Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) -Skylake- válasza GeryFlash (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

Félre értés ne essék , én nem dicsérem a Samsungot. Bár Note 4-em van , de nem azért vásároltam , mert mindenképp ez kellett , egyszerűen csak nagy kijelző kellett és jó áron jutottam hozzá. Az szerintem mindent elmond rólam és a note-ról , hogy mióta megvan , nemhogy nem használtam a ceruzáját , de maga az S-Note app is tiltva van az alkalmazáskezelőben :) Én csak annyit mondtam , hogy a reklám nem minden , kell mögé egy termék is és hiába van sokkal nagyobb kerete a Samsungnak , sok HTC fan jön mindig azzal , hogy azért nem terjed ,mert a reklámok miatt. Ez részben igaz , azért is írtam úgy , hogy "A-Z-ig" , mert hajlamosak az emberek mindig mindent arra fogni , hogy a HTC nem tud milliárdokat költeni marketingre. Ami amúgy tök igaz is , de ha képesek lennének minőségi telefont csinálni (ahogy mint tudjuk képesek) normális akkuval és olyan árral , ami legalább elgondolkoztatna , hogy megvegyem , akkor hidd el reklámoznák a felhasználók. Tökéletes példa az LG. G3/G4 tökéletesen kielégítő tudás , viszonylag jó áron. Bár a G4 kicsit túlárazott szerintem , a G3 mikor megjelent , szerintem zseniális áron nyitott. Fogyott is rendesen. A G4 picitt drágább , de a kamerája overkill. A HTC-ről annyit tudsz elmondani , hogy Sense , meg Boomsound , csak a baj az , hogy 4 éve csak ezt tudod elmondani. Az lenne a megoldás , ha az M9 -et pl a G4 alá árazzák , mert akkor tud terjedni. Akkor nem lenne rajta ekkora haszon , csak mondjuk a jelenlegi 70%-a , de legalább lenne X-szeres eladás.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.