Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

platformjátékot akar csinálni az új Duke Nukem-ből

Mondjuk ki: maximum ennyit tudnak kihozni az új Duke Nukemből.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) LeslieG Jr. válasza Morden24 (#1) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Még ez a kijelentés sem helytálló mert még meg sem jelent ez sem. :R És ahogy Duke-ékat ismerjük soha nem is fog megjelenni. :DD

Amugy csak azt nem értem miért nem kezdenek inkább valami más fejlesztésbe? Nem kéne már ezen a Duke Nukem Never-en lovagolni. Felejtsük el szépen és fejleszenek valami értelmes játékot. ;)

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

azért ezt a scott-ot megb*szhatná egy taliga majom az ilyen kijelentések után :) nem tudom miért nem tudják már az elvileg félkész játékot rárittyenteni majd valami jó dx11-es motorra és kész? :F vagy hitegetés lett volna az egész? :F akkor meg benyelhetik nyugodtan :( vicc az összes hasonló ember a nyilatkozataival együtt...

#4: annyi pletyka jött már, hogy már szerintem akik nyakig bennevannak a sűrejében, azok sem tudják már az igazságot :( több eshetőség volt:
1: soha semmi nem készült, kb csak 1-2 artwork meg asszem a 2000-es e3-as videó
2: készítgettek azért valamit, de csak demózási céllal (1-2 frankó screenshot kedvéért kb)
.
.
.

:( igazából azt nem értem, hogy ha szívatás volt az egész, miért érte meg nekik? :F most ha egy hitvány-sz@r dnf-t kiadnának, simán vezetné az eladási listákat és már megérné még fejleszteni/pénzt beleölni, mert úgyis megtérül... rohadt nagy hájpot kialakítottak körülötte... hülyítették a népet is ezerrel és a végén semmi? mire volt akkor jó mégis? csak az nem hallott az elmúlt 10-15évben duke-ot, aki messziről kerülte a számítógépes játékokat vagy süket... :( nem látok logikát abban, hogy engedjék a süllyesztőben eltűnni a játékot...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Morden24 válasza mephi666 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

az elvileg félkész játékot

Mert csak elvileg félkész. Egyébként az egész teljesen kész van, csak más értelemben.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) DeltaPower válasza LeslieG Jr. (#2) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem kéne már ezen a Duke Nukem Never-en lovagolni. :C :R

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Az első 2 Duke is platform volt, meg a Manhattan Project is. Szóval ha azt néztem, több platform duke jött ki eddig, mint nem platform. Szóval a típus nem idegen a franchise-tól.

(#7) D1Rect válasza DeltaPower (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg nem, 5 éve ki kellet volna adni.

(#8) Louro válasza mephi666 (#3) üzenetére


Louro
őstag

Okkal: Kiadnának valamit, ami nem igazi Duke, azt hamar megírnák a teszterek és senki se venné meg. Úgyis olvas mindenki teszteket, mielőtt vásárol. De ha azt írják, hogy közel, s távol sincs a régi Duke-hoz, nem nagyon vennék. Na meg, ha a graf bugos meg nem igazán optimalizált, akkor inkább ki se adják, mert több lesz a ráfordított marketing (mert azért kell reklémozni, hogy megjelent, meg hát a karácsony a legjobb időpont játékot kiadni), lemezek kiadása, boltokba kihelyezése....rengeteg pénz tuti. Nagy névvel, nagyon gagyit nem érdemes kiadni. Hiába venné meg sok marha nézetlenül, tuti hamar elfeküdne és 1 héten belül süllyesztőben lenne.

Mess with the best / Die like the rest

(#9) Fáraó


Fáraó
őstag

Ezek már semmit nem fognak kiadni. Kb. félévente nyilatkoznak vmit. Menjenek a ******.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#10) Morden24 válasza mephi666 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

most ha egy hitvány-sz@r dnf-t kiadnának, simán vezetné az eladási listákat

Vezetné a frászt, már eljátszották a hitelüket és a név marketingértékét is. A régi fanok szkeptikusak lennének, az "újak" meg ha egyáltalán tudnak valamit is a Duke Nukem-ről, az kimerül abban, hogy valami bohócokból álló cég mentegeti magát évek óta.

Egyébként ha jól tudom, engine reklámnak nem volt rossz még eleinte.

Amúgy azért gondolom, hogy soha a tetves életben nem volt semmiféle működő DNF, mert anno, amikor a STALKER a huszonhatszázezredik eltolást élte már át, akkor is kikerült a netre egy tiszta bug és alig játszható, diavetítésként röcögő alpha. Sőt, ha jól emlékszem, több is.
A DNF-nél még konzisztens grafikai- és designmegjelenést sem tudtak összehozni "Szkotték" :(

Egy szó, mint száz, szánalmas az egész vergődés, amit produkálnak. A kezembe akadt valami évekkel ezelőtti PC Guru, ahol a nemtommelyik DNF-fejlesztő éppen a Take2 kiadót szidalmazta, hogy mindenki hagyja őket békén, nekik csak annyi a vágyuk, hogy fejleszthessenek. Na de arról nem volt szó, hogy tényleg csak fejleszteni akarnak a végtelenségig :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#11) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Lehet hogy tényleg csak elfogyott a pénzük a DNF fejlesztésére, és ezzel talán annyit össze tudnának szedni, hogy döcögősen is, de tovább tudják fejleszteni azt.
Szóval szerintem lesz Forever, de nem mostanában. A fórumokba leginkább a fújolók írogatnak, de jó néhány hozzám hasonló régi fanboy vár még a cuccra.
Én speciel ha kijön, látatlanba megvenném még ezt is, nem hogy a Forever-t. De ha csak mesteri átbaszás az egész, akkor is igazán megérdemlik. :DDD

(#12) Louro


Louro
őstag

Majd akkor nézünk nagyot, ha:
1: kiadnak egy super mario klónt duke-köntösben (realista nézet)
vagy
2: vagy azért fejlesztenek ennyit alpha meg beta verziók nélkül, hogy a végén kapjunk egy holografikus megjelenítéssel bíró játékot, ahol felveszünk egy szemüveget, karunkra húzunk két kesztyűt és lehet még cipő is lesz valami futógépszerűségen, ami a fordulókban is fordul, hogy egy helyben futhassunk tovább. Na ez szólna akkorát, hogy Forever lenne tényleg :DDD Csak hát erre a nagy játékmotorírók említést se tettek, de lehet titkon emailezgetnek és gyártják a DNF motorját és közben ilyen Doom3, Crysis szintű "gagyi" megoldásokat idehintenek elénk időhúzásként :DDD
(optimista nézet)

Mess with the best / Die like the rest

(#13) bizo13


bizo13
csendes tag

Teljesen igazad van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.