Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Elég gyenge... :(((

(#2) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Az ingyen Uncharted 3 - Campagin ról van valami hír? Vagy csak a sony cseszett el akkor arra az 1 órácskára valamit? Talán E3?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) mentoloshypo válasza CocooN-z (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Milyen ingyen U3?

(#4) CocooN-z válasza mentoloshypo (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

Már persze nem az sajna, és énse tudtam addolni (US only volt), csak hátha más többet tud: link

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) mentoloshypo válasza CocooN-z (#4) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem tudtam, hogy Plus-on kívül is ingyenessé akarták tenni. Vagy csak valami félre értésről van szó?
Nem tudom, de amíg nem említetted én nem tudtam arról, hogy szó volt ilyenről.

(#6) #08052480 válasza CocooN-z (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ez csak hiba volt a Sonynal azert is lottek egybol le - plusosoknak mar egy eve ingyenes az U3 szingli minden regioban, USA-ban tegnap kerult le. Nalunk meg mindig fent van egy ideig egyebkent ha erdekel - de ehonapban itt is lekerul, juniusban valtjak az evelo cuccokat.

(#7) mentoloshypo válasza #08052480 (#6) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

A multija is Free-to-Play, azt hiszem ugyanúgy Plus-osoknak.
UK store-ban még fent van, de ha már az USA-ról leszedték annak nagyon örülök mert akkor jönnek az új éves játékok.

(#8) #08052480 válasza mentoloshypo (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Multijat anno egeszen koran ingyenesse tettek a fene tudja miert (jofejseg? nem valoszinu :) ), de azt mindenkinek, plustol fuggetlenul.
Az eves cserenek en is orulok, biztos vagyok benne, hogy mar vegre ps4-re is triplaA jon - mikor maskor kezdeni mint az egesz eves kollekcioban? (bar ha tippelnem kene a Knacket mondanam mint legvaloszinubb valasztast, az meg nem kell - de pl Raymennel kiegyeznek szivesen)

(#9) mentoloshypo válasza #08052480 (#8) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Hát igen, éppen ideje lenne elkezdeni a tripla A-s játékokat PS4 Plus-ban, mert az eddigi felhozatal katasztrófa, egyedül az Outlast, amire azt mondom, hogy "méltó" a Plus-hoz. De ilyen Mercenary Kings meg PixeJunk-al menjen már a fenébe a Sony... Ígérik a AAA-s játékokat, csak azt nem tudni pontosan mikortól. Legalább a Games with Gold-nál lehet tudni, hogy októbertől (tehát az indulástól ha jól emlékszem) jönnek a komoly(abb) játékok.

Igen, a legtöbben a Knack-re tippelnek mint éves játék. Megmondom őszintén ennek se nagyon örülnék mert szerintem elég gyenge játék (igaz csak videókon láttam) de azért színvonalasabb mint az eddigiek. Még MGS5 Ground Zeroes-t pletyóznak mint esélyest, majd meglátjuk, remélem legkésőbb E3-on kiderül minden.

(#10) whYz válasza mentoloshypo (#9) üzenetére


whYz
addikt

Miert, a trine-al mi a bajod? A stick it to the man is nagyon jo indie jatek volt, egyik kedvenc.

Egyebkent tenyleg a rayman lenne a legjobb dontes. Meg is vennem, de inkabb kivarom hatha berakjak.

(#11) mentoloshypo válasza whYz (#10) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nincs bajom a Trine 2-vel azt leszámítva, hogy másodjára adják Plus-ba, anno PS3-on már végigjátszottam az alapjátékot.
A Rayman-nek sokkal jobban örülnék mint a Knack-nek, bár van egy olyan érzésem, hogy úgyis az utóbbit kapjuk meg. A PS3-as éves játékokra is kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#12) fahrii válasza mentoloshypo (#7) üzenetére


fahrii
őstag

Az éves tartalmaknak búcsút mondhatsz, nem jönnek helyette címek. Cserébe kapsz havi 5 game helyett 6ot (+1 ps4 cím Havonta).

(#13) mentoloshypo válasza fahrii (#12) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ez hol van hivatalosan megerősítve? Vagy majd észrevesszük? :DDD
Egyébként ha így lenne még jobban is járnánk, gondolj bele.

(#14) #08052480 válasza mentoloshypo (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

A mostani viszont szerintem is elorelepes, Trine 2 - nek orulok. PS3-on nekem is megvolt, itt viszont van hozzafuzve dlc, ami allitolag majdnem olyan hosszu mint az alapjatek, 1080p/60fps/3d tamogatasrol nem is beszelve. Meseszep, majd lefolyik a kepernyorol, erdemes kiprobalni :)

Ez a eves jatek torles nekem is uj, de utanaguglizva tenyleg valos. A havi +ps4 jatek nyilvan a jobbik valasztas, de idaig abban voltam, hogy mindketto megmarad, ugyhogy most huzom a szam.

(#15) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a Magus játék milyen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) mentoloshypo válasza #08052480 (#14) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Az újonnan csatlakozott tagoknak lesz ez szívás, mert így elsőre "csak" az aktuális havi játékokhoz jutnak hozzá, kiesik grátiszból az éves 2 játék, kár érte minden esetre.
Az, hogy 2 PS4-es játékot kapunk cserébe az nem kedvezmény, hiszen hosszú évek óta PS3-ra is 2 játékot adnak, nem is akármilyeneket az esetek többségében.
Mindegy, csak adjanak legalább 1 AAA-s játékot havonta, ahogy ígérik.
Hónap végén jár le az előfizum, egyelőre kivárok a hosszabbítással. Ha jövő hónapban is csak indie sz@rságokat adnak (az én szememben az eddigiek azok voltak, bocsi. persze tisztelet a kivételnek: Outlast és Trine 2 de nagyjából ennyi) akkor nem hosszabbítok amíg nem jön valami számomra értelmes játék.

A Trine 2 valóban mesés már belenéztem, csak partnert kellene találnom akivel végigjátszhatom.
Ilyenkor (is) bánom, hogy nincs 3D-s tv-m, valami elképesztően jó lehet úgy játszani vele... :)

(#17) fahrii válasza mentoloshypo (#13) üzenetére


fahrii
őstag

Ha felmész a ps blogra (ami hivatalos), akkor az e havi plus hírnél kb 10x leírják a szerkesztők, hogy ennyi volt az éves tartalmaknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.