Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kicsit neheztelek Johanra, házas embernek nem illendő "friss pipihús" után kajtatni. Ahhoz mit szólt volna, ha a felesége kokettál valakivel?

A Škoda jó "kis" gép volt. Igaz, hogy csak a telephelyen, de vezettem kukásautót. Tetszett, hogy nem kell kihúzatni, alacsony fordulatszámon is húzott.
15(!) napig dolgoztam a volánnál is, Škoda billencset vezettem, élmény volt. Romosnál romosabb autók voltak, ilyeneket kaptak az újoncok. Ami a gépet illeti, tetszett a motor rugalmassága, tetszett, hogy felezős váltója volt. Ami nagyon nem tetszett, az az, hogy terheletlenül pattogott az úton, mint a kecskesz*r a deszkán.

A Csepelt nagyon szerettem. Lomha, de végtelenül igénytelen, megbízható volt. Egyszer megesett, hogy a kezemben maradt a váltókar. Egy csavarhúzóval bepiszkáltam négyesbe, úgy hoztam haza Pestre Lábatlanból.

A Roburt is szerettem. Igazi városi gép volt. "Jól" gyorsult, kicsi volt a forduló köre, a gondoskodást meghálálta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Tutu7030 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy az asszony is ki-ki kacsintgat a távollétében. Eddig olyan egyenes embernek ismertük meg Johant, hogy csak gondolatban csalná meg a feleségét. 🙂 Persze lehet, hogy tévedek, de attól még nagyon jó a történet! :))

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha neheztelsz, hát neheztelsz. Én pedig szorítok neki ;)

(#4) Vakegérke válasza potyautas (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végtére is "mese". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Lenry


Lenry
félisten

tegnap este találtam rá erre a sorozatodra, most, ahogy időm engedi, olvasgatom, az ötödik részt fejeztem épp' be.
mintha egy soha-nem-volt nagyapámat hallgatnám, annyira életszagú ez az egész, hogy nem is vagyok benne biztos, hogy nem történt valóban meg :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) potyautas válasza Lenry (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm a hozzászólásodat.

Ez a történet kitalált, de rengeteg megtörtént eleme van, ami megtörtént ugyan csak nem így, nem ekkor, nem ezzel a szereplővel...

Tegnap én is visszaolvastam néhány részt, és felfedeztem egy olyan vonulatot, ami az egészet átszövi. Nem is tudtam, hogy ennyire hangsúlyos....Vakegérke majd meg is mondja mi ez ;)

(#7) Vakegérke válasza potyautas (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább nem mondanék semmit. Fókuszáljon mindenki a kedve szerint a történetekre. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.