Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fasirTTT


fasirTTT
őstag

áh, ez nagyon brutál lesz :D

(#2) laceeeboy


laceeeboy
tag

Az első rész is jó volt, egy ideig. El lehetett rohangálni vele, de egy idő után meguntam. Csak úgy mint az AC famíliát..

(#3) Ryder62 válasza laceeeboy (#2) üzenetére


Ryder62
őstag

Pedig nagyon jó játék a Prototype. Talán az első olyan játék amiben átjön a káosz érzése. Főleg hogy sandbox láthatod hogy egy-egy városnegyed hogy alakul át, fertőződik meg. Bár sokan húzzák le hogy hent játék pedig több minden van mögötte mint ahogy látszik. Pl az eventek rohadt nehezek voltak, nagy nehezen, kínok között megcsináltam őket aranyra és utána látom hogy lehet teljesíteni platinumra is. Nah az már nem ment. Egy szó mint száz volt benne kihívás rendesen és remélem hogy a 2 is ilyen jó lesz.

(#4) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Dög unalom volt az első része.Kb a felénél abbahagytam.

(#5) Slystyle


Slystyle
őstag

Az elsőt is végigvittem, ezt is végig fogom. Nekem azért tetszett. Inkább legyen ilyen egy játék szerintem, mert nem volt azért túl rövid, minthogy 5-6 óra alatt végig lehessen pörgetni, mint egy új fps játékot. :)

(#6) cbr688


cbr688
senior tag

első részben a story kevés volt nekem, meg talán kicsit fakó volt a világ,de a harcrendszerre meg a fejlődésre nincs panaszom,remélem itt még több lehetőség lesz...

[ Szerkesztve ]

(#7) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Az elsőben az achivementek valami baromi nehezek voltak szerintem. De magát a játékot nagyon bírtam.

(#8) maszi99


maszi99
őstag

Kicsit olyan X-Man jellegű beütése van számomra, és a mozgások is hasonlóak :K
Számomra kissé túl lucskos, bár jól néz ki.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#9) Gergosz2


Gergosz2
veterán

hát nem tudom nekem azért a grafika is bántotta a szemem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) Puma K


Puma K
veterán

Nekem az előző rész tetszett úgy ahogy volt imádtam benne hentelni, (bárkit ;] tehát nem csak fertőzötteket). Ez meg a diavetítés alapján (jelenleg Intel IGP-s netbook-ról írok... :O ) elég jól néz ki a grafikája :)) Szóval most már remélhetőleg mindenki igényét ki fogja elégíteni. Az enyémet biztosan.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.