Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) mirci18


mirci18
addikt

Egyébként meg akármikor van valami hír a Nintendóról jönnek mindig a Trollok ide okoskodni.
Hogy ilyen meg olyan szar a Nintendo.Meg hogy veszteséges.
Csak azt elfelejtik hogy az Xbox már a kezdetek óta veszteséges a Sony is már évek óta kínlódik mert bár a konzoluk relatíve sikeres addig a kézi konzol haldoklik nem veszik már annyian.
(Azt meg csak halkan teszem hozzá hogy érdekes a Nintendónál megoldották hogy visszafelé kompatibilis
legyen egy generációt de jelenleg a másik két rivális erre nem képes. Na akkor ki a f.sz?)

Tudomásul kell venni hogy a Nintedonak a 2000-es évek utáni időben két sikeres szériája volt az eggyik a wii a másik a DS mind a kettő olyannyira volt sikeres a maga szegmensében hogy soha eggyik konzolgyártó sem tudta őket megverni.

Az is tudvalevő hogy a Nintendo cég már a kezdetek óta a játékaiban törekszik az innovációra az egyedi megoldásokra újításokra.És itt nem csak Mario van meg Zelda mint sokan magyarázzák hanem van Donkey Kong van Yoshi stb. Kérdem én a riválisoknak van valami olyan játéka ami már megy 25-27 éve (mint a Mario) és nem lövöldözős vagy éppen focizós?

De hogy megemlítsem a grafikát is. Igen a Nintendo magyarázkodik a grafikával kapcsolatban.De ő legalább nem hazudik.Értem ezt úgy hogy lejebb húzza egy picit a játék grafikáját hogy szépen akadás nélkül fusson.
Érdekes olyat hogy játék akadás és belassulás nem halottam egy Nintendo-s játéknál sem. De bezzeg Need for Speed vagy éppen Gta részeinél vagy a Watch Dogsnál meg ez van. Mert nem bírta a játékot a konzol.

Az biztos hogy a Nintendonak kisebb a tábora de egy minőségi játékokat áruló cégnél így van mert ők nem a tömegre mentek.Ferrarit se vehet mindenki. Egyszer próbálkoztak a tömegek megszólításával a Wii-nél és bejött érdekes mi.

Lehet itt temetni a Nintendót minden héten.De az új exkluzív címek mint a Mario Kart 8 meg majd a Captain Toad bizonyítja hogy megdobja az eladásokat mert az emberek ilyen konzolra vágynak és ilyen élményre.
Pénze meg van bőven arra hogy legalább még kitermeljen 3-4 veszteséges generációt is.De addigra biztosan megtalálják a megfelelő utat ők is hogy újra sikeresek legyenek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.