Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Nyitó hozzászólás, hogy ilyen is legyen. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

hajrá, nagyon jó ötlet :R

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Remek ötlet, várom a mihamarabbi megvalósulást! :)

(#4) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Jól hangzik. :K

(#5) psyho85 válasza CoolMan (#4) üzenetére


psyho85
aktív tag

Reméljük jól is fog szólni. :) Első, kísérleti adás időpontja legkésőbb egy hónap múlva.

Te és HuMarc masszívan szinkronizálva szóltatok hozzá! :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#6) CoolMan válasza psyho85 (#5) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Tényleg :Y jobban nem is lehetett volna.

(#7) moonlight115 válasza psyho85 (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Én is jó ötletnek tartom, és ha még nincs zenéje a műsornak, tudnék egy jó számot... ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) psyho85 válasza moonlight115 (#7) üzenetére


psyho85
aktív tag

Óh, oké! Ne tartsd magadban! Vajon ki lehet az előadó? :P

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#9) moonlight115 válasza psyho85 (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Rory Gallagher :D
Fogadok, nem gondoltad volna... ;]

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) HuMarc


HuMarc
addikt

Van esetleg valami infó, amiről a bejegyzésben nem írtál? :) Pl. kísérleti adás mikor várható. Ha esetleg nyitott vagy az ötletekre (ha nem, akkor is leírom ;] ), akkor tök jó lenne egy cikk-ajánló rovat a podcast-be, hogy az éppen aktuális cikkeket kicsit hype-olni lehessen.

(#11) psyho85 válasza HuMarc (#10) üzenetére


psyho85
aktív tag

Válasz fele itt, egyébként én is felírtam magamnak már azt, hogy még meg nem jelent cikkeket kicsit beharangoznánk, de azt csak akkor, ha hivatalos Logout Podcast lesz egyszer a dolog, hiszen bár már most is látom, hogy ki mivel készül (korrektorság előnyei c. rovatunkat hallották), de egyelőre nincs engedélyem ilyesmire. :)

Megjelent cikkek kivesézése, átbeszélése pedig alap, bár túl sok plusz rágódni való általában nem nagyon marad szakmai cikkeken.

Egyébiránt természetesen minden ötlet jöhet, mert a közösségi szerkesztéshez ez erősen hozzá tartozik. ;)

@Múnlájt: ezzel most erősen megleptél. :B

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#12) HuMarc válasza psyho85 (#11) üzenetére


HuMarc
addikt

Áh, nem tudok olvasni :B Ja tényleg, ezért nem jelentkeztem korrektornak. Szerintem ehhez nem feltétlenül felsőbb engedély kell, inkább majd a cikkírókat kell megkérdezni, hogy nem-e akarják egy kicsit hype-olni a cikküket, megjelenés előtt.

(#13) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Pótkeksz, muha, muhahaha, ez még nem jutott eszembe.

Értelmes hozzászólás megírása folyamatban... :DDD

(#14) BomiBoogie válasza HuMarc (#12) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mindenhez engedély kell, mit gondolsz, fiam, ez nem a játszótérkívánságműsor! :DDD

(#11) psyho85
Neked meg ki engedte meg, hogy szivárogtass? Szeretnéd, ha kapnál inkább egy Edward Snowden egyéni rangot? :DDD

Komolyra fordítva: szerintem lesz rá igény, sokan örülnek, ha olvassák az írásaikat és rengeteg a lelkes szakértő kolléga, aki valóban át szeretne adni valamit, tudást, tapasztalatot, úgyhogy rájuk is számítunk. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) psyho85 válasza BomiBoogie (#14) üzenetére


psyho85
aktív tag

Most, hogy így mondod, valóban jó lenne egy "E. SNOWDEN" egyéni rang.

Ebben a szivárgásban meg lehet valami, mert amikor először vettem a gyermeknek pelust, rám nézett a patikus, és kérdezte, hogy akkor most felnőtt- vagy gyermekpelenka kell? :DDD Meg amúgy is, kellő alkoholbevitel után szivárgunk mindannyian. :)

Komolyra tekerve: én is ezt remélem.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.