Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Lenry


Lenry
félisten

ez talán természetesen velejárója a felnőttlétnek, vagy nem tudom, de amióta rendszeres keresetem van, én pl egyetlen warez játékkal sem játszottam*, a Windowsom is eredeti (Officeból meg nekem elég a LibO)

így bár sokkal kevesebb játékkal játszom (pedig Steamen annyi játékom van, hogy soha nem fogok a végükre érni), de egyrészt jobban megválogatom, hogy mire adok ki pénzt, másrészt nagyobb eséllyel játszom végig az adott címet. utóbbira jó példa volt a Tomb Raider, aminek az elején a sok QTE annyira fölhúzott, hogy ha nem adtam volna ki érte 10 rugót, biztos hagytam volt a francba az egészet, de így viszont úgy voltam vele, hogy ha már kifizettem, akkor bizony végigjátszom! szerencsére az első pár pályán túljutva egy baromi szórakoztató és jó játék lett belőle, és egyáltalán nem bántam meg.
egész évben talán ha 4-5 játékkal játszottam, de mindbe beletoltam annyi órát, amennyit csak lehetett, nem csak végigrohantam a sztorin és jöhet a következő.

és persze ott vannak az eredeti játék mellé járó extrák, térképeket kaptam pl az Oblivion, a Skyrim és a Witcher 2 mellé, de van Skyrimes, Tomb Raideres és AC3-as pólóm (és az AC4-hez is járni fog majd)

* na jó, a BF4-et letöltöttem, de csak mert a multi nem érdekel, a single rész helyén lévő hülyére scriptelt, sztorimentes nettó 2 órányi csőbenlövölde meg nem ér meg egy teljes játéknyi összeget

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.