Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Naná! :D

(#2) Solten


Solten
addikt

Jobb mint az Air... :)

Saor Alba

(#3) Szab02


Szab02
aktív tag

Torta is legyen bekészítve :DD

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#4) Borisz76


Borisz76
veterán

Az esti vacsora után egy kis nasi......jó lesz :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) FishAir


FishAir
senior tag

A tortakést vízbe szokták mártogatni. Jó műsor lesz ez a mai. ;]

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#6) M107


M107
addikt

Szép de kár hogy Lg.
Azt hiszem ennyi elég is talán még sok is.
E-hulladék

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#7) Rival válasza M107 (#6) üzenetére


Rival
aktív tag

Tény, hogy ha monitor, akkor Samsungot választanék, de úgy esett, hogy rengeteg dolog a lakásban LG: a képcsöves tévé, videó, hűtőszekrény, porszívó, hálószobai LCD tévé, külső DVD író. Az a helyzet, hogy némelyik 10 év körüli is megvan.

Eleddig ezzel a márkával nem volt semmi problémánk, teszik a dolgukat. Amilyen az én formám (az általam vásárolt és kiválasztott kütyük 80%-a elsőre nem működik, vagy egy éven belül tönkremegy) az LG, mint márka jól teljesít.

Samsung a monitorom, ez is már régi, szeretem. De pl. a Samsung Galaxy S-emben két héten belül megadta magát a töltőelektronika, Xoro DVD lejátszóm még az első garis csere után is tönkrement egy éven belül, kb. 10 éve az aprólékosan kiválasztott Sony képcsöves tévé képének két oldala belilult még garis csere után is (nem beszélve az eljárásról, amit a Sony Centerben kaptam, ebből kifolyólag a büdös életben soha nem veszek Sony-t, azóta is tartom magam hozzá). De volt általam választott Conceptronic médialejátszó, amelyiknek bemelegedés után egyszerűen ki-be kapcsolt a HDMI kimenete, kenyérsütő, amelyik nem működött elsőre, JVC videó, amelyik távirányítója nem stimmelt, Siemens telefon, amelyik többszöri garis szoftverfrissítés után is csak fagyogatott, és még számtalan más cucc, amelyekre már nem is emlékszem.

Az a helyzet, hogy eddig LG cuccal nem volt baj, nálam a top 3 márkák között van...

(#8) BiP válasza Solten (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Van összefüggés, hogy a csávó HP-s pólóban van, és a konkurrencia termékét mártja tortába? ;]

(#9) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Very nice :)

(#10) tajati válasza Xirtam (#1) üzenetére


tajati
aktív tag

nagyon ott lesz:D

(#11) Piftuka válasza Rival (#7) üzenetére


Piftuka
veterán

Tény, hogy nem kevés korrekt minőségű cikk kikerült az LG "műhelyéből".

Ugyanakkor nehéz feledni, hogy a cég a kifejezetten rossz minőségű műszaki cikkeiről ismert GOLDSTAR céggel azonos.

Dolgoztam az IT kereskedelemben, amikor a "névcsere" megtörtént, s nem felejtem el, hogy akkoriban az LG talán az összes többi piaci szereplőnél többet költött marketingre, és a "brand" felépítésére.

Nem véletlen ám az, hogy már akkoriban is olyan sok háztartás volt és van most is tele LG gyártmányú készülékekkel.

A 90'-es évek vége felé, ahogyan szokták mondani "a csapból is az LG folyt".

Én fentiek miatt mindig szkepticizmussal fogadom a termékeit. Persze ha sok szavahihető ember, elfogultság nélkül azt mondja egy adott termékére, hogy jó, akkor elhiszem.

Ettől függetlenül nem bánom, hogy van számos más gyártó által nyújtott alternatíva is a legtöbb termékkategóriában, így nem kell azon aggódnom, hogy egy "Goldstar" minőségű terméket vásárolok-e, avagy sem. ;)

Ez a PH! TV számomra még új. Valaki legyen szíves világosítson fel, hogyan tudom megnézni! :)

"Aquila non captat muscas."

(#12) Rival válasza Piftuka (#11) üzenetére


Rival
aktív tag

De azért a Lucky felvétele óta eltelt kb. 15 év... :)

Amúgy persze, oké, mindenki a saját tapasztalatai alapján alakítja ki, mi jó, mi nem. Több termékük minőségbeli hiányosságai, valamint a pofátlan ügyfélkezelés miatt nekem pl. a Sony nagyon nem jött be (legalábbis a kommersz kategóriában), más pedig arra esküszik...

Ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

(#13) Narasim


Narasim
aktív tag

"jöttök?"
kérdezd meg a zőccségest! :))

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#14) plus44


plus44
veterán

Félek megnézni az árát...nem is fogom, hadd reménykedjek.:D

Narasim: értelmező kéziszótár...mindkét forma, jelesül jöttök és jösztök elfogadott és használatos a magyar nyelvben, nincs megkötés, hogy melyik "jobb" és/vagy helyesebb...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) sanzi89 válasza Rival (#12) üzenetére


sanzi89
addikt

LG? Mikrónkon kívül minden tönkrement pár év alatt... Asztali DVD, DVD író/olvasó, alsó kategóriás házimozi, CRT monitor. Számomra éppen ezért a márka nem alternatíva semmilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#16) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Az LG-től nagyobb monitorra nem telik?
Ezek meg vannak áldva a 22-23"-al...

[ Szerkesztve ]

(#17) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

LG képcsöves moncsi 1,5 év alatt rotty, gariszervíz aztán gari vége után ~1 hónappal megint bedobta a törölközőt :D Azóta Samsung monitorom van a mostani lassan 4 éve kopp-kopp minden klafa :)

Pheke! Egy májsórum beágyazást tegyél pls. a cikkbe, köszi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#18) Solten válasza BiP (#8) üzenetére


Solten
addikt

Elkepzelheto... :D

Saor Alba

(#19) pheke


pheke
tag

A kontrasztarányt rosszul mondtam bocs. Csak a Skype Extension for Firefox (amit már egyszer átkokkal teleszórva letiltottam) szépen kiemelte, mint telefonszámot és úgy kissé nehéz volt olvasni :D Szerinte ez 10000000:1 egy telefonszám! Köszi!

JA! Fontos, hogy kábelekkel elkényeztet minket az LG. Ezt csak azért írom, mert nem szokványos még egy komolyabb TV mellé sem rendes HDMI-t pakolni, az E90 mellé pedig kapunk HDMI, VGA (D-sub) és DVI kábelt is.

Ennyi...

Jaj de édes! A Skype Extension for Firefox szerint itt, ebben a hozzászólásban is telefonszám a kontrasztarány :D Megölöm! :)

[ Szerkesztve ]

nope...

(#20) sanzi89


sanzi89
addikt

Most is csak felvételről láttam az adást, de nagyon jó volt. :K

Egyébként meg kíváncsian várom a Ph TV stúdiót. :C

u.i.: Ha már említetted, a két IPS-es LG monitor bemutatására látsz némi esélyt?

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#21) kpal


kpal
veterán

Jó ez a LG csak a HDMI amit hiányoltam.

(#22) sanzi89 válasza kpal (#21) üzenetére


sanzi89
addikt

Pedig van rajta. Két kommentel feljebb még az is le volt írva, hogy kábelt is kapsz.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23) kpal válasza sanzi89 (#22) üzenetére


kpal
veterán

Hűha akkor elsiklottam felette :B köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.