Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Éljen éljen :C

All→M8

(#2) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Azért a cím kissé túlzás ahhoz képest, hogy mit és mennyiért tud... Ugye egy 1020 még mindig csúnyán pofán csapkodja. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) Atocha


Atocha
senior tag

El kellene dönteni, hogy mibe sugároutok és kitartani amellett srácok. Silver bigyula vagy flash bigyula vagy más bigyula, de egyet kellene végre használni.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#4) deja vu


deja vu
addikt

Ugye azért nem annyira gyenge a q10 mint amilyet Legendd alkotott vele?

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#5) deja vu


deja vu
addikt

Számomra csak a qx100 érdekes, na de 150 ezer azért irtózatosan sok, inkább alap milc annyiért. Némelyiket könnyebb zsebre vágni mint ezt a qx100-at. :)

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#6) ledgeri válasza Atocha (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

+ megtartani egy konkrét időpontot....

(Szerda/Péntekeste hat volt: tudtam, jöttem>>>Delután 3: tudtam, néha láttam>>> visszaálltak, egyszer elkaptam, ma meg csütörtök.. :F

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) Solar Eclips válasza deja vu (#5) üzenetére


Solar Eclips
tag

van olyan ami nem drága ezen az oldalon valakinek?

(#8) deja vu válasza Solar Eclips (#7) üzenetére


deja vu
addikt

Jó lenne ha utánanéznél a dolgoknak. Az rx100 ami ugye a donor készülék, már kapható 145 ezer forintért amin van kijelző, vaku, normális ház, és nem olyan bumszli mint ez a qx100. Továbbá ennyiért már megannyi más alternatíva van fényképezők terén ami valószínű földbe döngöli mint a csuda. Az ár/érték aránya nem kielégítő. Viszlát!

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#9) QwErTy42 válasza deja vu (#8) üzenetére


QwErTy42
addikt

Konkrétan egy rakás sz-r ennyiért.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) viraga


viraga
tag

Az a reklámvideó atttyaég... A kezdeti röhögésemet az szakította meg hogy okádok...

(#11) PRO-peller


PRO-peller
senior tag

Ahova szánják ott megveszik. A japánok kütyü b*z*k. Fél év múlva eldobják. Tamagucsit is vették mint a cukrot stb. Hány hasonlóan használhatatlan robotszart gyártott a szoni méreg drágán adta és meg volt véve.

(#12) SPY0817 válasza Solar Eclips (#7) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Az ötlet ettől még nem rossz ha nem lenne egy rakat jobb alternatíva ezen az áron.. egy picit megtoldod akkor már egy Lumia 1020ad van ami igen kellemesnek tűnik mint fényképező mobil és nem kell mellé raknod még egy "kompaktot" hogy tényleg fényképező mobil legyen..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#13) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Fent van már valahol?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) Urna


Urna
tag

Lesz valamikor fent Youtube-on?

S10 + Galaxy Watch 3

(#15) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Éhségcsillapítónak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#16) jswilly


jswilly
csendes tag

No most tényleg, lesz ez fenn valahol megnézhető formában...? :))

(#17) vicze válasza ledgeri (#15) üzenetére


vicze
félisten

3:40-nél látható miért lesz slágertermék japánban. :DD

(#18) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Egyre gyakrabban fordul elő, hogy késik a feltöltés.. Elhiszem, hogy sok a meló, de azért egy feltöltésre kattintás ne legyen már megterhelő... :U
Amíg töltődik a cucc felfele, addig tudsz a rádióban is ügyködni, meg a ph szerkesztőségben is írni a másik blogra, vagy bármi mást csinálni.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#19) Darellus92 válasza kiskaktusz (#18) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Szerintem Pheke megint elfelejtette mint a múltkor az egyik adást :D. Majd pótolja szerintem.

HTC = Help This Company

(#20) PistiSan válasza Darellus92 (#19) üzenetére


PistiSan
addikt

Régen láttam már adást, de most úgy fest, ha nem látom élőben, akkor nem is fogom utólag sem :( Pedig naponta felé nézek youtube csatornára.

(#21) ledgeri


ledgeri
nagyúr

http://www.youtube.com/watch?v=-sYvDmCsGWE&feature=em-uploademail itt van,, de már kifutott az ezt néztem 20-as listámból a topik... Hinyje..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.