Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kicsit neheztelek Johanra, házas embernek nem illendő "friss pipihús" után kajtatni. Ahhoz mit szólt volna, ha a felesége kokettál valakivel?

A Škoda jó "kis" gép volt. Igaz, hogy csak a telephelyen, de vezettem kukásautót. Tetszett, hogy nem kell kihúzatni, alacsony fordulatszámon is húzott.
15(!) napig dolgoztam a volánnál is, Škoda billencset vezettem, élmény volt. Romosnál romosabb autók voltak, ilyeneket kaptak az újoncok. Ami a gépet illeti, tetszett a motor rugalmassága, tetszett, hogy felezős váltója volt. Ami nagyon nem tetszett, az az, hogy terheletlenül pattogott az úton, mint a kecskesz*r a deszkán.

A Csepelt nagyon szerettem. Lomha, de végtelenül igénytelen, megbízható volt. Egyszer megesett, hogy a kezemben maradt a váltókar. Egy csavarhúzóval bepiszkáltam négyesbe, úgy hoztam haza Pestre Lábatlanból.

A Roburt is szerettem. Igazi városi gép volt. "Jól" gyorsult, kicsi volt a forduló köre, a gondoskodást meghálálta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.