Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) laolaj válasza szabics87 (#150) üzenetére


laolaj
aktív tag

Végülis akkor mi volt vele a baj?
Nem volt benne a modul vagy hibás volt???
Azért kérdezem, mert feltettem egy drivert ami a HP oldalán volt Bluetooth 3.0hoz és kék halált induláskor a gépen ( mikor beakart jelentkezni a Winbe )
Törlés után minden helyre állt. :F WTF? :)

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#152) szabics87 válasza laolaj (#151) üzenetére


szabics87
csendes tag

Nekem a kijelzővel volt problémám.

(#153) laolaj válasza szabics87 (#152) üzenetére


laolaj
aktív tag

mi?.. ez így eléggé sarkos :))
akkor a bluetootlttal nem is volt gondod? :U

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#154) Lefty


Lefty
addikt

Valaki működésre tudta bírni az ujjlenyomat olvasót? Nekem sehogy se megy, elvileg már a driver felismeri, de bejelentkezni akkor sem tudok vele.

(#155) pethYeti válasza Lefty (#154) üzenetére


pethYeti
addikt

HP Simple Pass 2012-t feltelepítetted és beállítottad?

(#156) laolaj válasza Lefty (#154) üzenetére


laolaj
aktív tag

Szükséges neked a programba belépni és ott eltárolni az ujjaid által való parancsot, illetve a jelszót!

Nekem pl. mutató belépés, középső Gmail, gyűrűs youtube...

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#157) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Valaki tudja, hogy hol lehet a igp-hez hozzárendelt memória mennyiségét állÍtani, mert a DG lehet jobban tudna működni bizonyos esetekben ha a dedikált vga Vram mennyiségével(1gb) megegyező memória lenne mellé rendelve, mert ügye alapból csak 512mb ram áll az igp rendelkezésére?!?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#158) Lefty válasza pethYeti (#155) üzenetére


Lefty
addikt

Fel, csak le is töröltem, mert átláthatatlan volt :)
Akkor visszateszem, kell még mellé valami driver, akármi?

(#159) pethYeti válasza Lefty (#158) üzenetére


pethYeti
addikt

Validity driver kell még mellé.

(#160) Pocok256 válasza Robi BALBOA (#157) üzenetére


Pocok256
veterán

Tudtommal BIOS ba lenne opció erre ha lenne, de sajnos a kiherélt bios erre nem ad lehetőséget :( Másról én nem tudok, persze attól lehet, hogy van. (moddolt biosokba van erre lehetőség, de ez a fajta laptop ami nekünk van egy újabb verzó ezért ezekre nem jó a moddolt bios amiket én találtam eddig )

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#161) laolaj válasza Pocok256 (#160) üzenetére


laolaj
aktív tag

Azt akkor tudod melyik az amire jó?
Előző BIOS verzió határozza meg vagy sorozat szám :)

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#162) Lefty válasza laolaj (#156) üzenetére


Lefty
addikt

Na most már a friss driverrel és simplepass-el érzékeli az ujjlenyomatolvasót és működik is, de windows-bejelentkezéshez nem tudom hozzárendelni. simplepass-ben csak ezek a hülyeségek vannak, hogy mindenféle alkalmazás induljon el egyes ujjak esetén, ezek nem érdekelnek. csak bejelntkezéshez akarom használni jelszó helyett.

(#163) pethYeti válasza Lefty (#162) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem is kell, automatikusan hozzárendeli. Ha nem jelenik meg akkor kattints a felhasználóváltásra bejelentkezéskor.

(#164) Lefty válasza pethYeti (#163) üzenetére


Lefty
addikt

ok ez megvan, de én azt szeretném, hogy csak az ujjlenyomat olvasóval lehessen belépni. mert így ott van a jelszós, meg a biometrikus bejelentkezés is. ha a jelszósat eltávolítom, akkor ugye marad csak az ujjlenyomatos, viszont át lehet váltani másik felhasználóra, és mivel ott már nincs jelszó, így be lehet lépni semmi nélkül.

(#165) pethYeti válasza Lefty (#164) üzenetére


pethYeti
addikt

Ilyet nem lehet, találj ki egy nagyon bonyolult jelszót és utána elég mindig csak tapizni a leolvasót.

(#166) Lefty válasza pethYeti (#165) üzenetére


Lefty
addikt

ok, köszi.

annyi még, hogy milyen wifi antenna van a gépben EZEK közül?
(Illesztoprogram - Hálózat)

[ Szerkesztve ]

(#167) Pocok256 válasza Lefty (#166) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezeket a gépeket többel is szerelik attól függetlenül, hogy teljesen ugyanaz a típusú gép. Nézd meg a hardverazonosítóját eszközkezelőben a wifi adapternek és keress rá googlen tuti kidobja a nevét :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#168) laolaj válasza Pocok256 (#167) üzenetére


laolaj
aktív tag

Ez egy nagyon jó kérdés.. mivel nekem a bluetotooth a mai napig nem akar jó lenni... és fingom sincs milyen van benne mivel nem sikerül kideríteni ....
driver pedig van fent a HP honlapján ... csak nem tudom melyik lehet a jó! :F

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#169) Pocok256 válasza laolaj (#168) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem pl egyik sem volt jo ... Sot hp oldalan fent sincs. Pedig rendes gyari laptopom van nem buheralt.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#170) Lefty válasza laolaj (#168) üzenetére


Lefty
addikt

Amit előbb linkeltem, ott van kékfog driver, egyébként nekem a win frissítés feltette és működik is.

(#167) Pocok256: nem lettem vele előrébb sajnos.

(#171) Lefty válasza Lefty (#170) üzenetére


Lefty
addikt

feltettem a realtek wireless drivert, úgy néz ki jó lett vele.

(#172) szabics87


szabics87
csendes tag

Bakter!! Elszállt a jó kis touchpad fényem. Mondjuk ha ki van kapcsolva, akkor világít a narancssárga "naplemente", de a fehér már nem. Asszem kipróbálom a HP 24 órás háztól-házig garanciát. :O

(#173) pethYeti válasza szabics87 (#172) üzenetére


pethYeti
addikt

Ctrl+Space!!!! :D

(#174) szabics87 válasza pethYeti (#173) üzenetére


szabics87
csendes tag

Köszi. De hol ctrl+space?

(#175) pethYeti válasza szabics87 (#174) üzenetére


pethYeti
addikt

Hülye vagyok én meg ... Fn+space :D

(#176) szabics87 válasza pethYeti (#175) üzenetére


szabics87
csendes tag

Köszi szépen. Így már működik. Ezek szerint csak elnyomkodtam :)) :D

(#177) Pocok256 válasza szabics87 (#176) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát nálam van mikor intelligens és magától kikapcsol mert hogy világos van :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#178) pethYeti


pethYeti
addikt

Valaki próbálta a 12.6-os vga drivert. Simán megy az update vagy valakinek volt vele gondja?

[ Szerkesztve ]

(#179) laolaj válasza pethYeti (#178) üzenetére


laolaj
aktív tag

Hali

tegnap cseréltem le a ATI drivert a HP oldalán találhatóra ami 2011.11 havi
az ATI oldaláról nem talált semmi jó drivert mert neki csak a HPs jó..

jelenleg nem sok javulást vettem észre, viszont csak egy napja használom.

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#180) Robi BALBOA válasza pethYeti (#178) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Én úgy hallottam, hogy eddig a legstabilabb a 12.4-es driver.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#181) Pocok256


Pocok256
veterán

Nálam megfelelően működik a 12.6 os driver, de mástól pont az ellenkezőjét hallottam szóval csak ésszel :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#182) pethYeti válasza Pocok256 (#181) üzenetére


pethYeti
addikt

Felfrissítettem, utána már csak fekete képernyő fogadott :S Te leszedted előtte a régit?

(#183) Pocok256 válasza pethYeti (#182) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen. De nálam is minden másodk indításnál rakoncátlankodik, de egy restart megoldja és megy minden. Holnap újrateszem a gépem úgyis mert érkezik a 120 gigás ocz agility 3 mam :D Aztán akkor megnézem, hogy minden rendben lesz-e a driverrel.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#184) pethYeti válasza Pocok256 (#183) üzenetére


pethYeti
addikt

Várom akkor a tesztet, azért ez nem túl meggyőző hogy minden második indításra működik :D

(#185) Pocok256 válasza pethYeti (#184) üzenetére


Pocok256
veterán

Magam sem tudom miért, mert ki van kötve másik monitorra lehet az zavar be nála mert a rendszer működik csak a kép eltűnik egy idő után loginnál :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#186) Dhampir


Dhampir
félisten

Megérte megvenni a laptopot? :D

Külső hangfalat használsz vagy elegendők a beépített hangszórók játék és filmnézés közben?

(<*>..<*>)

(#187) Pocok256 válasza Dhampir (#186) üzenetére


Pocok256
veterán

Mindenképpen és mai napig érzem, hogy bőven lenne benne erő ami játék kihasználja az megy is maxon mind a mai napig. Na meg legalább megtudtam, hogy a Blizzard a legszarabb gyártó ha optimalizálásról van szó :D Összes játéka 1 videókártya és 2 mag ! 2012 ben .... észveszejtő.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#188) pethYeti válasza Pocok256 (#187) üzenetére


pethYeti
addikt

Két legjobb játékuknak a Diablo 2, és a Warcraft 3-nak még mindig elég ;]

(#189) Pocok256 válasza pethYeti (#188) üzenetére


Pocok256
veterán

Szerencsére :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#190) Dhampir válasza Pocok256 (#187) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a választ! :R

(<*>..<*>)

(#191) pethYeti


pethYeti
addikt

12.6-os ati driverről bővebb tapasztalat? :))

(#192) Pocok256 válasza pethYeti (#191) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát következő lett...
Feltettem a gyárit aztán azonnal rátettem a 12.6 os drivert így most tökéletesen működik semmi hiba se villodzás. Jó pár játékba jobban is teljesít a gép :) Egyelőre meg vagyok elégedve vele :)

(ha azonnal a 12.6 os drivert raktam fel mindenféle hibaüzenet és egyébb problémák lettek urrá a gépen szóval kellett rá a gyári alap driver aztán a a 12.6)

Azt mondom így már, hogy érdemes felrakni nálam tökéletesen megy :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#193) pethYeti válasza Pocok256 (#192) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi! Megnézem sikerül-e felrakni :)

(#194) pethYeti


pethYeti
addikt

Ugyan ezzel módszerrel nekem, telepítés közben fekete képernyő, semmit nem csinál, újraindítás ismét fekete képernyő :( Mindegy akkor marad a 12.4.

(#195) Pocok256 válasza pethYeti (#194) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát az érdekes nálam eskü teljesen jól megy.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#196) pethYeti válasza Pocok256 (#195) üzenetére


pethYeti
addikt

Egyszer már próbáltam akkor is ugyanezt csinálta, csak akkor meglévőre frissítettem.

(#197) pethYeti


pethYeti
addikt

Egyébként Windows 8 RP-t próbálta valaki, a win 7-es driverek gond nélkül működnek?

(#198) Pocok256 válasza pethYeti (#197) üzenetére


Pocok256
veterán

Még nem de nemsokára kifogom lehet hétvégén meglesem :) Kíváncsi vagyok rá csak legyen időm :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#199) pethYeti válasza Pocok256 (#198) üzenetére


pethYeti
addikt

Várom a tapasztalatokat, egyébként nem hiszem hogy gond lenne vele. Csak bétát már nem akarok felrakni 1-2 hónap itt a teljes.

(#200) szabics87 válasza pethYeti (#194) üzenetére


szabics87
csendes tag

Tudom, hogy sokat nem segítek, de nekem is dettó a fekete képernyős móka, mint Neked, ha fel akartam tenni. Maradok a 12.4 verziónál még.

És milyen a 12.7-es CAP? Ti azt használjátok?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.