Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

vergődés a köbön :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jó lenne ha össze szednék magukat,mert jó színfoltja a piacnak. Drukkolok nekik,csak azt a ceruzát ne nyomják rá annyira árazáskor!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#3) danee91


danee91
senior tag

Hát kövezzenek meg, de én egy olyan újabb HTC telefont sem tudok mondani, ami kellene, mert vagy iPhone árat verdeső szintet képvisel, vagy olcsó, de szar.

Lehet, hogy nem az európai hadszíntér a fő húzóerejük, a többiről meg nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg az ázsiai piacon sincs sok esélyük ilyen olcsó és feltörekvő kínai márkák ellen :(

[ Szerkesztve ]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha jól értelmezem a forrást is elolvasva, nem feltétlen jelent nyereséget ez sem, csak elég magas bevételt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) bollokcs80 válasza Csapoati (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Picit kevésbé lesz negatív az éves mérleg.... :U

B.Cs.

(#6) joey04


joey04
titán

hát ez édes kevés

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) sziklaik


sziklaik
csendes tag

Lehet, hogy most pozitív mérleggel zárták, de hosszú távon biztos hogy bukni fognak. Az M7 után gyakorlatilag az összes telefonjukat hibás formatervvel adták ki.

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Rájuk fér.

(#9) konczy3


konczy3
senior tag

Nekem is tetszik az A9 a hibáival együtt is ha HTC fan lennék én is vennék mert őket az ár nem érdekli már megszokták hogy ennyi :)

Never Settle

(#10) sg22


sg22
senior tag

folyamatos negatív eredmények miatt pedig 15 százalékos munkaerő csökkentésbe kezdtek

igy nem nehez hirtelen pozitiv merleggel zarni a honapot :U

what should I do about this?!

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Elöbb-utóbb kikelnek a záptojások...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Jeanne d'Arc

Reméljük ez már annak a jele hogy kezdik magukat osszeszedni

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Majd csak rájönnek, hogy mit kéne csinálni :D

Finn the human

(#14) -Skylake- válasza Jeanne d'Arc (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Igen , az A9 ami nemetorszagban egy MM-ben dragabb , mint egy S6 32gb , pont ennek a jele. Ha mast nem legalabb belepakoltak egy ~60ezer forintnyi hw-t . Lehet van 65 is.
Amugy jo a Sense , nade ennyire korantsem. Ha egy 10essel tobbe kerulne mint amit er a soft miatt , aztmondanam oke , tenyleg meger annyit a sense. Nade akkor kene 90 helyett 100ba kerulnie a bemutato napjan.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#15) GeryFlash válasza -Skylake- (#14) üzenetére


GeryFlash
veterán

A9 egy vicc. Most nem mennék bele, kilopott először de az, hogy pöccre ugyanúgy néz ki mint az iPhone azt a vak is látja, nyilván a HTC is, és nyílván nem véletlen. Verge és a többi tech-es bulvársajtó gyorsan be is harangozta Androidos iPhoneként, aminek a HTC nyilván örült is. Az, hogy ilyen alja lépéssel próbáljanak telefont eladni, az egy dolog. Az viszont, hogy ezt a SOC-ot ami egy 60 ezres M4 Aqua-LG G4S szint ők 150-re taksálják az már nem is vicc kategória hanem egyenesen felháborító .

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) Xaels válasza GeryFlash (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Azért az M4 Aqua sok egyéb paraméterben is alatta marad. ROM? Kamera? Kijelző? Ujjlenyomat? 6.0? QuickCharge?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) GeryFlash válasza Xaels (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

Soc-ról beszéltem. Ezek nagyon szép dolgok, csak a SOC hazavágja az egészet, de legalább is az árcímkét mindenképpen. Elírtam egyébként, nem 150 hanem 180 ezer, 150-ért csak bóvli garanciával kapja meg az ember. Hadd ne soroljam fel, 180-ért hány jobb telefon van ennél, de még 120-ért is, az említett két telefon csak a SOC+RAM-ra volt példa, hogy ennek melyik árkategóriában a helye. A 6.0-ért és a fast/quick chargért (ja, amit amúgy a HTC nem rak bele a dobozba) talán indokolt lehetne egy 110 ezres nyitóár, ami mondjuk fél év múlva 75-80-ra mérséklődne.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#18) Badboys válasza danee91 (#3) üzenetére


Badboys
őstag

Az alma árát még alap hangon sem veri egyik HTC sem. Láttál már egyáltalán HTC t élőben? Fogtál a szép két kezedben? Mert használni az már biztos,hogy nem.Szerintem csak hallottál róla olyan urban legend szinten. Mert leszarozni csak tudatlan ember teszi. A legjobb rendszert adja míg az általad preferált lerágott alma csutka az valóban hagy maga után kívánni valót.Azt hogy ki kitől lopott arról inkább nem bocsátkozom vitába. Fölösleges a szájtépés.

(#19) Xaels válasza GeryFlash (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Csakhogy amikor fizetsz érte kib@szottul nem csak a SOC-ot és a RAM-ot fizeted ki. A kijelző mint írtam fHD AMOLED nem HD IPS, a 8GB ROM(viccnek is rossz amíg nem kapja meg a 6.0-t) a 16GB-al szemben. Ujjlenyomat olvasó? Vagy Optikai képstabilizáció?... Nem mondtam, hogy az A9 jelenleg jó ár/érték arányú készülék lenne a hazai piacon, de azért nem is az M4 Aqua szint ha a komplett készüléket nézzük. Erre a sok kicseszett "Mini" is példa lehet a S410-es SOC-aikkal a 100+os nyitóáraikkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Wesder válasza Badboys (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire azèrt nem jó a Sense

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) GeryFlash válasza Xaels (#19) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem is írtam hogy az a szint. Ahogy azt is leírtam, hogy +40, de nagyon maximum 60 ezer Forint még reális lenne. 120 ezer (vagyis a 3-szorosa) viszont nem az hogy ,,nem jó ár/érték arány" hanem szánalmasan szar.

Ezeket a felsorolt dolgokat (ahol nincs ujjlenyomat olvasó van vízállóság és százszor jobb kamera) amúgy mind tudja sokkal olcsóbban egy LG G3-G4, Sony Z3, Z3+, Samsung Galaxy S6. A különbség, hogy ezek egytől-egyig olcsóbbak és a s*ggéből rángatja ki az s617+2GB+16GB kombót (egyedül a sima Z3 16Gb-os).

És egy tízessel drágábban kap az ember M9-et, ha már mindenképpen HTC...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#22) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Ha veszek 1 paradicsomot 100Ft-ért és eladom 110ért, akkor nyereséges vagyok. Más kérdés, hogy se megélni, se földet venni, se üvegházat építeni nem tudok. Szóval sokkal nagyobb baj, hogy a HTC bevételei úgy állnak a földbe mint a gerely, mintsem az hogy néha mínuszos a mérleg. És az a -40% az nagyon nem kevés. Kevesebb jut bérre, kevesebb jut fejlesztésre, kevesebb jut mindenre, de akár még plusszos is lehet a vége, hurrá...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) Xaels válasza GeryFlash (#21) üzenetére


Xaels
félisten

"Az viszont, hogy ezt a SOC-ot ami egy 60 ezres M4 Aqua-LG G4S szint..." - akkor ezt biztos a nagyanyám mondta.

A Sony vízállósága nagy érv, pláne hogy egyértelműen ugrik a gari ha beázik... Az Lg jó kamerában meg 1-2 dologban, de megint ott vagyunk, hogy azt állítod azok jobbak ár/érték arányban. Ezt nem is vitattuk, de amikor csak 1 paraméter alapján kijelentitek, hogy ugyanaz a kategória mint pl az M4 aqua akkor azért nincs igazatok. Autós példával élve van két 1literes benzinesünk, attól még nem lesz 1 kategória a 2 mert ugyanaz a motor van bennük. Sok függ a többi funkciótól-körítéstől amik bizony felárasok... ez valakinek megéri, valakinek nem. Az A9 idehaza sokaknak nem éri meg, nekem sem. Majd egy fél év múlva talán, de addig a cégnél maradva is vannak sokkal jobb ár/érték arányú alternatívák.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) GeryFlash válasza Xaels (#23) üzenetére


GeryFlash
veterán

Látod az említett mondatot? Olvasd el kérlek még egyszer :U
Ugyan az SOC != (ez azt jelenti hogy nem egyenlő) ugyanaz a szint.

Szimplán annyit állítottam, hogy ugyanaz a SOC.
Emellett említettem vagy 10 telefont (flagshipet) ami olcsóbb mint ez a nem flagship iPhone klón, és 3-szor erősebb. Erre elfelejtettél érvelni. Olyan meg nincs, hogy valami idehaza nem éri meg, máshol igen. Olvasd el a techradar vagy GSM arena tesztjét, kiröhögik az ára miatt.
Arról nem beszélve, hogy nem elég hogy túlárazott de az akksija 1 napot is neccesen bír ki.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) Halkow.


Halkow.
senior tag

Na szép akkor... Még jobban elbízzák magukat és még drágábbak lesznek a telefonjaik :D

(#26) -Skylake- válasza GeryFlash (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az akksi dologra annyit mondok , hogy melyik HTC nem ennyit bír ? Anno volt kb ~2 hónapig egy M7-em , arra ha valaki kérdezte csak annyit mondtam , hogy vezetékes mobiltelefon. Kb annyit ér a HTC-kben az akksi , hogy reggel mikor leveszem a töltőről 6kor , kibírja addig még beérek munkahelyre-iskolába 8kor.

Tök szép telefonok a HTC-k , nagyon kis kellemesek a szemnek , a Sense nagyon patent rendszer , nagyon ott van az anyaghasználat , a Boomsound epic , de ez a két dolog nem megy soha : normális akku és NORMÁLIS árazás. Akárki , AKÁRMIT mond , a HTC nem a droid iPhone-ja , ugyan olyan droid mint minden másik , csak ez épp Sense , a többi meg MIUI meg TW , meg fszom tudja hány száz van. Arról meg hogy gyors , hát gyors ja , az meg hogy pl hogy néz ki , nekem hányingerem van a Sense-től , egyedül csak a sebessége tetszett akkor is mikor birtokoltam. Korántsem annyira jó a Sense , mint ahogy a sok fanatikus HTC-s ittt az egekbe magasztalja. Ha másból nem , abból tökéletesen látszik , hogy mekkora szarban van a HTC. Ha olyan epic rendszer lenne , más gyártók lennének szarban. Arra meg senki ne fogja a jelenlegi állapotot A-Z-ig , hogy mer a csamcsung az csilliószor annyit költ reklámra. Egy jó terméket elad az , hogy jó. Valószínűleg kevesen vannak , akik láttak már tv-ben Ralph Lauren reklámot , viszont a termékeik mégis fogynak , 10-20-50szeres áron a konzumer márkákhoz képest. A HTC jó , csak nem annyira mint amennyire gondolják magukról és vagy (a megfelelő aláhúzandó) nem annyira , mint amennyire durván drágák.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#27) GeryFlash válasza -Skylake- (#26) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az első felével egyetértek, bár azzal vitatkoznék, hogy ugye azt állítod, hogy HTC túlárazott+szar akksi, még is azt mondod, hogy nem az Android iPhone-ja... ;]

A másik felével meg teljesen nem értek egyet. A samsung S3-ig megnyomta a marketinget és csináltak jó készülékeket minden szegmensbe, azóta csak sz*rt okádnak ki magukból. Ha neked a Sense-től hányingered van akkor a TW-től nem tudom mi. Amellett h sokkal csicsásabb és giccsesebb még mellé álalti lassú, 3GB-os S6-S6 EDGE gyakorlatilag képtelen komolyabb multitaskinra, másik 3 nagy gyártó érdekes módon simán megcsinálja 3Gb-tal. Egyáltalán nem csinál jó termékeket a Samsung, az A széria még HTC-hoz viszonyítva is túlárazott, az S6-ról lehet vitatkozni, vannak nagyon jó aspektusai (lpddr4, legerősebb CPU, állati gyors hátértár) de sok gyermekbetegsége van. Az EDGE-t meg méf a fanatikus Samu-sok is beismerik, hogy hosszútávon kényelmetlen fogni.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) -Skylake- válasza GeryFlash (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

Félre értés ne essék , én nem dicsérem a Samsungot. Bár Note 4-em van , de nem azért vásároltam , mert mindenképp ez kellett , egyszerűen csak nagy kijelző kellett és jó áron jutottam hozzá. Az szerintem mindent elmond rólam és a note-ról , hogy mióta megvan , nemhogy nem használtam a ceruzáját , de maga az S-Note app is tiltva van az alkalmazáskezelőben :) Én csak annyit mondtam , hogy a reklám nem minden , kell mögé egy termék is és hiába van sokkal nagyobb kerete a Samsungnak , sok HTC fan jön mindig azzal , hogy azért nem terjed ,mert a reklámok miatt. Ez részben igaz , azért is írtam úgy , hogy "A-Z-ig" , mert hajlamosak az emberek mindig mindent arra fogni , hogy a HTC nem tud milliárdokat költeni marketingre. Ami amúgy tök igaz is , de ha képesek lennének minőségi telefont csinálni (ahogy mint tudjuk képesek) normális akkuval és olyan árral , ami legalább elgondolkoztatna , hogy megvegyem , akkor hidd el reklámoznák a felhasználók. Tökéletes példa az LG. G3/G4 tökéletesen kielégítő tudás , viszonylag jó áron. Bár a G4 kicsit túlárazott szerintem , a G3 mikor megjelent , szerintem zseniális áron nyitott. Fogyott is rendesen. A G4 picitt drágább , de a kamerája overkill. A HTC-ről annyit tudsz elmondani , hogy Sense , meg Boomsound , csak a baj az , hogy 4 éve csak ezt tudod elmondani. Az lenne a megoldás , ha az M9 -et pl a G4 alá árazzák , mert akkor tud terjedni. Akkor nem lenne rajta ekkora haszon , csak mondjuk a jelenlegi 70%-a , de legalább lenne X-szeres eladás.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#29) GeryFlash válasza -Skylake- (#28) üzenetére


GeryFlash
veterán

Na így már egyetértek :B

Amúgy ez a tökéletes készülék csinálás felső kategóriában nem csak a HTC-nek nem megy, hanem konkrétan senkinek. Talán a Samu S2 és az LG G2 volt meg idejében tökéletes, meg mondjuk talán az iPhone 5, bár ott akksi természetesen tipik iPhone szint volt, de többi szempontból az tényleg egy innováció volt. Na jó, a Sony Z1 Compact szintén. Elmúlt 3-4 évben 3 telefont tudok mondani, ami a maguk korában rálehetett fogni, hogy tökéletes.

Azóta nincs olyan Flagship, amibe ne lehetne belekötni. G3 laggolt, G4 kényelmetlen fogni, emellett mindkettő eladásait korlátozza a kijelző méret, nem értem miért nincs 5,2%-os variáns.

Sony készülékeivel nevess ki de nincs nagy probléma, egyetlen dolog, hogy évről évre ugyanaz a dolog, megkapja az az évi hardvert és ennyi. Aranyközépút, de semmi egyedi feature. Emellett meg még mindig a 2012-es Xperia bukás levét szívják, konkrétan frissítés terén ők jelenleg a legkorrektebbek, de a régi rossz hírnevüket nem tudják lemosni magukról. Talán a melegedést lehet felhozni a Z3-Z3+-nál, illetve a Z5C 2 GB RAM-mal 2015-ben közel 200 ezerért egy gusztustalan vicc.

Samsungról már írtam, saját SOC és végre nem szappantartó műanyag fost gyártanak már, de árazással kezdenek elszállni és a TW egy RAM-zabáló hulladék.

HTC-nél meg ugye az árazás mellett a kamera minden évben gáz. Minden topik az ultrapixel anyázással volt tele, holott azzal nem lett volna probléma. A probléma, hogy 5mpx-szel nem lehet zoomolni, hiába lövi a legszarabb fényviszonyok mellett a legjobb képeket. De biztos oka volt annak, valszeg drága lett volna 12mpx-es ultrapixelt csinálni. Most beraktak egy középkategóriás 20mpx-es kamerát, nesze fanyalgók egyétek. Hát nem eszik.

Maradna az Iphone, ami végre kapott korrekt mennyiségű RAM-ot (igen, iOS-en 2GB egész más eset mint a droidos Z5C). Van benne egy fasza kamera, jó kijelző, pörgős rendszer. Ééééés egy röhejes akkumulátor.

Várom a 2016-os felhozatalt s820-szal és remélhetőleg 4GB memóriákkal, hogy ki mire lesz képes. 2015-ös flagshipek közül egyikért se adnák szívesen pénzt, talán a G4 de számomra a kijelző méret és az akksi ott is visszatartó tényező.

Note 4 korrekt készülék volt, de nem tudom, ahogy hallottam ott is vannak frissítési szarakodások illetve TW 3GB nem tudom mennyire elég 10 megnyitott alkalmazással?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.