Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kíváncsi lennék, hogy hány mai gyerek élvezné ezt az életformát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Tutu7030 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Lenne egy-kettö, amelyik belerázódna. :)
Én a hatodik osztályt új iskolában (városban) kezdtem. Első énekórán rögtön énakkari toborzást csinált a fiúk közt a tanárnő (kevés fiú tagja volt a karnak). Mindenkinek 1 versszakot kellett énekelni. Sorra kerültem, de még a feléig sem értem, amikor jött az ; "Elég lesz, következő!" :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) Vakegérke válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csodaszép hangod lehet(ett). :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Tutu7030 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Tutu7030
veterán

A többi fiú is verte a lécet, talán csak egynek mondta, hogy klpróbálná a karban is, de ő meg passzolta a lehetőséget. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Szerintem vannak ma is hasonló körülmények között boldogan élő paraszt gyerekek, csak ők nem lógnak itt a Neten. Nem ismerek ilyeneket, csak feltételezem.

(#6) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem is vannak, és nem vagyok biztos benne, hogy egy városi gyerek elégedettebb az életével, mint ők.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.