Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

És akkor persze hogy ez se jön pc-re. Rohadnának meg mostmár.

(#2) jimessor666 válasza Thome (#1) üzenetére


jimessor666
aktív tag

De erőlködővel használhatod mint rendes gitár + ha USB-vel PC-re rákötöd MIDI eszközként is funkcionálhat... persze ez nem segít azon az "aprócska" problémán,hogy csak X-re és PS3-ra jön... :F

私たちに聞いてください。!

(#3) Thome válasza jimessor666 (#2) üzenetére


Thome
addikt

Előbb-utóbb beújítok egy kekszbokszra, de azért idegesítő ez a mentalitás... :(

(#4) jimessor666 válasza Thome (#3) üzenetére


jimessor666
aktív tag

...amiben pénzt lát a kiadó és a fejlesztő,arra jön,ez mostmár alap stratégia,nem véletlenűl egyébként,de sztem ez evidens is.
Sajna,ilyen most a PC megítélése... :(

私たちに聞いてください。!

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Ez egyszerűen fenomenális. Végre letörlődik a sok műgityós arcáról a mosoly. Nem ám 6 gomb és én vagyok az isten. Hanem 6 húr x 22 bund ;] Várom, hogy miként oldják meg, de ebből lehet valami.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) BloodyEddie válasza Nunder (#5) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Igen, és kb tizedannyi embert fog így érdekelni. Nem azért népszerű a GH mert olyan reális, hanem az átlagember is zenésznek érezheti magát benne.

Megkaptuk a szokásos "nem jön pc-re, dekár" hsz-eket is, legyen elég ennyi. Egyébként szerintem érdekesebb az a tény, hogy megveszed a játékot, aztán vegyél hozzá újfajta kontrollereket, a DLC-kről pedig ne is beszéljünk :U Talán egy Xbox árából játszhatsz is vele.

(#7) Prof01 válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Hát ja, simán 50k felett lesz egy ilyen szett...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) Enton


Enton
addikt

Simán beválallnám, de inkább rákötöm a gitárom, mintsem vegyek egy ilyet.
Nem is baj hogy nem jön PC-re.
Majd jöjön az a valami szoftver ami egy rendes elektromosgitár hagnját képes jelként venni.
Én kibírom addig rendes gitározással. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9) Gomez86


Gomez86
őstag

Ebből még jó is kisülhetne, ha normális méretűek lennének a gitárok. Vagy legalább lehetne választani gyerek méret és normál közt.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) megint én


megint én
őstag

0-3 éves korosztálynak.....................

(#12) Zpepe válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


Zpepe
tag

Akinek nincs pénze rá, vagy nem akar ennyit áldozni rá ne vegye meg. Ennyi.

(#13) BloodyEddie válasza Zpepe (#12) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Miért, mondtam én bármi mást is?

Lehagytad a h-t az "ennyi" végéről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.