Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hát egy ilyenre azért én is csak elkuksiznék.. :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát na igen, ez nem holmi Bárány és társai! :U

(#3) zH. válasza Xirtam (#2) üzenetére


zH.
senior tag

Bárány a szövegei miatt istenkirály. :K

just be

(#4) Vandit.


Vandit.
addikt

Jóféle. :C

zH.: Aztán Báránynak milyen istenkirály szövegei vannak? :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#5) zH. válasza Vandit. (#4) üzenetére


zH.
senior tag

Azokra gondolok amiket élőben tol. Vagy pl. erre. :DDD

just be

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

Na igen.
A teljes set: [link]

Egy ilyen "topicban" egy senki Bárány említése is sértő (bocsánat a "fanjaitól").

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) zH. válasza Viktor77 (#6) üzenetére


zH.
senior tag

Nem vagyok fan ,csak tetszik amit a bulik alatt tol. Mondjuk van úgy ,hogy az alapszám sem rossz ,de feldobja a hülyeségeivel. Épp ez tetszik benne.

Persze szeretem én a "kultúráltabb" dj-ket is ,csak ha már így említésre került..

just be

(#8) Viktor77 válasza zH. (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Nem konkrétan rád gondoltam, csak ha éppen benéz egy fan. Sajnos tudom, hogy ma itthon ők számítanak menőnek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) Vandit. válasza Viktor77 (#8) üzenetére


Vandit.
addikt

Az meg a hamvai pídzsí... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) Xirtam


Xirtam
veterán

Nagy DJ arról szólnak a bulijai, hogy kit mikor hol és mért b@szot meg... nagy király a pali! Most a zenét és annak a minőségét akarod élvezni vagy a hülye pofázását?! Ha ilyet akarok hallgatni kimegyek egy kisebbségi telepre. Ha minőségi zenére akarok tombolni várhatok mire jönn egy minőségi nem belepofázó díszdzsoké! :U :U

A mostani fiatalok ( 19 leszek ) csak magukat minősítik a buli szokásaikkal! SzvSz!

(#11) pohár


pohár
félisten

Nos akkor úgy alle zusammen:

1. Bárányt én is hallgatok hébe-hóba, ha kijön egy új mixe, leszedem, meghallgatom, ami új azt kikeresem és letöltöm, kész
Az egy dolog mit beszél a mikrofonba, az tuti hogy olyan hangulatot nem tud senki csinálni mint ő

2. Hamvai igenis elég sokat javult az elmúlt 2-3 évben, igényes house zenét játszik, cseréli a zenéket set és set közt

3. Fedde más kategória, egy szinttel feljebb :D
Szerencsére voltam már buliján, Axwell buliján is voltam már, Fedde jobban bejött valamiért

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12) gamerkiller válasza Viktor77 (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na azé ésszel, megjöttem... :D Báránynál nincs jobb magyar DJ.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Vandit. válasza gamerkiller (#12) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért akad nála jobb. ;)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.