Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blade zte


blade zte
őstag

Jó is, a PC-n nincs mit istápolni, megy a szekér.

Mobilon meg tényleg elég siralmas a helyzet. A legjobb játékokat mind lefizeti a tegra, meg a szinte nem is létező tegra 4-re portolja.

Oppo find 7 astro black

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnálatos hogy nem sikerült elérni a céljukat. :(

Live-Die-Respawn

(#3) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Azon kívül, hogy léteztek még mit csináltak?

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egységesíti a minimális gépigény fogalmát? Azt hogy? Szerintem nem fognak hiányozni, a Steam is többet tett a PC-s játékért...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Xaels válasza blade zte (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Mutasd azokat a legjobb játékokat amik csak Tegrára vannak?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) blade zte válasza Xaels (#5) üzenetére


blade zte
őstag

HL2, portal, mount and blade warband. ÓÓ bocsánat, még csak nem is tegra 4 hanem shield-exluzív.

Ha nekem ez a 3 játék megjelenne s800-ra, akkor 2 évre ki lennék elégítve. Főleg a mount and blade szemét húzás, a kedvenc játékom!

Oppo find 7 astro black

(#7) Dilikutya válasza Xaels (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Öööö... valaki mutasson nekem olyan jó mobilos játékot, amiért érdemes pénzt adni! In-app vásárlós, pay-to-win kizárva! Mondjuk a Real Racing 3 nem rossz, a két felújított Prince of Persia élvezetes, de irtó sok a gagyi ratyiság.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Xaels válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Bár Androidon in-app vásárlós, de csak a teljes táblákat kell megvenni. Zen Pinball HD (Star Wars, Marvel...) persze ehhez kell az is, hogy szeresse az ember a flippereket.

(#6) blade zte: mintha ezek inkább csak portok lennének, nem igazán ÚJ címek. Biztos lesz megoldás, hogy fussanak bármi máson is, ahogy megoldottak már RTCW-t meg egyéb klasszikus PC-s címeket is már.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Dilikutya válasza blade zte (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Half-Life 2-őt mobilon játszani!? :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) blade zte válasza Xaels (#8) üzenetére


blade zte
őstag

10 év múlva persze. Hát kösz, 10 év picit sok.

Dilikutya:Moga power pro

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#11) hommeros válasza Dilikutya (#7) üzenetére


hommeros
őstag

Can Knockdown 3, Ice Rage: Hockey - én ezeket vettem meg.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) Xaels válasza hommeros (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Ha már Hockey akkor inkább egy NES emu és az Ice Ice Nekketsu. Szerintem azóta sem sikerül még egy ilyen jó árkád hokit csinálnia senkinek sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Chrys_ válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Chrys_
addikt

XCOM enemy unknown. Nagyon jó lett.

(#14) Döglött Róka válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Rayman jungle, fiesta run. Halo Spartan Ops.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15) oriic válasza Döglött Róka (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spartan Assault lesz az. :)

Live-Die-Respawn

(#16) Döglött Róka válasza oriic (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tenyleg, az Ops kicsit mas:D Nameg jobb:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#17) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Széllel szemben hugyoztak a srácok, szerintem.

(#18) Dilikutya válasza Lomha 8V (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Épphogy nem hugyoztak semerre sem. Prostamol Uno a megoldás. Mégis mi értelme volt, és mit tudtak volna csinálni? PC-re mindig is a konzolos eladásoknak csak valamekkora hányada jutott, a 90-es években az első Playstation-re is több ment el ugyanabból, mint PC-re. Szerintem jól megvan a PC piac, csak nem vesznek meg az emberek minden szart, míg ugye konzolon kis veszteséggel továbbadható, ha megunnád, vagy nem tetszene.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.