Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nghost


nghost
tag

wow! ez igen! ennyiért már ajándék :R :C

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#2) x123456


x123456
aktív tag

Egy régi Doom v. Quake egyáltalán fut még a mai gépeken?

(#3) sto1911 válasza x123456 (#2) üzenetére


sto1911
veterán

Ha eredetileg nem is futna, 100%, hogy Win 7 patch nelkul nem adjak ki.

(#4) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Az Obliviont be is szereztem ^^

https://twitter.com/nkaaa

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Talán a fallout 3. A többiért már késő...

(#6) menalcas


menalcas
őstag

Nagyon jó ár :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#7) Sicilian


Sicilian
addikt

Az egybe pakk biztos nem kéne :(

nothing is true everything is permitted..

(#8) h-yle válasza Sicilian (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem most max €30 lenne játékra, de annyiért meg nem adják... :( Esetleg írok egy mailt Carmaknak és lealkudom. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) akangels


akangels
tag

Doom II nekem úgy megy win7 en hogy megnyitom a a jobbgomb képernyőfelbontást és utánna el indítom a játékot...akkor nem csak zöld rózsaszín és sárga színből áll a játék hanem nomrálisan megy :D igaz nekem nem steam es verzio van meg:D de akk is végig játszom mert ps1 en eggyik kedvencem volt :D

(#10) Fáraó válasza nkAAA (#4) üzenetére


Fáraó
őstag

Azt én is. Ezer éve fentem a fogam egy GOTY kiadásra.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#11) SityiSXT válasza x123456 (#2) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Steamen lévő verzió úgy, hogy DosBoxot használ, illetve Quake-nél van lehetőség a GLQuake használatára. A Quake2 és 3 pedig fut trükközés nélkül.

(#12) sto1911 válasza akangels (#9) üzenetére


sto1911
veterán

"megnyitom a a jobbgomb képernyőfelbontást és utánna el indítom a játékot..." - igen, ez ugy nez ki valamiert mukodik, es rengeteg mas oldschool jateknal is, szemely szerint a Starcraft 1-et es a Neverhoodot probaltam ki igy, es hibatlanul mennek. Ha valaki megmagyarazza, hogy miert javul meg tole, azt meghivom egy virtualis sorre.

(#13) rt06 válasza sto1911 (#12) üzenetére


rt06
veterán

starcraft-hoz nincs szukseg ilyesmire

de mas blizzard jatekhoz sem (igaz 7-esen csak az sc-t es a dio2-t neztem, de vistan ment hibatlanul a wc2 es a dio1 is)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14) Ryuu válasza x123456 (#2) üzenetére


Ryuu
tag

A Quake igen, a Doom nem. De a Doomot Dosboxal simán lehet futtatni.

(#15) Ryuu válasza rt06 (#13) üzenetére


Ryuu
tag

Vista alatt a StarCraft is megy hibátlanul.

(#16) bpx


bpx
őstag

persze, jó játék (volt) a doom, quake, hexen, stb., de nagyon eljárt felettük az idő + egyáltalán nem kötnek már le
de pl. a rouge warrior meg eleve elég gyenge játék
szvsz ebből a csomagból, pont hogy csak a bethesda játékokat (fallout 3, morrowind, oblivion) érdemes megvenni, azokat is csak amikor külön-külön lesznek leárazva

(#13) rt06: nálam ez egyedül arra a verzióra igaz, amit bneten profilomnál le tudok tölteni (starcraft), ahogy patcheli magát a játék a legújabb verzióra, megint "elromlik"
de ez ugye könnyen orvosolható pl. egy sokak által ismert 3 soros batch fájllal

(#17) ollie válasza sto1911 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

100%, hogy nem érdeklik őket patch-ek kiadása. Tele van a Steam olyan játékokkal, ami csak XP-n fut.

***

(#18) ollie válasza bpx (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Oblivionról pont lemaradtál (tegnap volt 66%-os akcióval), a Fallout 3 holnap lesz leárazva (50%), vasárnap meg egy ún. Quake collection (75%).

***

(#19) DeFranco válasza ollie (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csak 50%? :(

(#20) bpx válasza ollie (#18) üzenetére


bpx
őstag

nem akartam írni, de legyen: már megvannak korábbról :)

(#21) ollie válasza DeFranco (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, elég karcsú, még úgy is drága lesz.

***

(#22) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elmúlt 18:00, így lejárt az Oblivion GOTY akció, helyette most a DOOM játékok vannak leárazva 66%-os akciós áron, egészen holnap este 18:00-ig. Részletek a képen:

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) sto1911 válasza rt06 (#13) üzenetére


sto1911
veterán

"starcraft-hoz nincs szukseg ilyesmire" - nekem volt :(

(#17) ollie: kar, mert akinek nincs xpje, az rakjon fel pluszba egyet...?

(#24) Integra


Integra
titán

a fallout3-at még megvettem volna ha külön van, de pack-ban nem érdekel. maradt a doom3:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) Wolverine válasza Integra (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyanítom, lesz napi akcióban :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Grifid válasza ollie (#17) üzenetére


Grifid
aktív tag

Hűha!
Akkor mondjál már párat mert én eddig mindent el tudtam indítani. (win7 64-bit)

(#27) Integra válasza Wolverine (#25) üzenetére


Integra
titán

az nem volna rossz:)
azt sajnálom hogy a bad company 2-t nem vettem meg akcióban (27 euro volt talán), most meg k.drága (50 euro)..
mo-n a boltban most mennyi az ára?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) v!ct0y válasza Integra (#27) üzenetére


v!ct0y
veterán

8 ezer viszont nagyon megéri szerintem.:)

DOOM2 ért akció nélkül elkérnének 10 eurot kicsit soknak érzem.

(#29) Integra válasza v!ct0y (#28) üzenetére


Integra
titán

egy baja van a doom3-nak, nem támogatja a 16:9-es képarányt, 1600x1200-ra beállítottam a felbontást, de ez elég kaka a monitoromon:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) ollie válasza Integra (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg most du. 6-tól lesz féláron a Fallout3.

(#26) Grifid: a régebbi - Vista előtti - játékok többségéhez a rendszerkövetelményhez Windows XP only van írva. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem fognak futni Vista vagy 7 alatt, de van amelyik nem, ill. ha ha fut is, lehetnek problémák.

[ Szerkesztve ]

***

(#31) Integra válasza ollie (#30) üzenetére


Integra
titán

és tényleg.
24.99

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) ollie válasza Integra (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Doom3-hoz meg itt a megoldás a widescreen-re.

***

(#33) Integra válasza ollie (#32) üzenetére


Integra
titán

oh, köszönöm szépen!! :R
gyönyörűen működik, a grafika is életre kelt, be is fosatós már az első pályán...:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van külön Quake pack is, az összes Quake (kivéve 4.) benne van, és összesen csak 7.49 euró!

***

(#35) Integra válasza ollie (#34) üzenetére


Integra
titán

váááá, quake 1 - dm4 deathmatch+gránátvető.. a régi szép idők... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) Scholes9 válasza ollie (#34) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meg is vettem, ennyiért szerintem igen jó vétel :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#37) Shufny


Shufny
őstag

"A fent felsorolt játékok összértéke 303,24 Euró."
Más kiadók ilyen idős játékokat már ingyen osztogatnak. Elég pofátlanul vannak árazva az iD játékok. Még azt se lehet mondani, hogy a nagy népszerűség miatt. Egyszerűen el vannak tévedve.

(#38) BalaNce87 válasza Shufny (#37) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jogos én egy doom 1-2-ért semmit nem fizetnék, manapság annyit is érnek, az igaz hogy akkoriban jó volt de más is nem is volt, így önmagában nem volt mi közül kiemelkednie. HL1-ből is még kiakarnak sajtolni pénzt, nah meg ott a hl:source, ezek mehetnének ingyenesbe, mert azóta igencsak kinőtte magát a steam és elég sok a választék a bevétel meg annál is több.

(#39) ollie válasza Shufny (#37) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb. két kezemen tudom megszámolni azon játékokat, melyeket a kiadók ingyen osztogatnak a kora miatt.

Egyébként meg 7,5 euróért adják a packot, ne mondd, hogy nem éri meg. Még a teljes ára is "csak" 30 euró, amikor épp nincs leárazva. Továbbá egy játék árát soha nem a kora határozza meg, hanem a játékélmény.

***

(#40) Integra


Integra
titán

sőt, látom van myst pack is 20 júróért.
lehet, hogy félre olvastam, de asszem nem az összes myst meg uru játékot tartalmazza:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) ollie válasza Integra (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gog.com-on szerintem az összes ott van, és DRM mentesen.

***

(#42) Shufny válasza ollie (#39) üzenetére


Shufny
őstag

"Továbbá egy játék árát soha nem a kora határozza meg, hanem a játékélmény."
Éreztem, hogy ez lesz egyből a válasz. Nem érzem túl jogosnak ezt az ervelést olyan játékoknál, amik kizárólag a technikai újításaiknak köszönhetik a sikerüket.
Szóval az összes ős fps mehet a levesbe. A Quake -ek a Live óta szintén nem sokat érnek. (nem beszélve arról, hogy nem sok jóban lesz része annak, aki 2010 -ben akar elkezdeni Q3-azni). Doom 3 alap ára 20 euro? Azért ez is elég jó vicc. Nem annyira kiemelkedő játék, hogy indokolt legyen 6 év után.

(egyébként csak a c&c -kre elfogy az egy kezed, de igaz, hogy azért nem gyakori)

(#43) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Azért az ilyen híreknél, amik valamilyen akcióról szólnak, egyből kibújik a szög a zsákból, hogy kik azok, akiket hidegen hagynak az olcsó játékok. ;]

Az olcsó játéknál csak az ingyenes a jobb, nem igaz? :P

MOD: No offense, akinek nem inge... :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) Shufny válasza Vistaboy (#43) üzenetére


Shufny
őstag

Ha azt mondom, hogy ilyen áron jobb játékokat lehet venni, már csak a Steam -en is, az miért is azt jelenti, hogy nem érdekelnek az olcsó játékok? Semmilyen más akcióhoz nem írtam negatív véleményt. Pl. a Civek egyszerűen csak hidegen hagynak, de annak tényleg kb semmit nem csökkent az értéke az évek alatt, ennek ellenére a komplett 4-et is fele annyiért adják mint a Doom 3-at :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.