Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) daninet válasza tildy (#22) üzenetére


daninet
veterán

azis 3d-s nagyítom forgatom... általában kész galériák vannak viszont ha azt akarja az ember hogy jól működjön bele kell nyúlni a kódba...
egyébként az az észrevételem, hogy ha az ember használható weboldalt akar csinálni az ilyen piclens féle fícsörök nagyon feleslegesek... vagyis nem lennének feleslegesek ha minden ember értene a gépekhez valamennyire...és ez banálisnak tűnhet de egy ilyentől megijednek.
Tegyük fel egy webshopot kell készítenem ahol konyhai gépeket, bútorokat, sütőket főzőlapokat stb. fogok árulni. 4 gyerekes anyuka 10éve gyűjti a pénzt egy új konyhára és mivel éppen most kötötték be az akciós internetet halotta hogy ott olcsó és megnézi.
google(vagy ha már nem ért a gépekhez startlap.hu)>találatok és a te oldaladra kattint. feljön az oldalra és mindenféle forgós nagyítós galéria van, ráadásul a fia rakta fel neki a windózt aki semilyen flash-t nem telepített neki. nem tudja felrakni el is megy.
ez viccesen hangzik de igenis ilyen szempontok alapján terveznek sok oldalt...persze az más dolog hogy pl én vagy te a blogra fellövünk egy galériát ahol megnézhetőek a fotóink... mióta weblapokkal foglalkozom (igaz nem vagyok webguru) az a tapasztalatom hogy az egyszerű javascript megoldások sokkal biztosabban működnek.
Ettől függetlenül tetszik ez a gallery megjegyzem mert még kellhet. Peace! :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.