Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

utsó oldal: spec?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) flashpointer


flashpointer
őstag

Egyszer volt egy prestigio monitorom ami a gari lejárta után 2 héttel beadta a kulcsot

(#3) depmod


depmod
senior tag

48e ft???
Na neee...

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#4) masholnap


masholnap
senior tag

ez mi a jóbüdös ...-ért kerül 48e-be? mert színes?

(#5) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Drága.Tartósság mindig kérdőjeles számomra ezeknél a kínai kütyüknél...Külsőre tetszik ,főként a hátlap.

Wasabi...

(#6) Dzsano válasza Kronos3000 (#5) üzenetére


Dzsano
tag

3G. "Telefon" van benne. a sima verziók biztos 10-15 ezerrel olcsóbbak. És az ajándék tok ~3000 Ft. 30.000 Ft körül már jó vétel.
Elóször Concorde tabom volt, azt cseréltem le másfél éve egy 8'-as Prestigióra. Nem kell vele szégyenkezni, tökéletesen működik ma is. Ha lesz sok pénzem, veszek egy újabbat, gyorsabbat, de addig nem.

(#7) Button


Button
aktív tag

inkább vennék egy ME372CG Asus-t 45-ért
hamár A meg B kategória..
ennek szerintem 35 körül lenne reális az ára

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Mali 400 mp2 :D jaj anyam ez a soc egy kula halmaz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) Pxs


Pxs
aktív tag

Fostrágya hulladék, mint az összes termékük.
Újabban pár kínai gyártónak van létjogosultsága a használható piacon, na ők épp nem tartoznak belé.
Politikusokat dobálni jó max.

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#10) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...ami a lóerőket illeti, a négy darab Cortex-A7-es mag nem erőművész, de az operációs rendszer és az egyszerűbb appok akadásmentes futtatásához éppen elég...." húsvágó deszkának viszont pont ideális ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#11) siti válasza Kronos3000 (#5) üzenetére


siti
senior tag

van nem kínai tablet? és melyik az?
:)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12) bogyo74


bogyo74
tag

És háztól házig garanciát adnak rá. Amire a környezetemben lévő készülékek tapasztalatai alapján szükség is van, mert be is halnak időnként :-)

Bogyó

(#13) pokszi2000


pokszi2000
csendes tag

befo-behu

(#14) pokszi2000 válasza pokszi2000 (#13) üzenetére


pokszi2000
csendes tag

végülis csak második generációs nexus 7-et kapni ennyi pénzért használtan, garival

(#15) Taranti


Taranti
senior tag

Bizony a grafikus rész gyengécske!
A 3G felárat mindegyik gyártó keményen megfizetteti, ezen sajnos nem lehet csodálkozni, legfeljebb bosszankodni (nesze neked verseny....)

Szerény javaslat: manapság már van olyan eszköz, amely 64GB-ig támogat micro SD kártyát, de a legtöbb még csak 32 GB-ig. Érdemes lenne tesztekben a max támogatott kapacitást feltüntetni - és persze telefonoknál is!

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#16) noisia


noisia
aktív tag

Hát ennyiért ez egy f*s.
Ez a SoC szerintem egy vicc amúgy, már a 3éve szerzett (és azóta is remek) kínai Cube tabletemben is Mali400mp4(!!!) volt/van. Mára már ez sem egy erőbajnok, de milyen lehet egy mp2?!
3G? Minek? Ki fog telefonálni egy péklapáttal? Ja hogy netezni? Már a legalapabb 20$-os droid is tud hotspotolni, megosztom a mobilnetem azt' cső. Ha esetleg lenne az országnak még olyan része, ahol nincs valami ingyenes, céges esetleg sulis wifi.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#17) csendes


csendes
őstag

Lenovo TAB A8 (59-407773) 16GB Wifi+3G (A8-50, A5500) 50 ezer Ft, de időnként vannak 20%-os akciók az edigitalnál (talán holnap is), akkor meg már olcsóbb is, MT8382-vel. Ráadásul most kijönni ilyesmivel kicsit elkésettnek tűnik, akkor már inkább legyen MT8392 néhány ezer Ft-tal többért.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#18) Csapoati válasza noisia (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bezzeg a multkor valamelyik okostoni azt hirdette az egyik tabletnel, hogy mekkora csoro az, aki nem 3/4G-s tabletet vesz. :D En sem fizetnek +15 ezret erte, marpedig ez a cucc nagyon max 30 ezret er.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) J.C.G. válasza noisia (#16) üzenetére


J.C.G.
aktív tag

[quote]3G? Minek? Ki fog telefonálni egy péklapáttal? Ja hogy netezni? Már a legalapabb 20$-os droid is tud hotspotolni, megosztom a mobilnetem azt' cső. Ha esetleg lenne az országnak még olyan része, ahol nincs valami ingyenes, céges esetleg sulis wifi.[/quote]

Minek a 3g? pl a munkahelyemen nem adják oda nekem a jelszót amivel használni tudnám a wifit, a mobilnetem meg nem tudja kiszolgálni. grepolishoz kellene a net és egy 3g tab valami nettel tökéletes megoldás lenne a számomra.

(#20) Z_A_P válasza Pxs (#9) üzenetére


Z_A_P
addikt

Politikusokat dobálni jó max.

:D :D :D :C :R

OK

(#21) Coix válasza noisia (#16) üzenetére


Coix
tag

"Már a legalapabb 20$-os droid is tud hotspotolni, megosztom a mobilnetem azt' cső."

Erről van szó. A 3G tablet a legtöbb esetben felesleges, de a legtöbb ember hülye, hogy ezt belássa.

(#22) Redneck


Redneck
veterán

1 hónapja szabadultam meg Prestigio tabletemtől. A kritikán aluli akku idő (2-3 óra wi-fivel), a melegedés és halk gagyi hangszóró volt az eladás oka. Az IPS panel, az összerakottság, a sebesség és a support rendben volt amúgy. Egy 1 éves géppel volt gond családon belül, garanciafutár elvitte, nem volt javítható és visszakaptuk az árát.

Van még hova fejlődniük, jövőjük van, mondjuk én ennek az 3500mAh akksinak nem dőlnék be... Nekem is 4000mAh volt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#23) csendes válasza Redneck (#22) üzenetére


csendes
őstag

Ennek olyan nagy jelentősége nincs, mert a Prestigio nem gyártó, lehet, hogy azt mástól vette. Ezen kívül egy más SoC-cal szerelt tablet sokkal többet fogyaszthatott. A Mediatek négymagos A7 SoC-ok viszonylag takarékosak.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#24) #93794560


#93794560
törölt tag

Nekem most egy Prestigio Multipad Diamond 7.85-ös tabletem van. Ebben egy 4 magos Cortex A9-es proci van 1.6 GHz-en. Igaz, ez 4:3 képarányú, direkt ilyet vettem. Nem igazán értem ezt a "fostalicskázást", már ami a Prestigo-kat illeti. Az akkuidő nem 2-3 óra, mint azt itt írta valaki. Egyáltalán nem ropog sehol, elég kemény, masszív cucc. Az előző ASUS Memo 7-esem sokkal lassabb volt, és a burkolata is recsegett ropogott. Hamarabb le is merült, annak ellenére, hogy kisebb fogyasztású proci volt benne.

(#25) vimes


vimes
senior tag

48e Ft. A legszörnyűbb, hogy JB-vel. Elfelejthetnék már lassan az új termékeknél, és fókuszálhatnának a KK-re.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#26) arnyekxxx válasza noisia (#16) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ja hogy netezni? Már a legalapabb 20$-os droid is tud hotspotolni, megosztom a mobilnetem azt' cső.

nincs is annál jobb mint a mobilod aksiját is meriteni a tableted használata miatt

Ha esetleg lenne az országnak még olyan része, ahol nincs valami ingyenes, céges esetleg sulis wifi.

nyilván aki nem csak a free wifik 50m-es környezetében szeretne tabletet használni az hülye.

(#27) Akron99 válasza arnyekxxx (#26) üzenetére


Akron99
aktív tag

+1 :)

És általában a beszéd forgalomhoz kapcsolt net csomagok lényegesen többe is kerülnek, mint egy tisztán csak egy net csomag.

(#28) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Az összes dzsunka gyártó ezt csinálja, amit a magyar cégek is: negyedosztályú alapanyag, harmadosztályú munka, első osztályú burkolás. Ezért omlik és reped az összes új építésű ház. Itt is ez a recept: ócska szar processzor és még szarabb grafikus kártya, erre rátesznek egy csomó felesleges szart, hogy tovább terhelje a központi szart, majd szép színes tokba teszik és jó drágán eladják, mert extra! :C Elképesztő a marketing... Ugye, amikor valamire ráírják, hogy megújult csomagolásban. Semmi nem változott, ugyanazt a fost adják, szép papírban. Hát gratulálok.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29) siti válasza arnyekxxx (#26) üzenetére


siti
senior tag

nincs is annál jobb, mint a pénztárcádat meríteni :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#30) arnyekxxx válasza siti (#29) üzenetére


arnyekxxx
veterán

(#27)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.