Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) k.


k.
őstag

Én egy barátommal közösen vaterázok(odaadom neki a cuccot ő felteszi és eladja) és eddig még sosem volt baj (4 hónapja vaterázok).
Alap szabály nálam hogy csak 95% fölötti értékeléssel rendelkező(ha négyen árulnak egy cuccot akkor igyekszem a legjobbat kinézni) embertől veszem a dolgokat.Nem volt még probléma minden ugy történt ahogy kell.Szerintem az a gond hogy sok vérpistike felmegy(találkoztam már -1es értékeléssel is!) feltesz valamit majd szépen átqrja a palánkon az eladót.Na most az tény hogy a vatera nem valami rendes ebben az ügyben de szerintem alapvetően nem kellene olyanokkal kikezdeni akinél az értékelések között baromi sok a nemajánlom.
A sony memóriakártyák meg tényleg a legalját képviselik.Osztálytársam vett egyet onnan esküdözött hogy gyári.Mondom psp-t kérem.Odaadta.Természetesen kamu.Azóta ilyet ő sem vesz onnan.Sajnos konzolboltokban is csomó hamisitott memkari megy(engem ps2 "gyári" memkártyával akartak átverni de nem jött be(Csomagolás totál más volt a gyárihoz képest))

Szoval én alapvetően elégedett vagyok a vaterával de alapvetően kell egy kis körültekintés hozzá.(Pl figyelni hogy az eladó Profi-e vagy nem)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.