Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Izgi, várom a videót!
Egyébként bejövős gép, csak ne pirossal lenne dekorálva, hanem inkább valami fémes betéttel. Ja, meg lehetne kicsit olcsóbb is... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) r4z


r4z
nagyúr

Ez a gamer AIO PC az én olvasatomban nagyjából a vízálló törülköző kategóriájába tartozik. Ettől függetlenül kíváncsi vagyok rá, mit tudnak kihozni hűtés szempontjából a gamer notikhoz képest, ha már nagyobb a fizikai terület erre a célra.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) Shatter98 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Shatter98
tag

a fekete piros egy igazi gamer beast szíbösszeállítás, ne akard megváltoztatni :DD :DD :D :N

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szinten kíváncsi vagyok rá de ez az a kategória ami nem kéne nem az én világom nem is értem ezt az ellenszenvet részemről… ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Dosi


Dosi
tag

vané és oké

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#6) Borisz76


Borisz76
veterán

Németben nézlek, hallgatlak. Okés !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#7) Dosi


Dosi
tag

"csak" 3rd gen i7 ;]

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#8) Borisz76


Borisz76
veterán

Minden átjött. jó a hang

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#9) radi8tor válasza Borisz76 (#8) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A videó alatti élő műsor / chat ablakban tudsz üzenni az adásba.

⭐ Stella

(#10) E1even


E1even
senior tag

"Egész jó áron" kezdett az iPon-nál. :K :C :D

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#11) Borisz76 válasza radi8tor (#9) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm, megtaláltam :D

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#12) Dosi


Dosi
tag

Fire Dragon azaz a "Tüzes Szákán" (Tópusi vihar)

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#13) #19617792 válasza r4z (#2) üzenetére


#19617792
törölt tag

MSI, tehát merülős forralónak lehet használni medence melegítéshez.

(#14) AxBattler válasza Shatter98 (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Mit is képzeltem... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) eclipse006 válasza E1even (#10) üzenetére


eclipse006
őstag

Ja, és az iPon-os specifikáció szerint i5-ös procival adják... :U

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#16) E1even válasza eclipse006 (#15) üzenetére


E1even
senior tag

Gondolom, hogy ez az olcsóbb változat, a jobb felszereltségű olyan 700k körül van. :K

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#17) Prof


Prof
addikt

Valamiert az a trend, hogy mivel az amerikaiak veszik az iMac-et dragan akkor azt hiszik a gyartok, hogy mas is fogja venni a nem iMac-et dragan.
Szerintem tevednek. De nagy respect nekik az Anti-glare kepernyo miatt.
Latszolag az MSI az egyetlen gyarto aki csinal komolyabb AMD-s gepeket is (lasd AMD A10 laptop 8970-el).

(#18) Shatter98 válasza E1even (#10) üzenetére


Shatter98
tag

HÚHA, EZ TÉNYLEG NAGYON JÓ ÁR :DDD :C :R :Y

(#19) zone válasza E1even (#10) üzenetére


zone
őstag

Még mindig jobban jár az, aki 400e-ért vesz gaming laptopot plusz 70e-ért 27" monitort.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#20) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Valaki elmondja, hogy mi értelme van egy all in one gamer pcnek?
Böngészésre és filnézésre el tudok képzelni otthon egy ilyet, de játékra nem.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#21) Sn00k


Sn00k
veterán

Ez az 1 db VGA benne, nem tudom , mennyire lenne elég a normális minőségi futtatáshoz. Legalább 2 , ilyen 8970-es kari kéne bele, és akkor azt mondanám , nyugodtan ki lehetne jelenteni, hogy gamer /all in one pc/ és mondjuk pár évig elég is lenne a teljesítménye...

3njoy the Lif3

(#22) Sn00k válasza eclipse006 (#15) üzenetére


Sn00k
veterán

Pedig az MSI oldalán 2 variáció van , mind a kettő core i7 és csak a VGA-ban térnek el... Lehet , hogy elírták az ipon oldalán, vagy kiszedték belőle az i7 és beleraktak egy i5-öt :)

3njoy the Lif3

(#23) eclipse006 válasza Sn00k (#22) üzenetére


eclipse006
őstag

Na igen, könnyen meglehet. :U

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#24) E1even válasza Sn00k (#22) üzenetére


E1even
senior tag

Nem tudom, hogy te hol nézted, de Core i5 és Core i7 változat van. :K ;) :D

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#25) E1even válasza zone (#19) üzenetére


E1even
senior tag

Szerintem meg aki játszani akar az vagy konzolt vegyen (ebből a pénzből már kijön mind a kettő is + egy normális TV + netezésre egy kisebb tablet) vagy egy gamer PC-t és még pénze is marad. :D :C

Shatter98: ÉN is úgy gondolom... :DDD ;]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#26) Sn00k válasza E1even (#25) üzenetére


Sn00k
veterán

Érdekes az MSI oldala , azt meg kell hagyni :DDD

én meg itt néztem: [link]

jah és bal oldalt , nyomj erre, mert valamiért nem töltibe a linkem: 27" Series

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#27) gyulank


gyulank
addikt

Egy ideje nem tudom megnézni az ilyen videókat. Hogy kell? Hiába kattintok középen a play-re. Kikapcsoltam az Adblockot is Firefoxban, próbáltam Comodo Dragonból is. Kiírta alul, hogy csatlakozzak, azt is megtettem, de nem tudom megnézni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#28) Prof válasza gyulank (#27) üzenetére


Prof
addikt

Flash player fel van installalva rendesen? Csak akkor nem tudod megnezni ha nincs neted /vagy az nincs felteve.
Erdemes letesztelni az Adobe site-jan [link], it a 11.9-est egybol fel is lehet installalni.

(#29) gyulank válasza Prof (#28) üzenetére


gyulank
addikt

Persze, hogy fel. "You have version 11,9,900,117 installed" Ha nem lenne netem, az oldal se és a play gomb se töltene be. Csak rákattintok, és nem változik semmi.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#30) E1even válasza Sn00k (#26) üzenetére


E1even
senior tag

Igen, ez elég érdekes... :U

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#31) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

Én sem tudom megnézni, nekem is friss mindenem. Pedig marha kíváncsi lennék rá, engem érdekel.

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#32) IgnisFatuus válasza r4z (#2) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

+1

"Ez a gamer AIO PC az én olvasatomban nagyjából a vízálló törülköző kategóriájába tartozik."

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#33) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ennyi pénzért, atyaég...

(#34) foxtrott


foxtrott
csendes tag

ne piszkáljátok már szegényt :DD
Pheke még nem tette fel youtubera ezt a ph tv-t adást, így ha lejár az élő közvetítés a myshowroom-al akkor nem fogod tudni elindítani a lejátszást, köze nincs a flashplayerhez hisz a myshowroom silverlightot használ....ha feltette pheke akkor kicseréli a beágyazást youtubosra

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#35) Darellus92 válasza foxtrott (#34) üzenetére


Darellus92
aktív tag

Ez egy ideje már nem történik meg az adásokkal.

HTC = Help This Company

(#36) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Kezdődik :U :B

(#37) foxtrott válasza Darellus92 (#35) üzenetére


foxtrott
csendes tag

akkor én se számítsak arra hogy megnézhetem utólag az adást?

Minden ember tud repülni, csak ki kell zárni a zuhanástól való félelmet.

(#38) pizzascsiga válasza E1even (#10) üzenetére


pizzascsiga
csendes tag

$ 1549-ért GS70-t vehet az embör :C

[ Szerkesztve ]

(#39) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Szerintem túl drága nem ér ennyit az egész inkább összepakolnék magam egy gépet és még lehet olcsóbban is ennél.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.