Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#187) Kansas válasza ricsi99 (#184) üzenetére


Kansas
addikt

A te aláírásodban levővel is mennie kell, én személy szerint használtam HD 7790-nel Win10-et és prímán ment.

A Win10-nek nem kell erősebb gép, mint a Win7-nek. Újabb se feltétlenül, csak ha a régithez már nincs driver(pl. Radeon HD 5xxx-hez már van, GeForce 8xxx-hez szintén, előbbi 10, utóbbi 12 éves vas)
De ha újabb van, akkor Win10-hez lesz driver, Win7-hez már nem biztos. Win7-re már nem optimalizálnak semmit, ha most szarul megy rajta valami, később is szarul fog.

"simán adok esélyt a következő rendszernek de ami most van azt én nem tartom oprendszernek..." - nem igazi skót, mi?

Ha jó amire neked kell, használd nyugodtan, tudatos felhasználóként az előnyök/hátrányok ismeretében. Van egy csomó jó érv a használata mellett, épp csak nem azok, amiket itt többen szajkóznak.

Jó érvek pl.:
- valamilyen fontos HW nem megy Win10 alatt sehogy sem(még Win7x64 driverrel sem)
- nem akar valaki warezolni, de sajnálja a pénzt Win10 licenszre, Win7 meg van jogtiszta
- elvi problémái vannak a legkisebb mértékű diagnosztikai adatgyűjtéssel is és nem hajlandó tűzfalat hegeszteni
- valamilyen fontos régi program nem indul el Win10 alatt
- több nem jut hirtelen eszembe, de biztos van még

Rossz érvek pl.
- jaj, de hát azt peccselni kell, blokkolhatatlanul :Y
- a féléves feautre-update-ek mindig elszarják
- rusnya és ha megszakadok se lesz szebb
- szar az egész
- gyenge a gépem hozzá
- Win7-en gyorsabb minden
- leirthatatlan róla a bloatware
- sajna ebből is van még, közös jellemzőik, hogy vagy eleve nem igaz, vagy lustaság/hohzzá nem értés szüli

No mindegy, tőlem ennyi, az összes érvem itt van már, amit konkrét problémák ismerete nélkül tudok mondani...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.