Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [raczger:] Póráz

Hozzászólások

(#13) raczger válasza szaszlaci (#12) üzenetére


raczger
őstag

"Pesten, a bicikliúton is képesek sétálni -- akár én is néhanapján --, holott a járda másik fele a gyalogosoké. Nem figyelik, így ennek nem sok köze van a kutyához."
Alapvetően látom, nem jött át a bejegyzés. Nem a kutyáról beszélgetünk, hanem a hülye, felelőtlen ember azon típusáról, akinek van kutyája. A kutyákkal semmi bajom, csak a felelőtlen gazdáikkal.

"Ennyien átvonulnak, nem jellemző, hogy megállnának"
Átvonulnak, viszont van, hogy 2-3 nagyobb példány biztosítja az utat. Volt alkalmam majdnem becsinálni, amikor így farkasszemet néztem a vaddisznóval.

te arról beszéltél, hogy téged zavar, rád veszélyes, mint bringásra
Arról is. Engem nem csak az zavar, ha elém ugrana, az is zavar, hogy szerencsétlen kutyáját kiteszi más tényezőknek, jelen esetben ez a vad veszélyre fittyethányás zavar a legjobban. Nem magam miatt írtam a bejegyzést, hanem a kutyák érdekében. A kutyát védik, ha ráteszik a pórázt az erdőben vagy fokozottan odafigyelnek rá. Engem elsősorban ez zavar.

Ami a törvényt illeti, inkább az elég gazdag, részegen lövöldöző nyomorultakat kellene kizavarni, vagy a krosszmotorozó tizenéves hülyéket, mert mindketten azt hiszik, övéké az erdő.
Így van, velük is kezdeni kellene valamit. Viszont mindkét típussal nagyon-nagyon ritkán találkozok, pedig nyáron heti szinten 15-20 órát töltök az erdőben.

Pilisszántó felé is szoktam járni, ott nincs olyan jellegű hely, ahol probléma szokott lenni, oda már nem megy az a "kocaturista", aki szarik másik fejére. Sőt, ott Pilistetőre fölfelé Szántóról még nem is találkoztam kutyával.

Tehát miért írtam a bejegyzést, mi az, ami zavar?
Vannak olyanok, akik azt gondolják nincs más rajtuk kívül, ez zavar.
Illetve olyanok, akik nincsenek tekintettel arra, hogy kutyájukra milyen veszély leselkedhet az erdőben, mezőn. Felelőtlenek. Nem csak vadak, vannak hülye bringások is pl, aki nem fog úgy fékezni, vagy megállni, mint én.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [raczger:] Póráz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.