Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Csoda, hogy manapság újra ki lehet adni ezt a játékot... :U :DDD

A 2. része lesz igazán izgi ha azt is felújítják ;] :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) lalika740


lalika740
aktív tag

Biztos van akit érdekel még.Mondjuk én imadom a retro játekokat.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#3) mildwood válasza lalika740 (#2) üzenetére


mildwood
tag

Na ja, én is elég pixelbolond vagyok :D

P

(#4) Gyula84 válasza Puma K (#1) üzenetére


Gyula84
veterán

az jó volt :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#5) #00137984 válasza Gyula84 (#4) üzenetére


#00137984
törölt tag

Fallout Brotherhood of Steel játékot megint végigtoltam PS2-es változatban. A hangulat megvolt ezekben a játékokban és némelyiknek az újrajátszhatósági faktora is igen jó volt.

(#6) #00137984


#00137984
törölt tag

Izometrikus nézetről a Torchlight 1-2 (Diablo féleség) játék ugrik be kapásból. Nagyon sajnálatos, hogy nem terveznek harmadik részt neki, de a Grim Dawn játék tünik igéretesnek a grafikája miatt ... de persze egészen más fantasy témájú játékok ezek.

(#7) lalika740


lalika740
aktív tag

Elővettem a psx et.Nagy feeling.

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#8) szupermacs válasza #00137984 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Na ja, én is imádtam a TL2-t. Szerintem köröket ver a D3-ra. Sajnálom, hogy nem adnak ki hozzá kiegeket vagy újabb content patcheket. NG+ módban már nagyon kihalt a játék, nincs kivel tolni.

(#9) erahurka


erahurka
félisten

Meddig fogunk még visszanyúlni Redux meg Remaster címekért? Pong HD Edition PS4-re 19,000 forintért? :U

(#10) szupermacs válasza erahurka (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Nincs értelme ezeknek, mivel a legtöbb játékhoz van HD mod.

Ugye HOMM3-nál mekkora felháborodás volt, hogy a modot betették a játékba és átrajzoltak pár lényt, meg animációt. Aztán az 1.0-s verziót eladták 5K-ért.
Előtte ott volt a BG1-2 is feljavított változatban is, amire szintén volt mod, hogy fullHD-ban tudja játszani az ember. Itt mondjuk hozzátettek pár új küldetést, de én ezekben nem hiszek, szerintem megerőszakolják az eredeti játékot vele. De azért is elkérnek egy csomó pénzt. (Mondjuk megvenném, ha lenne táblagépem, mert szívesen tolnám rajta. Régi nagy kedvenc! :DDD )

(#11) erahurka válasza szupermacs (#10) üzenetére


erahurka
félisten

A Heroes 3 meg hasonlók még érthetőek, mert iOS-en és Androidon nem lehetett játszani velük korábban, szerintem tök jó hogy ilyen táblagépeken is elérhető a játék. Ezeket magaddal tudod vinni, stb. Egyébként ha nem herélték volna ki, biztos megvettem volna Steam-en, hogy ilyen egyszerűen telepíthető formában is meglegyen. Bár ahogy a Ubisoft foglalkozik a régi játékaival, lehet jobb ha egy lemezes moddolható verziója van az embernek :(

De egy Postal? Akármilyen PC-t fogsz és fut rajta. PS4-et meg nem fogod tudni magaddal vinni, szóval semmi extrát nem kapsz.

(#12) szupermacs válasza erahurka (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Abban igazad van, hogy az egyetlen előnye ezeknek az, hogy mobil oprendszereken is futnak. Könnyű magaddal vinni, bár nem tudom, hogy villamoson vagy buszon ki akar vele játszani kora reggel a munkába menet. Én mondjuk otthon szoktam csak játszani, a gépen meg szintén elfutnak.

Akkor lett volna értelmük az ilyeneknek, ha a Steames, vagy dobozos vásárlás mellé adnának ezekhez a játékokhoz egy kupont/kulcsot, amivel androidon és iOS-en is le lehetne tölteni. De úgy, hogy 5K Ft gépre is, meg táblagépre is ha mindkettőn tolni akarja az ember...
HOMM3 meg alapból 5K (PC) és csak táblagépen fut el, ha nem PC-n akarja tolni az ember. Nekem telefonon nem elérhető sajnos (vagy nem sajnos).

(#13) erahurka válasza szupermacs (#12) üzenetére


erahurka
félisten

Én a magam részéről azt várom, hogy vagy minden vásárlás cross platform legyen, vagy induljon be rendesen a streamelős megoldás (PS Now, meg az nVidiának is van ilyen szolgáltatása).

(#14) szupermacs válasza erahurka (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezt én se bánnám. De sok cégnek a vásárló kérése és vágya nem szempont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.