Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Idén az egyik legjobb játék szerintem! :) tény hogy egy idő után monotonná válhat,de én ~22 órát tettem bele,és ebben alig-alig van multi. Ezt pedig egy teljesen áttlagos kampányidőnek mondanám(metro reduxok csak singe játékok,mégsem volt több ~15 óránál egyik sem).

(#2) gyuribácsi88

Csak hogy ebbe 2000 órát kéne úgy beleraknod hogy nem unod meg, ehelyett már 200 óránál úgy fogod unni, hogy el se indítod. Az első rész után, most azért jóval kisebb a hype a játék körül. Kíváncsi lennék hogy az első részt mennyien tolták megjelenés után 1 hónappal, és mennyien játsszanak most még ezzel. De ha jól emlékszem, akkor az eladások a felét produkálták az első részhez képest.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3) Medocsabi válasza gyuribácsi88 (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát azért azt gondolom 200 óránál bármelyik játék megunható...

(#4) XuChi válasza Medocsabi (#3) üzenetére


XuChi
addikt

De meg àm. Némelyik mai címet màr 2-3 óra utàn úgy unom, hogy shift + Del.

(#5) .LnB válasza gyuribácsi88 (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

70 óra után uninstall. 300-as karival.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Bad Pritt válasza .LnB (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is rossz, szinte megérte akkor.

Nekem két gameplay trailer után preorder cancel, idei legjobb játékos döntésem volt. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) .LnB válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond, úgy bánom. :( Igaz csak 9k-t adtam érte, de akkor is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Medocsabi válasza .LnB (#7) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én xboxon játszottam,nekem 1000 ftomba került,mivel eladtam a lemezt. Annyit bőven megért. :K

(#9) Raysen623


Raysen623
addikt

Úgy látszik jól jártam amiért nem vettem meg én sem. Sajnos nálam a Borderlands az etalon, ez meg ahhoz képest messze van.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) Medocsabi válasza Raysen623 (#9) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ízlések és pofonok. Nekem a broderlands nem jön be,pedig játszottam vele.

(#11) ldave válasza .LnB (#7) üzenetére


ldave
félisten

Múltkor még azt írtad, hogy egy percét sem bánod.

A Slime draws near! Command?

(#12) .LnB válasza ldave (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Percét nem is, az árát már annál inkább. :)

Azt a kommentet akkor írtam pont, mikor kiléptem és letöröltem. Aztán jó pár nap múlva, mikor megnéztem, hogy 70 órát pazaroltam rá. Nem kellett volna.

Főleg mikor olvastam, hogy a Public Eventek folyamatosan szivattak az XP reward-dal, csak nem vettem észre.. Pedig farmoltam sokat, nagyon sokat! 4 Bright Engram egy session alatt? Az elég sok sztem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) ldave válasza .LnB (#12) üzenetére


ldave
félisten

Nem számonkérés volt a célom :)

Amúgy olyan szintű negatív hangulat van a játék különböző fórumain már hetek óta, hogy lassan hülyének érzi magát mindenki, aki szereti a játékot. Nekem kb 150 órám van a játékban megjelenése óta, mai napig szívesen indítom el és nagyon várom az Osiris DLC-t.

A Slime draws near! Command?

(#14) Bad Pritt válasza ldave (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak a fórumokon, top Destiny streamereket, youtubereket nézel, nekik is van már nem egy miaf*szvan videójuk, meg hogyan lehetne jobb a játék. Páran, akiket néztem, már át is pártoltak más játékra...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) ldave válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


ldave
félisten

Látom és értem a problémákat a játékkal (ahogy írtam, 150 órám van benne, mindhárom karakterem 305-ös, flawless trials-t és prestige raid-et leszámítva kb mindent megcsináltam), viszont úgy vélem, hogy sokan sokkal rosszabbnak állítják be a helyzetet, mint az valójában.

A Slime draws near! Command?

(#16) oriic válasza ldave (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gond hogy te nem jatszottal emlekeim szerint huzamosabb ideig az elso resszel. Most minden ami tortenik a 2. resszel erosen deja vu erzest valt ki a jatekosokbol, mert konkretan Bungie ujra ugyanazt jatsza el mint elso resznel.

Live-Die-Respawn

(#17) Prof01


Prof01
veterán

Fedezzük fel a Vault of Glass-ban eltűnt hősök legmisztikusabb tagjának történetét, Osiris-ét!
Rég vártam erre! Jó játékot mindenkinek! :C

Oric: Ahogy mondod. Sokaknak semmit nem mond a Vault of Glass, a legjobb Destiny Raid és a történet, ami mögötte van! :K

A legnagyobb vicc, amikor azt írják a játékosok, hogy ennyi és annyi órát pazarolt rá. Ha nem élvezte, miért játszott vele annyit? Valaki fegyvert tartott a fejéhez? :D
Nekem a tavalyi évből a TC's The Division volt csalódás, de amit nyújtott a kb. 100 óra alatt, azt élveztem, utána nem kötött le és ennyi, nem vettem DLC-t hozzá. Az árát bőven megérte. A legtöbb sztori játék alig nyújt 10-15 órát.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18) Prof01 válasza Prof01 (#17) üzenetére


Prof01
veterán

Bocsánat, egy kis helyesbítés: Osiris egy a City-ből száműzött Vanguard vezető, aki a Darkness-t és többek között a Vault of Glass történetét is kutatta. Az első, Kabr féle VoG csapatban ő maga nem szerepelt.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#19) saelin válasza Prof01 (#17) üzenetére


saelin
veterán

Nekem ismerősöm adta ide az első rész lemezes változatát, mert ő áttért a második részre.
Én is úgy tervezem hogy tolom az alap játékot amíg tetszik, majd a többi elválik, hogy veszek-e dlc-t vagy egyáltalán végig viszem a játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#20) .LnB válasza Prof01 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A legnagyobb vicc?!

Azért játszottam eddig, mert kitűztem célnak minimum a 300-as szintet. Azt elértem, és letöröltem. De ha 2-3 óra játék után írnám le a véleményem akkor az lenne a baj mi?

Ez a game kurva kevés tartalmilag, főleg PC-n, és főleg annak fényében, hogy az első résznek is ez volt a legnagyobb baja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) ldave válasza .LnB (#20) üzenetére


ldave
félisten

Beletettél 70 órát. Nem csináltál meg benne mindent, amit lehet. De tartalmilag kevés. Bárcsak minden játék ilyen kevés lenne.

A Slime draws near! Command?

(#22) .LnB válasza ldave (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem nem, inkább legyen olyan mint a Witcher 3, vagy a World of Warcraft, vagy a Warframe, Borderlands.

De ne csak velem példálózzál. Szinte az egész gamer társadalom azon a véleményen van mint én.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) ldave válasza .LnB (#22) üzenetére


ldave
félisten

Mindegy, én élvezem, ma este állok majd neki a DLC-nek, alig várom, hogy vége legyen a melónak és megnézzem az új területeket.

Az egész gamer társadalom =/= a reddit/akármi hangos kisebbsége. Ha nem lenne elég aktív játékos, akkor kihalt lenne a játék, ehhez képest másodpercek alatt találni minden tevékenységhez társakat.

A Slime draws near! Command?

(#24) .LnB válasza ldave (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a jó ha élvezed.

Azzal a gamer társadalmas szöveggel a 13-as kommentedben taglaltakra utaltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) gyuribácsi88 válasza .LnB (#22) üzenetére

Witcher 3 nagyon rossz példa, az olyan magasra rakta a lécet, hogy esélye sincs senkinek se megugrani.

Más; az meg hogy ki hány órát tesz bele egy játékba egy dolog, attól nem biztos hogy egy játék tartalmilag rendben lesz, mert valaki sokat játszik vele. Jó példa erre, 900 órám van a PUBG-ban. Van benne tartalom? Hát nem nagyon, online játék, aztán el lehet vele lenni bármennyit.

Amit sokan elfelejtenek, hogy ez egy MMO-nak hazudott játék, ahhoz meg kevés ez a mennyiségű tartalom.

Az első résznél is az volt a helyzet, hogy az összes dlc-vel együtt, kaptál egy aránylag elfogadható játékot, tehát totál látni lehetett, hogy részletekben adtak oda egy teljes játékot, (értsd feldarabolták) így nem 60 dollárért kaptál egy tartalmilag elfogadható játékot, hanem kb összesen 200 dollárért. Ez volt nálam az a pont mikor a bungie-t is beraktam a soha többé nem vásárolok tőlük játékot kosárba

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26) ldave válasza gyuribácsi88 (#25) üzenetére


ldave
félisten

Ennyi erővel ha egy játék annyi, hogy egy ketten két fekete négyzetet mozgattok egy fehér képernyőn is leköthet, hisz bele lehet tolni akár 1000 órát is, pedig tartalom aztán nincs benne. Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Tartalom nem csak az, amit a készítők beletesznek.

A Slime draws near! Command?

(#27) Prof01 válasza .LnB (#20) üzenetére


Prof01
veterán

Valóban, tartalmilag az első rész se volt erős, de a lényeg az újrajátszhatóságában rejlik. A gunplay mindig is fantasztikus volt, a legjobb irányítással rendelkező konzolos FPS (szerintem), a Bungie-nak ebben sok tapasztalta van már. A remek kooperatív élmény, egymás segítése, a kialakult jó baráti társaság miatt játszottuk napi szinten. Sajnos a 2. rész egyértelműen gyengébb lett a hardcore játékosokra nézve, és ez pontosan a rosszabb újrajátszhatósága miatt van. Nagyon a casual játékosokra fókuszáltak és ezért zuhant most hirtelen az aktív játékosbázisuk. Túl könnyen el lehet mindent érni, megszerezni és nincs semmi motiváció a további játékra Ezt érzem én is, most 200 óra játékidő után. A 100 fős klánunkból alig 5-10 játékost lehetett látni egy hónappal a megjelenés után, az első részben ilyenkor legalább a 50-60 aktív volt. Emlékszem a The Taken King idején percek alatt 2-3 Raid csapatot leszerveztünk, annyi volt a jelentkező. :D

Ha Te magad tűzted ki a 300-as célt, akkor gondolom élvezted a játékot a 70 óra alatt, vagy csak mazochista vagy? :) Kisebb csalódás bennem is van, többet vártam az első rész után, de bízom benne, hogy alakul ez még a jövőben, ahogy a D1-gyel is történt az elmúlt 3 év alatt. 3000+ órám volt benne, ha a D2 harmad ennyire leköt, elégedett leszek!
Ez is egy réteg játék úgy gondolom, nem tetszik mindenkinek és ezzel nincs semmi baj. Azokat az élményeket, amit a D1 nyújtott soha nem felejtem. A vanilla WoW-ot is sokan visszasírják, nem ok nélkül. :N

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.