Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A videók le vannak tiltva nálam, így nem tudom megnézni, viszont a gépről magáról nincsenek képek?

(#2) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Elsőre úgy néz ki, hogy nem váltották meg a világot.

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Brtutális hardver. Az árat viszont cáfolom, szerintem jóval drágább lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) nsrking válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


nsrking
senior tag

de ha nem, akkor veszettül jó vételnek fog számítani :)

(#5) XuChi válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


XuChi
addikt

Engem is ez érdekelne. Meg valami konkrét játék videó, mert ettől a labdázástól, meg ugri-bugri robotkától nem estem hanyat.

(#6) Zodicus válasza sunnyside (#2) üzenetére


Zodicus
senior tag

Valahogy én is ezt érzem. Hardver rendben van, de semmi átütő újdonság nincs. Illetve azt hittem, hogy hamarabb beszerezhető lesz (nyár)

(#7) JanR


JanR
addikt

Ez így édes kevés infó :U Év vége.. akkor meg van a karácsonyi ajándékom :DDD Bár a májkrószoft még hátra van a box-al :)

(#8) greenmeister


greenmeister
tag

Ez engem már meggyőzőtt. Ha az ára is hasonlóan alakul mint a cikkben akkor venni fogják mint a cukrot.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#9) ViiiiktorOC válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Egyet értek. Ha tènyleg csak ennyi lesz, az jó lenne. :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Kösz, hogy máris lehoztátok a hírt így még reggel el tudom olvasni! :)

(#11) Def26 válasza greenmeister (#8) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem is. Aratni fog, és ha még diablo 3 is megjelenik rá, akkor tényleg nem sok érv lesz egy pc mellett. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A kontroller szerintem nagyon rondára sikeredett :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#13) Sub-ZeRo válasza nsrking (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor igen.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) Superbad


Superbad
tag

A gépről is megnéztem volna - ebben a cikkben - egy képet. Valahogy illett volna bele. :)

(#15) Vistaboy válasza Def26 (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lesz Diablo 3, nemcsak PS4-re, de PS3-ra is, bár a kiállításon csak a logót villantották fel, de a tömeg így is extázisban őrjöngött. :K

A készítők elmondása szerint a PAX rendezvényen mesélnek majd a Dio3 konzolos verziójáról. ;)

(#5) XuChi: Lesz játékvideó, a fél kilences hírben egy tucatot találhattok majd. ;)

(#14) Superbad: Megpróbáltam keresni, de eddig nem láttam sehol érdemi, hivatalos képet. Amint lesz, természetesen teszek bele egyet. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16) ViharVadász válasza Superbad (#14) üzenetére


ViharVadász
őstag

Csak az a gond, hogy nincs sehol róla kép :D :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#17) snapdragon válasza XuChi (#5) üzenetére


snapdragon
tag

tessék: [link]

(#18) Def26 válasza Vistaboy (#15) üzenetére


Def26
félisten

Azért egy bill. egér támogatást remélem csapnak mellé. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) deicide


deicide
veterán

Az 1.84 TFlops az kb egy 7850 sebessége, az maximum az előző generációhoz képest nagy ugrás, de asztaliban már most csak felső-középkategória és mire megjelenik, addigra kb jön az asztali GPU-k új generációja.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20) Gilberto


Gilberto
aktív tag

En pedig nagyon is el tudom kepzelni, hogy ennyibe fog kerülni, es pontosan az AMD miatt. Ha ennyi lesz, akkor nekem mar megvan, hogy mi kerül a fa ala.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#21) Def26 válasza deicide (#19) üzenetére


Def26
félisten

Valahogy csak elvolt a mai játékokkal a ps3 is. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) kriszpontaz válasza deicide (#19) üzenetére


kriszpontaz
veterán

De nincs limitáló API. Vagyis API van, de nem olyan mint a DirectX pl. Nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#23) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Megláttam az új Killzone gameplayt és sziven ütött. Na az a next-gen meg a Watch Dogs.
Kötelező vétel lesz már a megjelenése napján!

De jellemző a magyar irigységre hogy sok helyen már irogatták a kis tökfejek az "ingyen se kéne" dumát. Hogyne kéne!!! :K

deicide: de nem is kapsz ilyen látványt még felsőkategóriás kátyával se pc-n. Jó szép a Crysis 3 pc-n de ezek az új játékok szét fogják alázni akármilyen hardver is van a ps4-ben.

[ Szerkesztve ]

(#24) Gergosz2


Gergosz2
veterán

valaki tudná linkelni a teljes videót mert ypotubeon nem igen találtam :W

Meg egyáltalán , hogy fog kinézni a masina? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

En 4 gb ramra szamitottam. Eleg kemeny kis gep megint egy kovetkezo grafikai forradalomra szamitok mint anno x360 on a gears of war!

(#26) kovsol


kovsol
titán

Lehet megjelenéskor nem lesz akkora durva grafikája még a játékoknak PC -hez képest, de ahogy megtanulnak rá egyre jobban optimalizálni a játékok is egyre szebbek lesznek.
Azt se felejtsük el, hogy ezt az árat egyszer kell kipengetni és évekig nem kell fejleszteni a hardvert benne és mégis egyre szebb játékokat kap majd a felhasználó.

May the Force be with you!

(#27) Vistaboy válasza Gergosz2 (#24) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hidd el, keresek, kutatok, de eddig még egy HIVATALOS képet sem találtam, melyen BIZONYÍTHATÓAN az új PS4 szerepelne. Amint találok egyet, vagy egy nálam szemfülesebb egyén kiszúrja és linkeli ide, azonnal beteszem a hírbe. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) Gilberto válasza Vistaboy (#27) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Sztem nincs meg hivatalos kep egyaltalan. Azt is el tudom kepzelni, hogy majd az E3-on lesz elöször müködö PS4. Addig meg maradnak a talalgatasok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#29) B3NCEKEMENCE válasza Vistaboy (#27) üzenetére


B3NCEKEMENCE
csendes tag

Nincs kép, nem mutattak be semmit a kész géppel kapcsolatban, ez csak olyan megelőző csapás volt az ikszboksz ellen.

(#30) Def26 válasza Vistaboy (#27) üzenetére


Def26
félisten

Még januárban olvastam valahol, hogy azt sem tudják slim vagy hagyományos méretű bd meghajtó lesz benne. tesztelik még ezerrel a hűtést is. Sztem mostanában tuti nem lesz semmi kép a gépről, mert nem is nagyon létezik.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) wednesday válasza deicide (#19) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem ez bőven elég lesz egy konzolnak. Nem lesznek limitáló tényezők, mint PC-nél. Ráadásul így tényleg elképzelhető egy jóval alacsonyabb kezdőár.

(#32) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Új képek a PS4 DualShock 4 irányítóról és a dupla kamerás érzékelőről, melyek a kontroller elején található, kéken világító "adó-vevő" egység segítségével határozzák meg a tulajdonos személyazonosságát és a kontroller egységhez viszonyított helyzetét.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) moltam88 válasza Vistaboy (#27) üzenetére


moltam88
tag

A show-n nem mutatták meg a gépet, így szerintem jelenleg nincs róla hivatalos kép.

(#34) zsigus válasza Gilberto (#28) üzenetére


zsigus
őstag

Szerintem is. Ha meg akarták volna mutatni már megtették volna, ahogy a Vitánál annak idején.

A joy-ról viszont már van hivatalos hír a PS Blogon: [link]

Szerk.: Úgy látom, hogy a Dualshock 3 legnagyobb hibáját nem javították most sem. Az alsó ravaszról úgy tűnik a képek alapján, hogy ugyanúgy le fog csúszni az ujjam:

[ Szerkesztve ]

(#35) blackydan


blackydan
senior tag

Szerintem az árral nem fognak nagyon elszállni, mivel nem akarnak újra abba a hibába esni mint azt a ps3-al tették. Ráadásul lesz rá Dio3 is nem hittem volna, hogy egyszer ezt is megélem ;] Persze még azért kivi leszek az xboxra is...

(#36) Gergosz2 válasza Vistaboy (#27) üzenetére


Gergosz2
veterán

már azt hitem én vagyok béna , hogy nem találom, csak azokat a fanmade ps4 képeket. :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#37) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

A PC-Konzol összehasonlításról annyit, hogy míg PC-n a fejlesztőknek 50 féle procira, kártyára kell optimalizálni, addig konzolon csak 1-re, és épp ezért van az, hogy jóval szebbek a játékok. Ha PC-n csak egy GTX 680 lenne például, és egy i7 3770 proci, akkor csak arra fejlesztenének, és lazán levinne mindent. Ezt kéne észrevennie mindenkinek, és nem azt hajtani, hogy az asztali gép így erősebb, meg úgy erősebb...

[ Szerkesztve ]

(#38) robyeger válasza Def26 (#18) üzenetére


robyeger
addikt

Igen, kellene egér és billentyű meghajtás is, sőt elméletben képes a gép Windows x64-es oprendszert és PC játékokat is futtatni, persze ha az AMD ad hozzá drivert, a kérdés engedi-e a Sony?? Remélem nem hackelésnek fog számítani, mint PS3-on a Linux futtatása. Magamból kiindulva már csak kényelem szempontjából is nem tudok mit kezdeni egy konzollal, ha csak korlátozottan használható vagy egyáltalán nem használható munkára.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#39) zsigus válasza robyeger (#38) üzenetére


zsigus
őstag

"Igen, kellene egér és billentyű meghajtás is, sőt elméletben képes a gép Windows x64-es oprendszert és PC játékokat is futtatni, persze ha az AMD ad hozzá drivert, a kérdés engedi-e a Sony??"

1000% hogy nem. Abból neki semmi haszna ha PC játékokat futtatnak a PS4-es játékok helyett (amiből profitál), ráadásul egymás konkurenciái, és az MS sem engedné sztem, hogy "hackelgessék" a windows-t a konkurencia gépére. Ráadásul itt egy fizetős OS-ról beszélünk ahol megint más szabályok vannak mint az ingyenes, szabadon használható Linux-ra.

[ Szerkesztve ]

(#40) Def26 válasza robyeger (#38) üzenetére


Def26
félisten

jaja. pont eszembe jutott, hogy ha egy x86 proci az alapja, akkor valszeg hackelik is rendesen. Már az is nagy dolog lenne, ha linux futna rajta, kikapcsolod-majd újraindítod linux módban és mehet a net vagy bármi más. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41) B3NCEKEMENCE válasza WongFeiHong (#37) üzenetére


B3NCEKEMENCE
csendes tag

Még az is kevés lenne, az API-k igencsak limitálják a videokártya képességeit..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Az viszont egyertelmüen pozitivum, hogy a gamepad hatlapja nem sima müanyaga lesz, hanem ha jol latom akkor valami gumirozott cucc. Esetlegesen erdesitett müanyag.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#43) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Most, mit lehet tudni a havidíjról? Lesz vagy sem?

(#44) Dany007


Dany007
veterán

A hardverre mondana nekem valaki egy összehasonlító példát?
Az okés, hogy az 1,84Tflops sok. De mondjuk egy mezei PC-s VGA-nál hányszor gyorsabb? Ehhez csak annyit kéne tudni, hogy mondjuk egy gtx680 hány tflops-os...

(#45) Def26


Def26
félisten

Ahogy nézem a diablo 3 miatt már megy az anyázás pc -s fronton. :D [link]

"PC gamers are just beta testing for the console release so it wont be full of bugs. That's how ActiBlizz intends to make the real money."

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) blash


blash
tag

8GB -> 8 GB
64-bites -> 64 bites
4-el -> 4-gyel
100.000 HUF -> 100 000 HUF (de inkább forint és angol font)

(#47) B3NCEKEMENCE válasza robyeger (#38) üzenetére


B3NCEKEMENCE
csendes tag

Ez játékkonzol, játékra meg multimédiás felhasználásra van. Vibrátorral sem versz fel tojásfehérjét, mert nem erre találták ki.
Én is örülnék neki, ha több dologra is lehetne használni, de ez erre lett kitalálva, ez van.

Kontrollerrel kapcsolatban nekem három dolog is tetszik:

1, Végre normális a hátsó két ravasz (R2-L2), nem csúszik re róla az embernek az újja
2, Az analóg karoknak van pereme, ennek a használata is sokkal kényelmesebb így.
3, Be lehet dugni fülest a joyba.

(#48) 3shae


3shae
aktív tag

Igazán örülök hogy AMD cucc lesz az új konzolban. Mondom ezt úgy, hogy általában a másik processzorgyártó gépeit használom.

Az AMD-re most nagyon ráfér egy ilyen nagy számú megrendelés.

És végre teret nyerhet az a fejlesztés, amerre elmozdultak..

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#49) Kapti


Kapti
tag

Ugye-ugye az FX a jövő, nem pedig az i3-é. :K PS4-ben 8 magos lesz a proci, a játékok ki fogják használni a sok magot, nem csak kettőt, mint sok mostani elavult engine-s játék. :)

Phenom II X3 720BE @955X4 - Life is good.

(#50) B3NCEKEMENCE válasza Dany007 (#44) üzenetére


B3NCEKEMENCE
csendes tag

[link]

A videokártya egy módosított 7850 lehet vagy egy 7850-nek álcázott 7850. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.