 válasza Verbrutal (#120) üzenetére


blu79
addikt

- nekem nyár óta remekül teszi a dolgát, kár hogy sokaknak megreped meg ereszt mert remek hűtő, csak tudnánk az okát hogy miért :F

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#122) Verbrutal


Verbrutal
csendes tag

Nagyon egyszerű a válasz, azt kell hogy mondjam elég silány minőség! Ahogy a ventillátor is mutatja+ez az összeszerelési hiba, feltevésem szerint. Te épp kifogtál egy jól működő példát ez tény. De helyedbe nagyon figyelném a kábel kivezetést amit írtunk is mert nekem se egyből jött elő a probléma. Csak arra lettem figyelmes hogy "szörcsög a gép" ,fellevegősödött a rendszer. Lehet ha + ba sziloplasztal vagy vmi tömitő anyaggal ott leszigetelem sosem lett volna vele gond, vagy csak sokkal később, de ki tudta ezt előre. :((

[ Szerkesztve ]

(#123) Sullivan


Sullivan
tag

Sajnos erősen kerülendő termék, én is megjártam vele :(((
Az első példányom 1 hét után repedt szét, a második 7 hónap után, pedig nem voltak túlhúzva a csavarok.
Első lapnak annyi, a másodikat még most szárítom, de valószínűleg annak is vége. Még szerencse hogy nem drága lapok, illetve hogy fekvő házban volt, így a vkari megúszta szárazon. A hangjával és hűtésével elégedett voltam, de ez a műanyag ház ez kritikán aluli minőség.
Akinek jelenleg is gond nélkül üzemel az se bízzon benne nagyon. Olcsó selejt :(

(#124) DaimlerAG


DaimlerAG
csendes tag

Még ebben a házikóban is elfér nehezen de megoldható :)

:)

[ Szerkesztve ]

(#125) Whysperer


Whysperer
addikt

Mit lehet azzal kezdeni ,hogy van a pumpa áramellátó kábele és ugye mivel lefele van így ott szivárog a folyadék és csöpög rá a VGA-ra. Próbáltam megragasztani ,de ilyen hülye anyagból van ami felszívja a a vízet és átereszti. szóval nem a ragasztás vagy a szigetelés a probléma hanem az az anyag amivel be van vonva.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#126) daranbalt válasza blu79 (#114) üzenetére


daranbalt
újonc

Mennyire vált be neked a triton? Nekem most ajánlgattak egyet, utolsó darab ami bentragadt készleten, gondolkozok rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.