Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

Jó a megjelenése, a hangjára azért kiváncsi lennék, mert úgy hallottam a magas hangok jönnek ki jobban. Mindenesetre szép a mosolya, kipróbálnám! Ezek a japán lányok... :DDD

(#2) kulcsarb válasza lujó55 (#1) üzenetére


kulcsarb
tag

LG nem japán.
szerintem.

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezeknek a cumóknak nincs sok értelme, eléggé vacakok, inkább gyűjtögessen
az ember vami jobb cumóra, annyit bőven nem érnek, amennyibe kerülnek :(

nothing is true everything is permitted..

(#4) Spancho


Spancho
őstag

Nem rossz cumó ,de ennyiért szerintem bőven van választék.
A csaj meg nem valami nagy szám eléggé lángosképű :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Retekegér válasza lujó55 (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha már posthunterkedsz, akkor legalább legyél tisztában a dolgokkal: az LG nem japán, hanem koreai.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#6) #25954560 válasza Sicilian (#3) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem szolnak rosszul. nem hifi, de hasznalhato. nekem ebbol egy (joval) kisebb van, de a celnak maximalisan megfelel, ha
1.) kicsi helyfoglalasu
2.) divatos hangzasu (emelt me'lyek, kicsit emelt magasak, de szerencsere allithato)
3.) sokmindent lejatszo (audio cd, mp3 akar usb-rol is, stb)
4.) modern kinezetu (izlesek es pofonok)
5.) esetleg kulso audio-in-es (h radughass discman-t, ipod-ot, akarmit)
zenejatszot akarsz.

ha ezeket kulon-kulon valogatnad ossze, kene tobb lejatszo v egy szamitogep plusz egy ertelmes erosito hangfalakkal v aktiv hangfalak ha nem akarsz erositot.

(#7) misx


misx
senior tag

A mikrokba akármilyen erősítőt, basszuskiemelést tesznek, a pici hangfalak megteszik a hatásukat. Én is vettem nemrég mini tornyot (akit érdekel, a blogomon megnézheti), az utolsók közül, így jól jártam, mert ez sem szakítja ki a ház oldalát, de azért tűrhetően szól és valamennyire épkézláb hangfalak vannak hozzá. +3CD és kazetta. Hasonló árkategóriában (30k) a mikro hifik a mélyekben elég szegények (többször elintézik a basszus üreget úgy, hogy HÁTUL fúrnak egy kis lyukat). Ezek a félig házimozi rendszerek a beépített mélynyomóval talán talán képesek valamire, de a régi idők hifijeihez/music centereihez közük nincs. Ez van.

Egyébként nekünk van LG 5.1 házimozink is, igaz nem Divx-es, de szerintem lassan 2000 lejátszáson is túl van és hibátlanul üzemel idestova 6 éve.

[ Szerkesztve ]

(#8) talpalavalo válasza #25954560 (#6) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Divatos hangzás? :DDD iylet se hallottam még :)

(#9) misx válasza talpalavalo (#8) üzenetére


misx
senior tag

Pedig régen is volt. Pl. a diszkómosoly (mély-magas fel, közép le). Igaz ezt állítólag a rossz monitor hangfalak miatt sikerült előállítani, de akkor is divat lett belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Silentfrog válasza misx (#9) üzenetére


Silentfrog
veterán

Huh már nem divat?
Akkor állitok a kocsi zenén.hogy ne ugy szoljon! :DD

(#11) glutamin válasza lujó55 (#1) üzenetére


glutamin
őstag

Suna pozitív! :DDD

Amúgy egész pofás kis doboz.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12) #25954560 válasza talpalavalo (#8) üzenetére


#25954560
törölt tag

odairtam mit jelent nalam.

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

Szerintem ízléstelen, egyetlen pozitívum hogy gond nélkül le lehet h@nyni, mert a műanyagot simán belehet a tus alá rakni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) BloodRay


BloodRay
veterán

Hasonlít a tavalyi modellre. Annak egyébként egész korrekt hangja van, főleg a méretéhez viszonyítva. És mivel még egy "mélynyomó szerűség" is van rajta, mélyeket is tud produkálni. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) krystman


krystman
őstag

Hát inkább egy régebbi Hi-Fi mint egy ilyen mini hi-fi-nek nevezett valami. Mivel a cikk írója is írta, manapság ezek a cuccok kiszorították a rendes hi-fi-ket. Nem akarok megsérteni senkit sem, de szerintem a mai világ ilyen cuccokkal elment a kommerszebb hangzásfelé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.