Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Crystalheart válasza philoxenia (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nézd, ez egyáltalán nem egy általános igazság, és ezek szerint régen is, ha pénzhez jutott valaki, már rohant is volna a kocsmába...? Manapság viszont éppen az van, hogy a fiatalok a szerzett/kapott pénzt csupán szórakozásra költik. Az aztán a helyes beosztás, valóban felelősségre nevel.

Nekem a mai napig sincs pénzem. :D Azt azonban nem mondahatja senki, hogy ne tudnám, mit hova és mire kell költeni, sőt, mindig megpróbálom anyámat meggyőzni az igazamról, és utólag mindig be is igazolódik, hogy jól mondtam, úgy kellett, vagy kellett volna. A tesóim lázadóbb természetűek, de ők is komolyan meggondolják, mire költsenek. (Nagyhúgomat kivéve, aki egy racionalitásra képes agy nélküli "előadó művésznő", mindig magára költene mindent...) Onanntól, hogy a szülő biztos abban, hogy a gyereke nem nyúl cigarettához - ennyire a legtöbben ismerhetik a gyereküket, ha odafigyelnek -, már akár lehetne is neki adni.

Az iskolai étkezési jegyek bevezetése szerintem alapvető dolog lenne, a nagyon fiatal kori szenvedélybetegségeket meg lehetne vele előzni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.