Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Valaki nem tudja véletlenül, hogy az Armored Warfare melyik verziót használja?

[ Szerkesztve ]

(#2) freeapro


freeapro
senior tag

Jól néz ki. Gondolom pilótavizsgás a cucc.
Ehhez is van olyan asset rendszer mint a többi engine-hez?

(#3) Goblin12


Goblin12
őstag

Nekem is tetszik, de ha kitörölték az NV TXAA-jat, akkor mi marad még az NV-nek? :B

(#4) Duck663


Duck663
őstag

Ez a megvilágítás dolog egész pofás lett, ott vannak az árnyékok ahol kell lenniük.

(#3) Goblin12: Most komolyan már, mit akarsz azzal a TXAA-val? Egy undorító képmosógép! Nagyon helyes, hogy száműzték!

[ Szerkesztve ]

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#5) Kolbi_30 válasza Goblin12 (#3) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Lofasz poralakban:D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#6) Kristof93 válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Kristof93
senior tag

3.6 valoszinuleg.

Sajnos meg mindig problemak vannak a globalis illuminacioval. Az uj ssdo es clip volumes legalabb egy lepes a jo iranyba.

(#7) Geller72


Geller72
veterán

A végén még optimalizált, fogyasztható valamit tesznek le az asztalra. ;]

(#8) Kristof93 válasza Geller72 (#7) üzenetére


Kristof93
senior tag

Messze a legoptimalizaltabb motor ami licenszelheto...

(#9) Geller72 válasza Kristof93 (#8) üzenetére


Geller72
veterán

Vajon miért nem hiszek neked?
"CryEngine & concepts portfolio"
;] :P

(#10) Kristof93 válasza Geller72 (#9) üzenetére


Kristof93
senior tag

Nem a crytek-nek dolgozom, azt a motort hasznalom amiert fizetnek. De akar utana is nezhetnel amielott hulyesegeket irsz.

(#11) Geller72 válasza Kristof93 (#10) üzenetére


Geller72
veterán

Hülyeségeket írok? A crytek mindig a faszán optimalizált cuccairól volt híres? Úgy gondolod? :U

(#12) Abu85 válasza Geller72 (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jó ideje durván jó benne az optimalizálás. A CryEngine 3-as verzió óta mindenképp. A 3.4 óta pedig nagyon rágyúrtak erre.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) Geller72 válasza Abu85 (#12) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor én kérek elnézést. :R.

(#14) macman507


macman507
aktív tag

Szép steril, majd ha "interaktív" lesz mindez, akkor lesz igazán jó! Például, belelépsz a pocsolyába és fröcsköl a víz, meg a sárban nyomot hagysz, kinyomod oldalra stb és mindezt nem gagyin megvalósítva.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#15) Angel1981 válasza Kristof93 (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi!

(#16) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

na a 7770-emmel ilyenben sem lesz részem. :N :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) Kristof93 válasza Geller72 (#11) üzenetére


Kristof93
senior tag

Nincs osszehasonlitasi alapod. A Ryse pl szinte barmi mast maga moge utasit latvanyban, beleertve a Frostbite jatekokat, megis tisztessegesen fut.

2007-ben Crysis szintu latvanyt mas motorral lehetetlen lett volna megoldani. Sot, meg mindig megallja a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#18) Geller72 válasza Kristof93 (#17) üzenetére


Geller72
veterán

Az a helyzet, hogy szeretem a crysys játékokat, a háromig megvan mind, dobozosban. Talán azért is írtam azt, amit. Mert egészen a harmadik részig nem volt problémamentes. Az ok, hogy 2007-ben hűha graf volt, de emlékszem rá, hogy a promo talán Q6600-os procin ment és annak ellenére voltak gondok, hogy nem egy szar hw volt alatta. No meg hiába volt a négy fizika mag, ha felét sem mindig használta ki. Hiába volt alatta egy (akkori viszonylatban) erőmű, mégsem keltette azt az érzést, hogy most aztán döcc-röcc nélkül full grafon nem lenne semmi gond. Anno ez miatt vettem Q6600-at, 4 gb rammal. Tényleg szép volt, ezt aláírom, de sok fórumon lehetett olvasni, hogy irreálisan magas volt a követelmény annak ellenére, hogy ezt igazából nem minden esetben indokolta a gamma. Ha egy játék nem használja ki, vagy nem jól használja ki a hw elemek összességét, akkor azt én úgy találom, hogy nincs jól optimalizálva. És lehet, hogy igazatok van, hogy a 3.4 óta ilyen probléma már nem áll fenn. Ennek én magam is örülnék.
:R

(#19) Kristof93 válasza Geller72 (#18) üzenetére


Kristof93
senior tag

Az optimalizalas abban all hogy milyen latvanyt, fizikat es interaktivitast kepes nyujtani jatszhato sebesseg mellett. Ebben a Crysis messze a legjobb volt par evig (!!) a megjelenese utan p3-tol (meg mindig emlekszem arra a bacsis tesztre) Q6600-ig barmilyen hwen. Az, hogy az akkori csucshardveren nem futott kimaxolva semmit sem jelent (bar igy utolag rossz dontes volt a Crytektol belerakni az opciot mert sok kritikat kaptak erte).

(#20) SylverR válasza Kristof93 (#8) üzenetére


SylverR
senior tag

Nem akarok én beleszólni a "nagyok dolgába", de...
Nem tudom pontosan melyik, de azt hiszem a 3.x-es CryEngine SDK-ját letöltöttem múltkor egy tesztpálya megnyitására, de borzasztóan fut az APU-n. Vehetek én vissza a grafikán, akkor se indul be. Mondjuk az is hozzá teendő, hogy az idióta cseszne kikapcsolni a motion blurt, vagy adni rá lehetőséget... Á, minek? Az default efekt, kell mint egy falat kenyér! Erős gépeken ugyanakkor lehet jól optimalizált, erről nincs információm. :B

A cikkben látható kis techdemó pedig kezd szép lenni. De ettől még játékot továbbra sem tudnak készíteni. Erre fogadni merek. :P

Nem!

(#21) Komplikato válasza Geller72 (#11) üzenetére


Komplikato
veterán

De most őszintén, a CryTech-et azért szokás szidni mert Ultra High beállításokban kemény vas kell a játékai alá. De cserébe néz is ki valahogy. Ezért meg szokás techdemónak csúfolni.
Amikor anno a FarCry kijött, akkor a frissen kijött és újkorában is használhatatlan GeForce 5200 kártyán még kinézett valahogy, konkrétan jobban mint sok más akkori AA játék egy GF5600-on SEM.
Az AION c. MMO egy Radeon 4250-es IGP-n 1280-ban elszortyogott játszható sebességgel LOW beállításokon és úgy sem volt még annyira ronda, mint sok konkurense. Az ArcheAge MMO is szépen beállítható, bár ott ugye nem lehet annyira levinni a gépigényt cserébe LOW-ban jobban nézz ki, mint Aion.
A több rétegű láthatatlan hullámzó víz a Crysis 2-ben meg nem a motor hibája volt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#22) ViZion


ViZion
félisten

MWO-zom, Cryengine 3 hajCSa, egy rakás sz@r.
Látványosa a cryengine-os játékok, de ennyi. Inkább játszom egy ronda Fallout-ot :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) Kristof93 válasza SylverR (#20) üzenetére


Kristof93
senior tag

Az editort azert nem apu-n szokas futtatni. Az en 3 eves, kozepkategorias laptopomon viszont nagyon jol lehet hasznalni. A motion blurt, es minden mast is, termeszetesen ki lehet kapcsolni, csak ez nem Microsoft Office, hogy 10 perc klikkelgetes utan barki hasznalni tudja.

(#24) csakdzsó


csakdzsó
tag

Örülök hogy fejlődik a teknika és a graf is szépül.Ez így szép és jó.De aztán elkezdik nyomatni a fejlesztők a sok kibaszott multiplayert és még kibaszottabb mmo-t.

Tisztességes singleplayer fps játékokat szeretnék látni végre.Nagyon is jók voltak a Crysis epizódok.Destiny-nek is örültem volna,ha nem egy tetvedék szar multi.

Jöjjön a Crysis 4.

köztudottan ugyebár a nácik árja atlantisziak, tehát valójában magyarok is nyilván és persze gyíkok is... Mé? Nem tuttad? :D

(#25) SylverR válasza csakdzsó (#24) üzenetére


SylverR
senior tag

"Jöjjön a Crysis 4."

:U Ez olyan, mintha azt mondanád jöjjön csak a Piranha 4, vagy a Sharktopus 22. ;]
Az összes CryTek játék ilyen gagyi Zs kategóriás cucc. :P

Nem!

(#26) Interceptor válasza SylverR (#25) üzenetére


Interceptor
addikt

Viszont a kingdom come jó game lesz, mondjuk az nem crytek termék, viszont cryengine 3 hajtja.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#27) cskamacska válasza ViZion (#22) üzenetére


cskamacska
addikt

Attól még hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :U Piranha Games indulás óta egyébként is többször szándékosan rontott a grafikán, hogy a jobban fusson a gyengébb gépeken. Persze a rajongók várták a Crysis grafikát, csak hát a készítőknek pénzük nincs rá, talán tehetségük sem, igazából rejtély hogy egyáltalán miért a CryEngine-t vették elő a játékukhoz, tapasztalatuk sem volt vele.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28) csakdzsó válasza SylverR (#25) üzenetére


csakdzsó
tag

Az imént tenmagam :DDD azt érzékeltettem,hogy egy c4 is jobb mint a sok geciláda multi/mmo.Ha ez így megy,le sem váltom a hd7870-et.Pediglen hd7970 re fáj a fogam. :)

A KOTOR harmadik részét vártam ezerrel,s mi lett?M.M.O.

F.U.C.K. nekik!

köztudottan ugyebár a nácik árja atlantisziak, tehát valójában magyarok is nyilván és persze gyíkok is... Mé? Nem tuttad? :D

(#29) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nem tudom így az UE4 mellett mennyire alternatíva, mindenesetre kíváncsian várom a CE3 játékokat, ahogyan az UE4 játékokat is UE4 területen az Unreal tournament már kész is, grafikailag elég megyőző az új material rendszerrel és a gépigénye sem vészes. (persze a reflectionok statikusak, de jól néznek ki.)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#30) Duree


Duree
veterán

Leesett az állam,nem semmi ez a grafika.

duree54

(#31) ViZion válasza cskamacska (#27) üzenetére


ViZion
félisten

Nem a graf a legnagyobb gond. Kilép. Nem csak nekem, sokan panaszkodnak. Bezár a game és kész. Ezen túl, még jobban lebutítva Vsynch-el is jobban pörgeti a VGA-t, mint bármelyik Crysis rész high-on. Az én konfigomon is a VGA-t durván terheli, a proci meg idle ketyeg szinte... Ez mekkora sz@r, szerintem "rendesen" belepiszkáltak, mert ilyen gondok nem voltak más gémnél.

Jöhetne új STALKER vagy Fall out ezzel a motorral, marionak csőjátéknak minek ilyen világítás meg mittoménmik? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) M^xx


M^xx
aktív tag

frostbite elbújhat! Csinálhatnának már valami jó fps-t ezzel a motorral, crysis wars/warhead nem rossz, de amit az utána lévő részekkel műveltek az szégyen 50x50m pályák ugribugri módban. Az a baj EA diktál ezért nem akarnak konkurenciát a battlefield sorozatnak. Pedig a multiplayer conquest módja sehol sincs a crysis hatalmi harc módjához!

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.