Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) gyiku válasza gyiku (#843) üzenetére


gyiku
nagyúr

egyszer lenne egy olyan jatek, amiben nem sirjak ki a modositast, es a megjelent kerdesek tobbet nem valtoznak, a egyertelmuek, nem lehet belemagyarazni vagy 3 dolgot, es ha mar a szervezo hint-el, akkor az legyen vmi jol latszodo helyen teszi, nem a kommentek kozt eldugva.

mind1, koszi a jatekot, orulok hogy van, de most nezhetem ujra at az 5. kerdest, mert rohadtul elbizonytalanitottatok.

ezt tovabbra is fenntartom.

hüllő

(#952) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Muhaha az 5-ös kérdésben újjáéledt a korábbi 23-as kérdés szelleme :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#953) C0d3r válasza stranger28 (#950) üzenetére


C0d3r
addikt

Akkor félreértetted, Te a legidősebbet (régebbit) jelölted, kérdésben pedig a legfiatalabb szerepelt. :K

(#954) _Petya_


_Petya_
őstag

Csak én nem találom azt a bizonyos "kalapot"? Hol lehet megnézni, hogy bekerültem-e?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#955) Ptech válasza _Petya_ (#954) üzenetére


Ptech
őstag

Rákattintasz minden válaszodra, megnézed.

(#956) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Kalap, most már csak nyerni kellene valamit :B

(#957) stranger28 válasza C0d3r (#953) üzenetére


stranger28
addikt

Aztapiszkosnemibetegsokatszexuáltnőszemélyfülétfarkátnekideizibe. Úristen. :W

(#958) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Én is a Gamepodot jelöltem elsőre, de utána inkább körbenéztem, hogy mégis miről szól a kérdés..

(#959) eXodus


eXodus
őstag

Pedig a veletech.hu a legújabb. ;]

(#960) DeFranco válasza Timyyy (#937) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pont hogy marhara fair lenne

nem ertem miert kell elkezdeni minden egyes alkalomnal nyikorogni ha valaki benez valamit.

ott volt a definicio? ott volt. egyertelmu volt a valasz? egyertelmu. nincs helye a vitanak.

lassan mar ott tartunk, hogy klikkolni se kelljen mar, mert hatha van par analfabeta olvasonk aki nem tudja elolvasni hogy ide klikkolj more', es ez diszkriminalisztikussag!

az eletben sem fog senki megdicserni azert mert szarul oldottal meg egy feladatot, pedig te nagyon erosen hittel benne hogy jo.

nem nyikorogni kell, hanem tanulni belole es legkozelebb jobban figyelni. azzal fejlodsz.

egyebkent sisapka

(#961) whited válasza Lengyi (#958) üzenetére


whited
addikt

de a hardverapró már előtte is volt csak megújult nem?

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#962) Zozzant válasza djculture (#948) üzenetére


Zozzant
addikt

Neked is javaslom, hogy nézd meg felül a "Lapcsaládunk:" felirat mögött mik vannak, azok a portálok, nehogy már ez olyan evidens legyen, hogy külön portál a Hardverapró ami szinte a legrégebbi. Még nem volt olyan játék amiben ne lett volna vita, kívánom hogy a jövőben ilyen ne forduljon elő. Grat a kalaposoknak, énis az 5-öst buktam a Gamepod-al.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#963) vince válasza Zozzant (#962) üzenetére


vince
őstag

attól, hogy oda nem teszik ki, bizony még önálló portál!
[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#964) Wyll válasza Timyyy (#937) üzenetére


Wyll
őstag

Direkt írta Eszterencs, hogy cska az számít, mikor lett önálló..

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#965) GabN73 válasza DeFranco (#960) üzenetére


GabN73
addikt

Remélem, hogy megnyerek előled mindent ;]

[ Szerkesztve ]

(#966) Youri válasza whited (#961) üzenetére


Youri
veterán

A fórumnak volt egy aprós része, de külön site 2008-ban lett... Amit én emlékeimben 2006 körülre datáltam :(

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#967) plaschil


plaschil
aktív tag

Nem értem mit variáltok annyit, én benne vagyok a kalapban oszt' kéééész! :DDD
;]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#968) musculus


musculus
tag

Jujj, én is a Gamepodot jelöltem, de ciki...
Valóban, a kérdés átverős volt :C

Isten veled, NAS, pedig én téged akartalak...

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#969) Hammy


Hammy
tag

A hardverapro.hu korábban is ment nem? :W

[link]

[ Szerkesztve ]

(#970) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kalap ;]

(#964) Wyll Viszont ez így nem jó,hogy a fórumba megy az információ.Én nem olvastam mondván miért kéne nem lesz benne érdemi plusz.Ha már felhívjuk a figyelmet valamire tegyük jól látható helyen (kérdés után stb stb)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#971) GabN73 válasza Hammy (#969) üzenetére


GabN73
addikt

(#972) IG55 válasza Wyll (#964) üzenetére


IG55
senior tag

Az nem volt a játék leírásában, hogy a fórumot is kell olvasni, ha valaki segítséget szeretne. :(((
Én nem olvastam, ezért hátrányba kerültem.
Ez így nem fair.

(#973) KaiotEch válasza Wyll (#964) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezzel sokra megyünk. Én a nyereményjáték indulása óta, nem olvastam ezt a fórumot. Miért nem lehetett a 7. kérdés helyett ezt betenni, vagy 8.-ra ezt? Az 1-es kérdés az ótvarkönnyű volt, nemértem miért lenne arra feltéve egy kérdés, hogy mindenki jól válaszolt-e? :W

(#974) mghltm válasza eXodus (#959) üzenetére


mghltm
addikt

ez onmagaban igaz, de nem szerepelt a lehetseges valaszok kozott ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#975) Huma


Huma
addikt

Mégiscsak jól tippeltem az ötösnél. A Gamepod és a Hardverapró közt vacilláltam én is. A fentebb felsorolt dolgok engem is elbizonytalanítottak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#976) DeFranco válasza GabN73 (#965) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Táncoltál már az ördöggel sápadt holdfénynél?

(#977) persil


persil
nagyúr

Most komolyan miért kellett a 7-es "kérdéssel" megszívatni az embert? :(
Én az elsőre először jót válaszoltam, majd mikor megjelent a 7-es pont, meg a topikban a csavarás, ködösítés, akkor "javítottam" át és rossz lett! :(

Legközelebb szimplán megválaszolom a kérdéseket és nem olvasom a topikot! :(((

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#978) BDave


BDave
őstag

Vigaszdíjként szívesen elfogadok egy pólót :B :U

(#979) LaleeeSan


LaleeeSan
tag

A hardverapro a legfiatalabb :O .
De legalább ma is tanultam valamit.
Gratula minden kalaposnak. :C

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#980) eszterencs válasza gyiku (#843) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem módosítottunk menet közben a kérdéseken!! Csupán a fórumban felmerült kérdésekre reagálunk a fórumban.

(#981) stranger28 válasza persil (#977) üzenetére


stranger28
addikt

Mire javítottad? :DDD

(#982) jerry311 válasza Hammy (#969) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez biza megkavarja megint a ...

(#983) Vasinger! válasza IG55 (#972) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Mondjuk ja, ezt igazán beleírhatták volna a kérdésbe is, ez így nem volt túl fair, de ez van.

(#984) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sok szerencsét minden kalaposnak. :K

Én is ma találtam meg a, hogy a hardverapró előtte nem különálló portál volt, így a gamepodra emlékeztem és az volt bejelölve, de szerencsére rágugliztam a dologra egy kicsit és javítottam.

no brain, no problem

(#985) Hammy válasza GabN73 (#971) üzenetére


Hammy
tag

De ezt egy házigazda írta a Gamepodos hírhez.

(#986) fishi válasza Wyll (#964) üzenetére


fishi
tag

Pont írtam fentebb, hogy a web.archive.org gyönyörűen bizonyítja, hogy eszterencs definíciója szerint a gamepod a fiatalabb!

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#987) Apika válasza Hammy (#969) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen! Ezt sokan benézték. Önálló portállá alakult. De előtte rovatként működött. [link]

[ Szerkesztve ]

(#988) gyiku válasza eszterencs (#980) üzenetére


gyiku
nagyúr

azt altalaban ertettem, nem konkretan a mostanira. nem szoktam nyigni, de most sikerult behuzni a csobe, fel is baxtam a cukrom :)

hüllő

(#989) IreN!CuS válasza eszterencs (#980) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Amivel adott esetben sokat segíthettél valakinek/kiknek,persze kár erre kenni ha valaki elrontotta.Csak legyetek rutinosak ilyenben , vagy mindenkinek jól látható módon vagy senkinek sem lásd 1 és 7 kérdés :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#990) Ptech


Ptech
őstag

Nem igazán értem a kérdésfeltevés logikáját, ezzel a vaskalapos hozzáállással az első kérdés is akármi lehet, mert a regisztrált tag nem feltétlenül egyenlő az olvasóval.

Gratula akinek sikerült átlátnia a furfangos logikán.

(#991) Wyll válasza IG55 (#972) üzenetére


Wyll
őstag

De mindenki számára egyenlően megvolt az esély hogy fórumozzon.
Hat év PH!-zás után meg azért be lehetne nézni...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#992) goro1000


goro1000
aktív tag

Az a 400000+ regisztrált tag nem azt jelenti hogy mind a 400000 olvasa a prohardver lapcsaládot.

+1 Ptech

[ Szerkesztve ]

(#993) GML válasza BDave (#934) üzenetére


GML
őstag

Én csak az elsőt.

"Hétköznaponkénti kb. 1,4 millió* lapletöltésével és 100 - 120 ezer* egyedi látogatójával, valamint kiváló olvasó-összetételével* a Prohardver Online Portfólió a legértékesebb felületek egyike az IT / számítástechnikai tartalmak között a hazai médiapiacon."
Tehát hogy lehet az oldalnak 400k plusz olvasója, ha összesen kb. 100-120 egyedi letöltés érkezik? Valamint mikor volt hogy a 400k+ fórumtag egy tetszőleges 365 napos intervallumot tekintve legalább egyszer bejelentkezett?? Vagy csak z e-mailcímes bejelentkezés óta...
Mindegy. Ez egy eléggé nem egyértelmű kérdés volt.

(#994) Jim-Y válasza Vasinger! (#983) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én nem olvastam a fórumot, csak miután válaszoltam mindenre, utána elolvastam a kavarásokat is, de nem foglalkoztam velük, ergo ha a jót kijavítottad rosszra, az usererror..

(#995) Laccoss


Laccoss
addikt

Én nem is reménykedtem benne, hogy sikerül. Azt hittem, a 6.ost fogom bukni, mert az tipp volt, de hogy az 5öst, arra nem gondoltam.

(#996) T4uru5


T4uru5
csendes tag

nekem ugyan sikerült ráhibázni, de szép kis szivatásra sikerült ez az 5. kérdés.
fentebb linkelt "elindult a hardverapró" hírt valahogy a ph! hírek között a kereső a "hardverapró" keresőszóra nem adja vissza, cserébe a hardveraprón keresve a legrégebbi (még le nem zárt) hirdetés 2006-ban lett feladva...gamepodra ugyanúgy több helyen 2008-at írnak, de a keresőjében elérhető első teszt 2006 novemberi...tiszta mázli, hogy a hirdetés 3 nappal későbbi, mint a gamepod teszt, így az aprót jelöltem :-D

Magzar billentz/yet ruley'

(#997) GML válasza goro1000 (#992) üzenetére


GML
őstag

Az az 3 ember aki nem tudja értelmezni a kérdést és a regisztrált fórumtagokat nézte olvasók helyett, majd helyettünk is örül a jutalmának.

(#998) whited válasza fishi (#986) üzenetére


whited
addikt

Véleményem szerint, már nem tudok eligazodni, de majd azért remélem ír ide egy admin és tisztába teszi a dolgokat :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#999) Youri válasza GML (#993) üzenetére


Youri
veterán

Menj a fórum főoldalára, és ott az alján van egy szám, ami a regisztrált tagokat jelenti.... Csavart meg nem kell keresni a logikában, mindig egyértelműek a kérdések és a válaszok is

RTX ON

(#1000) BDave válasza GML (#993) üzenetére


BDave
őstag

Bizony nem volt egyértelmű, mint ahogy az ötös sem, szerintem is emiatt:
"Nem igazán értem a kérdésfeltevés logikáját, ezzel a vaskalapos hozzáállással az első kérdés is akármi lehet, mert a regisztrált tag nem feltétlenül egyenlő az olvasóval." #990

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.