Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Imádtam az első részét, de ez jelenleg semmivel nem tűnik többnek/újabbnak, mint az elődje.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) kexksz válasza elithun (#1) üzenetére


kexksz
addikt

Én is így látom egyelőre, de nem vágom, miért akarja megölni Alexet?

(#3) Chapel


Chapel
addikt

Ha az első rész színvonalát tartják, mai graffal, akkor már jól járunk.
Eszméletlen mennyire összevolt rakva az a game, nem beszélve a nem éppen rövid jaátékidőről :R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) Isee válasza elithun (#1) üzenetére


Isee
senior tag

Nekem is tetszett az első része, annak ellenére, hogy nem nagyon kedvelem az ilyen típusú játékokat, de ez megfogott.
Én sem érzem ebből a videóból, hogy több lenne bármivel is :N, de ettől még lehetnek meglepetések mikor kijön :D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#5) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Egy 2 perces videóból sikerült leszűrni, hogy nem fog újat/többet mutatni?? Ez már döfi...

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#6) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Engem csak a megjelenési idő/évszám zavar. Majd szóljatok, ha elő lehet rendelni.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#7) Nunder


Nunder
őstag

"... to 3 million, 4 million, 5 million people ..."

A kis optimista. Bár az előd is jól fogyott, szerintem ezzel sem lőnek bakot.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Ryder62


Ryder62
őstag

Sztem is klassz volt az első rész. Azért jött be mert a város tele volt kihívásos eseményekkel amiben tényleg megizzadt az ember. Így is maradt pár event amit nem tudtam megcsinálni platinumra. :U

(#9) wikings2


wikings2
őstag

Nem kell félteni a játékot. Lesz idejük rendesen kidolgozni. Ez a videó sztem egy elkapkodott cucc lett amit gyorsan összedobtak hogy el ne felejtse a nép hogy készül a játék.
Lesz ez még jobb is, higgyétek el :)
Amúgy szerintem rendben van a dolog, a sztorija kikerekedhet még a végére :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10) elithun válasza pottyantós (#5) üzenetére


elithun
őstag

Gondolom a hozzászólás nekem szólt, ezért reagálok rá. :)
A két perces videóban látni lehetett, hogy ismét egy embert irányítunk, aki egy vírus miatt szuper erőre tesz szert. A képességek is hasonlóak az első részben láthatóakhoz. Mindezt hasonló környezetben, de gondolom ugyanabban, mivel Alex elkapása lesz a cél. A harcjelenetek, amik be voltak villantva, akár lehettek volna az első részből is kivágva (talán onnan is volt, nem néztem meg részletesen), mert ugyanúgy néztek ki. Mindezt kis történeti váltással, de már mindebből lehet következtetni, hogy ugyanazt kell majd csinálni, mint az elődjében.
Nem mondtam, hogy mindez így is lesz az új részben, csupán a videó alapján ezt a konklúziót vontam le.
Mint mondtam az első részt imádtam, remélem a második méltó folytatása lesz. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) fasirTTT


fasirTTT
őstag

úristN, de várom ezt!!!! engem nem is érdekel nagyon, ha nem mutat többet, a lényeg, hogy lessz 2 :D

(#12) iBlast


iBlast
aktív tag

ez is epic lesz mint az első:D most have kategória.

(#13) Boxi88


Boxi88
őstag

Nekem az előző rész nem igazán jött be és ahogy nézem ez nem sokban fog különbözni attól... de majd meglátjuk!

(#14) robotjatek


robotjatek
tag

Nekem az első része nem igazán jött be. Eleinte tetszett, de hamar monotonná, unalmassá vált. Gyakorlatilag ugyanazokat a küldetéseket kellett ismételgetni

(#15) DMG válasza robotjatek (#14) üzenetére


DMG
senior tag

Igen egy darabig el lehet lenni azzal, hogy ultra brutál csávók vagyunk, de valóban monotonná tud válni, azért én el vagyok vele a mai napig, ha monotonná is válik, tök jó kikapcsolódás, hogy ultra brutál csávóként mmindenkit le lehet gyalázni.

Szóval várom. :C

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#16) MonKey[13] válasza DMG (#15) üzenetére


MonKey[13]
csendes tag

Én ugyanígy vagyok! :D A sztori annyira nem ragadott magával, de néha elindítom a játékot "feszültséglevezetni". :DD Lehet beteg dolog, de jól esik autókat hajigálni a tömegbe. :DD

"...ha valaki lónak nevez, vágd jól orrba. Ha másodszor is lónak nevez, mondd neki, hogy bunkó. De ha harmadszor is lónak nevez, lehet, hogy ideje venni egy nyerget."

(#17) Mappa


Mappa
addikt

úgy vettem észre előszeretettel csinálnak "Inception" beütésű hangeffekt trailereket mostanság :DDD

nem kötelező megadni

(#18) whitezo88 válasza robotjatek (#14) üzenetére


whitezo88
nagyúr

+1

Sandboxnak jó volt, de ennyi..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.