Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ezt már megvettem,
Jöhet a a lejátszó is. :DD

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Kell! :Y

Thanos was right.

(#3) osztraksajt válasza Narxis (#2) üzenetére


osztraksajt
őstag

Sajnos out of Stock. Nagyobb reklámot nehezen lehetett volna neki csinálni. :DDD

(#4) atike


atike
nagyúr

Ez beteg... És űbergeek... :D :D :D

(#5) tdd587 válasza Brutális eb (#1) üzenetére


tdd587
őstag

Akkor neked is fénykard a hangulatvilágítás otthon? A Big bang theory-ban láttam, jót röhögtem rajta...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#6) WonderCSabo válasza Brutális eb (#1) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez hatalmas. :D

(#7) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a Star Wars szága

:O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Brutális eb válasza tdd587 (#5) üzenetére


Brutális eb
addikt

Folyamatban.
Bár most az elsődleges célom a hálószobám falain a teljes saga megörökítése.(Van egy igen teherséges barát csajszi aki készíti majd.)
Csak egy kis bökkenő van mert a barátnőm viszont Lord of the rings fan így lehet a balhék elkerülése végett egy falat fel kell áldoznom a meleg hobbitoknak:W :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) maláj


maláj
őstag

hát ez kell :C

(#10) tdd587 válasza Brutális eb (#8) üzenetére


tdd587
őstag

A LOTR oké, csak nehogy egy star trek rajongó csajt vigyél fel, mert akkor véged...

Mondjuk ezt nem nagyon értettem sosem, olyan kevés a sci-fi, miért utálják azok egymást?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.