Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Hallelujah, ideje volt már, Steam Summer Sale-en be is húzom mind, remélem ez is leárazva indul mint anno a Metro. :))

Paranormal Cocktivity

(#2) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Akkor most hogy van az, hogy a PS azért jó mert exkluzívok?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) Hopkins95 válasza cyberkind (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Arra ne számíts, Epicen tavaszi leárazás van, de most sincsen leárazva. :N Már így is 20 Euró, ami nem számít olyan soknak egy ilyen játéknál. Az lesz mint a Red Deadnél, teljes áron fog felkerülni.

Mivel én Epicen kuponnal vettem meg, így egyenként 10-10 Euróba került ez is meg a Heavy Rain is.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) Scholes9 válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mert minden PS exkluzív megjelenik PC-re is? Hála égnek ilyen sosem lesz. Sokan ezeket is csak letölteni fogják :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Wesder válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Ez még mindig nem egy 1stparty stúdió jàtékai. A HZD az lesz. Ha van eszük, akkor az utolsó is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Scholes9 válasza Wesder (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) andor80 válasza Wesder (#5) üzenetére


andor80
senior tag

kifejtenéd mire legyen eszük?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#8) andor80 válasza Scholes9 (#4) üzenetére


andor80
senior tag

Miért fájna ha így lenne.? Hála a sátánnak! kezdik a sokan észrevenni ,hogy az exkluzív tartalom, mára kb semennyire nem vonzerő csak egy szűk kis bezárokozott megsavanyodott rétegnek.Nyilván egy fellesztő akkora legboldogabb ha egyrészt sokat ad el a játékából..Másodrészt meg a legjobb minőségben tudja megmutatni a játékát a világnak
A második rész 99.9%ban a pc re igaz.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#9) Wesder válasza andor80 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Mit kell azon kifejteni hogy a HZD-nek kell lennie az első és utolsó 1stparty címnek, ami PC-re készül? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) andor80 válasza Wesder (#9) üzenetére


andor80
senior tag

Pontosaan erre lennék kiváncsi ?Miért az első és az utolsónak kellene lennie?
Nem így lesz ez mára egyértelmű lett.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) Wesder válasza andor80 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg? Melyik 1stparty jàték jön még PC-re?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) andor80 válasza Wesder (#11) üzenetére


andor80
senior tag

Téynyleg fejtsd már ki mielött visszakérdezel.Mindegy amúgy megyek read onlyba röhögni. :R

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#13) Scholes9 válasza andor80 (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A warez miatt. De majd s fejlesztők is rájönnek.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) tibaimp válasza Wesder (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én meg azt mondom, hogy örülök neki, hogy kijön PC-re is, mert így én is tudok vele játszani, igaz az eredeti megjelenés után jó pár évvel. Ez legyen az exkluzivitás ára, nekem megéri várni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) Wesder válasza andor80 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Mit fejtsek ki benne? Sony-nak elsődleges priorítàsa a gép eladàsa. Ha most a generàció végén elkezdik kiszorni a 8. generàciós 1stparty címeiket PC-re, azzal màr előrevetítenek egy alacsonyabb PS5 eladàst a 9. generàcióban, mert a PC-s úgy lesz vele hogy "jôvanakkor, majd úgy is jön a többi is, nem kell venni PS-t." Nem igaz, hogy ezt magyaràzni kell. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Daelion válasza Wesder (#15) üzenetére


Daelion
őstag

Vannak olyanok is mint én akik se így se úgy nem vesznek konzolt azért a talán maroknyi játékért ami esetleg érdekelne rajtuk.

Így viszont PC-n megvettem a játékot tehát ugyan konzolt nem adtak el nekem de a játékot igen 'amit máshogy nem vettem volna meg'.

#14 tibaimp

Teljesen egyetértek,ugyan így vagyok ezzel én is.

(#17) Shing válasza Wesder (#15) üzenetére


Shing
őstag

De mit fáj az neked, hogy a Sony-nak sikerül gépet eladni vagy sem?

#13
Azért jön minden PC-re, mert toppon vannak a platformon az eladások. A Nintendo is csak PC-re dob ki olyan játékokat mint az Octopath Travelert. Az MS hülyére keresi magát évtizedes Halo-n.
Jönni fog több cím is, a hatalmas marketing ellenére már PS5 játék közül is van ami csak PC-re jön még. Mindenki nyit a platform felé, mert dől a lé.

(#18) Wesder válasza Daelion (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, csak ebből a Sony egy centet sem làtott. A HZD-ből fog, csak neki jobb lett volna ha gépet is veszel miatta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Wesder válasza Shing (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nem fàj, csak kétlem hogy a következő generàcióra dobnàk ezt az üzletpolitikàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) hunluki válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


hunluki
senior tag

Is, de leginkább azért jó mert van egy fix vasad és egy teljes generációnyi játékot letudsz vele, ellenben a PC-vel ahol fejlesztgetni kell mert lehet hogy egy új cím már azt fogja mondani hogy nem.

Igen tudom, PC-n cserébe szebb a grafika, magasabb az FPS, több mindenre jó és ez full jogos, nem vagyok a PC ellen, viszont nekem jobban bejön a tudat hogyha kijön egy játék akkor tuti játszhatok vele és nem kell szidnom az MS/AMD/NV kombót hogy épp mit kurjantanak el, vagy matekolni hogy milyen VGA-t vegyek.

Na meg az ár se mindegy, PC-be egy jobb videókártya annyiba fáj mint egy konzol jópár játékkal, plusz konzolon szépen pörög a használt játék biznisz is, leárazások meg kb mindig vannak minden platformon.

(#21) tomba


tomba
tag

Remélem, a Detroit esetében a DS4 kontroller támogatás megoldódik Steamen. Eddig nem mertem megvenni mert a demo-ban abszolút nem működött, össze vissza pörgött a nézet. Sőt ha csatlakoztatva volt a kontroller (usb vagy DS4 adapter mindegy), a billentyűzet-egér irányítás is elszállt. Ezen egyik emulátor sem és a Steamhez-adás sem segített. Talán majd most...

(#22) Döglött Róka válasza hunluki (#20) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Thank you captain obvious, csak trollkodtam egyet. Minden MS játéknál ezen lamentál sony viral marketing csapata. Gondoltam teszek egy lám-lám jellegű megjegyzést:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#23) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Huhh ez nagyon jó. Valami jó kis akció keretében behúzom, látom van hozzá magyar felirat is.

(#24) cyberkind válasza hegegabi80 (#23) üzenetére


cyberkind
félisten

Heavy Rain-hez nincs. :)

Paranormal Cocktivity

(#25) hegegabi80 válasza cyberkind (#24) üzenetére


hegegabi80
addikt

Igaz, csak a másik kettőhöz. Sebaj akkor marad a másik kettő, vagy előkaparjuk a halovány angol tudást.

(#26) k-adi


k-adi
nagyúr

Heavy Rain
Beyond Two Souls
Detroit: Become Human

szedjétek le, mindhárom kurvajo story game, főleg a detroit :K :K :K

(#27) gyimger válasza k-adi (#26) üzenetére


gyimger
őstag

A Beyonddal játszottam, egy jó sztori, újrajátszhatóság a minimumon, de a másik kettő is érdekel. Először vártam a PC-s megjelenést, utána a Steames megjelenést, most meg az akciót. A Life is Strange is mesteri... egyszer.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#28) k-adi válasza gyimger (#27) üzenetére


k-adi
nagyúr

újrajátszhatóság főleg a detroitban van ha azt keresed.. de a másik kettőnek is jó a története, 1x érdemes végignyomni őket

(#29) andor80 válasza Wesder (#15) üzenetére


andor80
senior tag

Nem látsz bele te sem én sem a sony terveiba maradjuhnk annyiban.Még mindig csak a fájdalmad tudom kiolvasni a hszeidből sajnos ,hogy PCsek is megkapják a játékokat.!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#30) Wesder válasza andor80 (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván Xboxoskét fàj hogy a Sony mit csinál a firstparty címeivel... jóóólvaaan. :C Egyébként meg az exklúzivitás ellen vagyok alapvetőleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) hunluki válasza Wesder (#30) üzenetére


hunluki
senior tag

+1, kapják be az exklu címek. Nekem a konzol a fix HW miatt érték és egyfajta biztosítás hogy egy generáción át nem kell pénzt költeni a vasra, főleg a mostanában elszálló pc árak mellett.

Az meg hogy nem 4k/60FPS minden nagyduzzogva kibírom és örülök hogy tudok játszani mert a W10/NV/AMD szenháromság éppen nem b.szott el valamit az updatejével.

(#32) Wesder válasza hunluki (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Válalati szempontból teljesen valid, mert ezzel nem adsz màs vàlasztàst a vàsàrlónak, mint hogy a te gépedet vegye meg XY jàték miatt, illetve sokkal egyszerübb egy platformra fejleszteni, mint háromra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) hunluki válasza Wesder (#32) üzenetére


hunluki
senior tag

A sokkal egyszerűbb már talán annyira nem valid, legalábbis régebben a különböző architektúrák miatt tényleg nagy meló volt többfele fejleszteni. Most túlképp ugyanazon a vason fut a PC/PS/Box vonal, nyilván valamennyivel több meló optimalizálni de messze nem annyi mint régen.

(#34) Wesder válasza hunluki (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Időben akkor is több. A màsik két platform idejét bele lehet forgatni abba az egybe, amin dolgoznak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) hunluki válasza Wesder (#34) üzenetére


hunluki
senior tag

Aztán hogy ez nekik megéri-e az exkluzivitással járó "népharagot" azt majd eldöntik. Szvsz simán az optimalizálás árát visszahozná a "másik tábor"-ból jött bevétel. De nyilván ezt nálam sokkal okosabb és tapasztaltabb emberek már kiszámolták és nem erre jutottak.
Evvan.

(#36) Wesder válasza hunluki (#35) üzenetére


Wesder
félisten

"népharag" max az exklúzivitàs megszünésekor szokott lenni. Làsd HZD és a szétvert iroda esete.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) hunluki válasza Wesder (#36) üzenetére


hunluki
senior tag

Az nekem ilyen... WTF I don't want to live on this planet anymore eset...
Digitális Darwin. Nem értem, komolyan. Főleg egy sokadik éves játéknál amit már 33x ki lehetett vinni azóta és beközlik hogy majdegyszer elérhető lesz másik platformra is és erre beragelni... nekem ez már valahogy túl nextgen, egyszerűen nem értem. Öreg vagyok én már ehhez :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.