Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #85552128


#85552128
törölt tag

Akármilyen komolytalannak néz ki, de a soundtrack az eddigi trailerek alapján nagyon jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#2) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hellgate London-ba volt egy olyan, hogy a eladandó cuccokat szét lehetett szedni és majd újjat készíteni/fejleszteni belőle. Ezt azóta sehol nem láttam.. Pedig sok játéknál automatán odanyomok jobbklikkel hátha :D.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) Janoo_07 válasza Sanchez638 (#2) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

The Witcher 3-ban pedig megtehetted

(#4) Chiller válasza Sanchez638 (#2) üzenetére


Chiller
őstag

Az új deus exben is megteheted.

(#5) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

25.étől kipróbálható a demo vagy csak aznap?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) oriic válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól a naptól. Utána elvileg bármikor letölthető.

Live-Die-Respawn

(#7) Kvelstadt válasza oriic (#6) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lehet hülye kérdés volt de nekem nem volt egyértelmű, és aznap pont egész nap dolgozok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Kíváncsi leszek rá :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#9) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Milyen bogyó volt az utolsó amit eldobott ? Ha jól láttam befoltozta a lyukat az üvegplafonon ? A Singularity-ben volt hasonló hogy vissza lehetett fordítani az időt az amortizált cuccokon és tönkremenetel helyett rendbe jöttek. Érdekes lesz a crafting is, az automata több cukit is kidobott, eddig leginkább olyanokkal találkoztam, hogy több dolog ment be és egy dolog jött ki.

(#10) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

A videók és maga a játék az szinte minden esetben két külön világ.
Sose néz úgy kis és sose olyan egyszerű és egy értelmű a használata mint ami a videókban látható.
Tehát azt gondolom hogy igen botor dolog videó alapján messze menő következtetést levonni.
Tudod a puding próbája az evés! 🤗

(#11) Fred23 válasza Sanchez638 (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem talán valamelyik STALKER volt anno az első, amin padlót fogtam, hogy jé, hangtompító leszedhető, átrakható másik fegyóra, hogy variálni lehet a ruhákat, éjjellátó, sokféle lőszer, stb. Tetszett, hogy ennyire összetett (no meg még ballisztika is van!); de ilyen szempontból mégis talán az első, legnagyobb áttörés a Deus Ex első része volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.