Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ő, most tehát az a probléma, hogy van egy Transformers spinoff, ami véletlenül egy coming-of-age sztori lett? Mintha nem lenne még kismillió más film. Arra nem gondolsz, hogy esetleg pont a tinilányok és tinisrácok lett így a célközönség, nem pedig a 40-es férfiak? Ez kicsit olyan, mintha én elkezdeném szidni a Mementót, hogy milyen hülyeség már, hogy visszafelé megy meg ilyesmi, mikor én valami jó kis könnyed popcorn moviet akarnék megnézni...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én se vagyok elájulva a kínálattól, sorozatokon élek (Narcos, Marco Polo, Vikings) - mivel nemrég fedeztem fel nagyrészüket, még kitartanak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) dugo_


dugo_
veterán

(#4) Narxis


Narxis
nagyúr

Sorozatok a lényeg. Kb. havi 3-4 film van amit megnézek, sorozatokból jelenleg annyi van, hogy ha éjjel-nappal nézném akkor szerintem minimum 1 hónapig kitartana.

Thanos was right.

(#5) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Csapoati: Igen, ez a baj. Mert hirtelen fellelkesültem, azt hittem az első sorok olvasása után ahol dicsérték a filmet, hogy végre "visszakapom" az igazi Transformers érzést. Persze a tiniknek lehet hogy ez jön be, de én nem ők vagyok. Ez van.

t72killer és Narxis: Igen, mostanában ez volt terítéken. Várok pár folytatást. Mr. Robot, Westworld, Altered Carbon...

dugo_: Kicsit többet látsz bele mint kéne. Ez nem a nők ellen (direkt kiemelve félkövérrel, hátha valaki elsiklik felette), és nem a férfiasság mellett való kiállás. Köszönöm hogy aggódsz, de érzelmileg stabil vagyok, boldog házasságban egy nővel, akit tisztelek és szeretek.
tl;dr csak neked: Hollywood mindig túltolja.

Mindig van trend. Minden film 3D hullám; iraki jelenlét; az emberközeli, nemisolyanszuper hősök. Most ez a trend.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) kikikirly válasza Csapoati (#1) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nekem az jött le hogy moziba akar filmet nézni,ott nincs ekkora választék.Nekem nincs különösebb bajom a Tini filmekkel,most néztem meg Stranger Things 1-2 évadot,és nagyon bejött. :)

(#7) Csapoati válasza pulutodurumo (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért nem nézitek meg az új Mary Poppinst? Nem tudom mekkora a gyerek, meg a feleség mit szeret, de az inkább családi film, mint egy Transformers.

kikikirly: Minden filmet szét lehet szedni ilyen alapon, aminek nem én vagyok a célközönsége.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Freiherr


Freiherr
őstag

Régi szép idők, mikor ha feltűnt egy feka a filmben, tudtad hogy az fog megpusztulni elsőnek. :DDD

XXX

(#9) KISDUCK válasza kikikirly (#6) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szimplán csak a túltolt politikai korrektséggel van problémája és hogy a gyerekkora kedvenc témáját úgymond "megerőszakolták". Én egyet is értek vele, a mostanában túltolt politikai korrektséggel. Még a történelmi filmeket és sorozatokat is telerakják a korrektség miatt olyan színészekkel akik nem illenek bele a témába és ez szerintem probléma. Ott volt régen a Szellemirtók állítom hogy gyerekként tetszett mindenkinek vagy majdnem mindenkinek, erre jött pár éve a csajos verzió ami inkább az ellenkezőjét váltotta ki.

(#10) total90


total90
veterán

Teljesen jó lett a film, inkább divat mindent fikázni. Idén egyébként is rengeteg jó film volt a moziba.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) cskamacska válasza Csapoati (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már van valami baj az új Transformers filmekkel, az az, hogy eddig egyik sem szólt a Transformerekről. :D ;] Bay filmjeiben a robbanások és a trash vígjáték / romantika / dráma mellett díszletként voltak robot autók is, most meg kaptunk egy tini drámát, szintén robot mellékszereplővel.

De most képzeld el úgy az új Avengers filmet, hogy nem a szuperhősökről, vagy a felhúzott főgonoszról van benne szó, hanem tiniπcsák nyűglődéseiről, Cpn' Murica meg les ki a fejéből, hogy mikor jut screen time-hoz. :U
Vajon a fanok milyen gyorsan gyújtanák a Diznire az össze vurstliját?

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) t72killer válasza cskamacska (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elég ritka, hogy egy franchiseról lenyúzott 10-edik bőr is jó legyen. A LOTR-ot is sikerült ellaposítani.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) AxBattler


AxBattler
félisten

A bejegyzésedből arra következtetek, hogy neked semmit nem mond a Buster Witwicky név... pedig az eredeti képregényben volt egy erős coming-of-age vonal, amit sokkal inkább visszaad ez a mostani felállás, mint egy kangörcsös Shia LeBouf.

Az az apuka, ill. kisfiú pedig, akit megzavar az átélésben a főszereplő gyerek/tini nemváltása, az magáról, ill. a gyerekéről állít ki szegénységi bizonyítványt. Szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem is gondolsz az óriásrobotokért rajongó lányokra?

(#15) Narxis válasza D1Rect (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ők másmilyen óriásrobotokért rajonganak. ;]

Thanos was right.

(#16) C4mp3r


C4mp3r
addikt

rotten tomatoes szerint a last jedi is 90%, legalabbis a critics reszleg, ugyhogy ez oldal alapjan messzemeno kovetkezteteseket nem erdemes levonni, az audience score mar kozelebb all a valosaghoz. ;] transformers mindig is hanyadek volt, cgi fest kurvanagy robbanasokkal es ovodas script, attol, hogy oket is elerte az sjw cancer meg lehetne normalis filmet csinalni. en mondjuk mar vagy 5 eve nem voltam magyar moziban, itt a puszta kozepen siofokon csak szinkronosan adnak mindent, amiert nem vagyok hajlando penzt adni, illetve nem akarom a sok parasztot hallgatni, ahogy csamcsog a nachoson meg pofazik, visitva rohog a legkisebb szar poenon.

(#17) D1Rect válasza C4mp3r (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem a jó 3D kiegyenlíti a szinkront, de teljesen megértem...

[ Szerkesztve ]

(#18) t72killer válasza D1Rect (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó 3D <- csinálnak mév ilyet:F az a bajom, hogyha csinálnak is, választani kell a 4k és a 3D között.

A magyar szinkront lesz.om, ha angolul is megvan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) Eastman


Eastman
őstag

Esetleg a kölökkel lehetne még egy közös téma.

Mesélj neki az erősödő nőkről és az elnyomás alá kerülő férfiakról.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#20) Narxis válasza Eastman (#19) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vagy a Gender pay gap-ről.

Thanos was right.

(#21) D1Rect válasza t72killer (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Moziban szerintem jó, de moziban ugye csak a fél filmet kapod meg, mert a hangsávot ellopják.

(#22) D1Rect válasza Narxis (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Felháborító!
Az über sofőrök is 7%-kal többet keresnek, csak azért mert férfiak!

(#23) Eastman válasza Narxis (#20) üzenetére


Eastman
őstag

És? Nem erősödnek? Konstans, esetleg végleges a linkelt állapot?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) flash-


flash-
veterán

most ennek éljük a divatját...

én mondjuk mindig a David Fincher,Tarantino,Martin Scorsese,Tony Scott,C.Nolan filmeket kedveltam a legjobban, illetve ezt a stílust amit ők vittek...
volt is időszak amikor (szerencsére) ez volt a "divat"...
most más az irány(mondjuk Bay még a régi korszak veteránja, bár mostani filmei nem ezt mutatják)

tavalyiak közül ezek tetszettek:
Mission: Impossible - Utóhatás
Keresés
Hang nélkül
Éjszakai Játék
Gengszterzsaruk
A védelmező 2
Vörös veréb
Haverok harca
Bright
Tomb raider
the commuter

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25) cskamacska válasza flash- (#24) üzenetére


cskamacska
addikt

(#26) flash- válasza cskamacska (#25) üzenetére


flash-
veterán

köszi:) így azért jobb:) (én nem voltam ennyire precíz hogy összeszedjem :)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.