Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75) creation


creation
senior tag

2014 év végén a Nógrádkövesdi önkormányzat minden, a faluban lakónak, háztartásonként 1db 1 köbméteres komposztálót hekecsölt össze. És hordta ki. Így kívánják segíteni azokat akik eddig égettek.

Nekem 2 hatalmas diófám van. Mivel a kertem többi része teljesen füves és a kerítés mellett macera nyírni, így a diófa levelet gyomirtásra fogom használni. Kerítés mellett szétszórom és letakarom homokkal (hogy ne fújja el a szél). A maradék megy a komposztálóba. (Igen, én is panelból 'gyüttem, eze' nincs megművelt kertem.)

@(#74) Kalandor:

"Nincs kedvem összeszámolni hány érvelési hiba van ebben a hsz-ben."

Elég ha a tiédben megnézzük azt az egyet! Ha mindenki így gondolkodna szépen nézne ki a falu. A helyett, hogy flegmán reagálsz (még annak ellenére is ezt írom, hogy tartozok neked), elgondolkozhatnál azon, hogy esetleg te voltál a hülye. :R S inkább beismernéd, hogy baromságot írtál és nem torolsz.

###

Falun sokaknak a diófa igencsak jó bevételi forrás. Amíg a dió ára az egekben van, addig ez nem is fog változni. Konkrétan az én családom (4 háztartás), csak akkor süt diósat, ha az én kertemben levő két diófa terméséből futja rá. Mert én (Pestből 'gyüttem és) nem szedem össze, de megenni viszont szívesen megeszem.

Párom reakciója: "Hogy lehet valaki ekkora barom?! Hasznos Termést termő fát kivágatni?!"

Diós ba'jglit meg csináljon neked a TESCO! ;]

:R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.