Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) kokoato


kokoato
aktív tag

No, akkor ezt figyeljétek!

Történt, hogy apósnak elromlott a tv-je, sorkimenő kell bele! Megrendeltem neten, az én nevemre, mert be kellett regelni az oldalon, de az ő címére! MPL majd hozza! Hozta, de ugye nem talált, mert azon a címen nem én vagyok kiírva, letette a csomagot a postára, mert címzett ismeretlen! Jó semmi gond, elmegyek, kifizetem utánvéttel, elhozom. Meg van a csomag, 8.300 Ft+postaköltség! Személyi, lakcímkártya! Csak hivatalosan! Tényleg az enyém, de nem adják oda, mert a lakcímkártya nem arra a címre szól!

Tehát adott a postás kisasszony szemszögéből egy ember, aki ott akar hagyni 10.000 Ft-ot, de nem adja ki a csomagot, mert nem ott lakik! Gondolkodtam a logikán, de nem értem!
Ha valaki más megy a csomgért, pl egy idegen, az bemutatja az én igazolványomat, és kiakar fizetni valamire 10.000 Ft-ot, amiről nem tudja mi az, mert ugye nem én vagyok, akkor nem kapja meg! De hogy én se, pedig megmondom mekkora a csomag, mi van benne, kitől kaptam, mikor adták fel, viszem a papírt, amit nyomtattam a webes rendelésről, de akkor sem én vagyok, mert nem ott lakom? Most akkor hogy is van ez ezzel az MPL-Magyar Posta Logisztik vagy mi a fenével? :F

[ Szerkesztve ]

... tudok .sys fájlt javítani csavarhúzóval! /by cockerel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.