Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) smkb válasza dezz (#10) üzenetére


smkb
őstag

Nem tértem ki rá, mert utánanéztem, valóban 5000 volt az előző heti brit, így tudomásul vettem. De amiket később írtam azt pedig tartom. A bluray lejátszó teljesen nem mérvadó. X360 ban sincs blu ray, mégsem produkál kisebb eladásokat. Lényegtelen. PS3 számára sem jelentett semmit az eladásokban valószínűleg. Azaz, ha olcsóbban dobják annó piacra dvd-vel, valószínűleg jobban fogyott volna. De hát a sony ragaszkodott a blurayhez a lejátszók piacán a szabványharc miatt.

Viszont az továbbra is érdekel, hogy vajon egy egy két hétig tartó kiugró eladási csúcs, ami után az eladások valószínűleg visszacsúsznak a normál szintre miként is hat a nyereségre. Az is biztos, hogy a mostani árérzékeny vásárlók, nem fognak a nagyszámú játékvásárlók körébe tartozni, azaz nem ők lesznek a konzolgyártó számár a húzó célcsoport. Továbbá azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy az eladási csúcsok után visszaeső eladások most már egy 20.000-al kevesebbért árult terméket fognak jelenteni. Azaz ugyancsak nem lesz rajta nyereség.

És mindez függetlenül a konzol gyártójától.

Dezz, ne vegyél már minden kritikát ami a PS3-at érinti személyes támadásnak. Bizony van mit kritizálni ezen a konzolon is ugyanúgy mint a többin. Ezer sebből vérzik a X360, a Wii is. A sony sokmindent elbénázott a kis gyermekénél. Az egyik legnagyobb butaság a grafikus alrendszer körüli töketlenkedés. Bizony azt nagyon alulméretezte azzal, hogy NV-hez szaladt végül kínjában, mert nem volt mit integrálni a cuccba, és hát gyorsan beledobták azt ami kéznél volt. Ha ott erősebbet sikerült volna alkotnia, akkor ütött volna mindent, de így nagyon nagy sanszot adott az X360-nak (Wii-t ebbe nem érdemes belevenni mert azt meg alulmúlni már tényleg nehéz lenne :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.