Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FishAir


FishAir
senior tag

Akkor pheke ma este ráül egy DH szörnyre és leengedi magát Kékesről az erdőben. :D

Nagyon baba a cucc egyébként, nekem is van egy. Kíváncsi leszek a véleményedre. A kiegészítőkről is szólhatnál egy pár szót. Azt nagyon díjaznám, ha BacPac-ed is lenne hozzá, mert gondolkodok egynek a vásárlásán. Nem tudom mennyire lesz időd, de érdemes megemlíteni a víz alatti fókusz problémát és esetleg anyósnál beleejteni a kádba, letesztelni. :)
Egyébként erre van egy megoldás és kb egy órája érkezett meg hozzám: flat lens housing
Most tényleg nem a reklám kedvéért, de ez a cég iszonyat egyedi és hasznos kiegészítőket gyárt a cucchoz, és (beírom ide hátha a hivatalos forgalmazó is olvassa) akár viszonteladónak is lehet jelentkezni náluk. Eye of Mine

iDontcare

(#2) -bh- válasza FishAir (#1) üzenetére


-bh-
aktív tag

Az LCD BacPack sajna csak márciustól lessz (amcsiknál is csak előrendelős...) ;)

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#3) D.Orion


D.Orion
veterán

Most komolyan: Ezt te, hogy fogod tesztelni? :F

(#4) Petike1007


Petike1007
tag

Földhöz vágjuk majd meg minden?
De a női iszapbirkózós teszt is jól hangzik...
Na mindegy..majd meglátjuk...viszont végre egy termék,ahol nem kell könyörögni a vizes tesztért :)

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#5) asci


asci
tag

Össze sem hasonlítható ugyan a minőségük, de jelentősen olcsóbb megoldások:
- Mini DV-80S, [videó] (7 ezerért van itt a hardveraprón)
- valami névtelen [videó] (DX sku 34157) 18 USD ...

(#6) pheke válasza FishAir (#1) üzenetére


pheke
tag

Sajna szeretek tekerni, ezért a DH nem a szívem csücske, de egy kis 4X jó lenne, a baj mindössze annyi, hogy a gyönyörű kis Kona varacskosdisznóm még bent áll a garázsban némi tavalyi mocsokkal "fűszerezve". :D De lassan érik egy pucolás, zsírozás, de az szerintem nem ma lesz :)

[ Szerkesztve ]

nope...

(#7) azbest válasza D.Orion (#3) üzenetére


azbest
félisten

eddig minden adás szobából ment (a mozi is nagy szoba :D )... szerintem az illusztráción látható hölgy mintájára pheke felpattan egy vasalódeszkára a szoba közepén, miközben élőben láthatjuk a történéseket ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) FishAir válasza pheke (#6) üzenetére


FishAir
senior tag

Én sem DH-zok, hanem crosscountry. Kérdezték is, hogy akkor minek vettem ilyen kamerát. Szerintem nem csak kimondottan extrém sportokhoz jó ez a cucc. Egy sima tekerést is élmény visszanézni főleg ilyen minőségben.
Vagy például a madáretetőhöz is oda szoktam tenni, felveszem őket 60fps-el és visszalassítom, el lehet vele lenni. :)
Ami nagyon ötös, hogy kicsi, könnyű, vízálló. Az egyetlen gyengéje, hogy a fényerő csökkenésével sajnos eléggé csökken a minőség is.

iDontcare

(#9) Petike1007 válasza azbest (#7) üzenetére


Petike1007
tag

Támogatom az elképzelést :)

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#10) pheke válasza azbest (#7) üzenetére


pheke
tag

az én töréstesztemre pályáztok zsiványok? :D

nope...

(#11) azbest válasza pheke (#10) üzenetére


azbest
félisten

azt nem mondtam hogy párnát nem tehetsz köré :D képzeld el ahogy párnákon szörfölsz egy vasalódeszka tetején és vesz egy hd kamera ;]

(#12) Petike1007 válasza azbest (#11) üzenetére


Petike1007
tag

a háttérben meg az a régi pálmafás egész falat betakaró poszter....
höhh :D
látom magam előtt...

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#13) erhas01


erhas01
tag

Főzés közben a konyhában, beszélhetnél arról, milyen egy kézzel kezelni a kamerát úgy, hogy az omlett se égjen oda! :D
Szerintem van olyan nehéz, mint az erdőben lefele gurulás.
Az első épp testhez álló feladat ....
hacsak nem tesztelsz ma egy görgetőpadot is a szobában 12 órán át. :DD

A kezelőmenü milyen emberbarát.
Lehet e külső akkumulátort hegeszteni rá?
Mekkora kártyakapacitása, külső egység kapcsolható e hozzá.
Mennyi az a fény amiben még elfogadod a képet.
Sötétítés!
Mikor szemcsésedik a kép.
Becsillanások, fénnyel szemben.
Rázkódás.

(#14) superecneB válasza erhas01 (#13) üzenetére


superecneB
őstag

A hőmérsékletekre mennyire érzékeny ez? Pl síeléskor nagyobb taknyolás a hóban stb. csak mert mondtad, hogy forró vízbe nem raknád bele inkább.

(#15) erhas01 válasza superecneB (#14) üzenetére


erhas01
tag

Azt ééén honnét tudjam? :)
Pheket kérdezd!

Csak annyi világos egy nagyon kicsi helyre van előre belegyömöszölve az operatőr és a rendező. Négy óránként kér áramot, addig bírja nyitott szemmel.
Ez a ma tudása. Nekem 168 órás, negyed lapos, könnyű kezelhetőség, minimálbér fele, kézreálló, az elfogadható. :D

(#16) FishAir


FishAir
senior tag

A havat simán bírja, de mondjuk termálfürdőbe nem vinném.

Külső áramforrás csak ami USB-n keresztül ad le kraftot vagy sufnituning, de ezekhez külön ház kell a gyárival fedett az usb.

Kártyát olyat veszel bele amilyet akarsz. Én sokat olvasgattam és a Kingston 16GB class 4 mellett döntöttem. A GoPro és az Eye of Mine is azt árulja hozzá.

Ahogy csökken a fény úgy szemcsésedik, és a benti felvételek sem az igaziak, de nem is arra lett kitalálva. Kristálytiszta verőfényes időben tűéles (pengehegyes) a kép.

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#17) -bh-


-bh-
aktív tag

[link] -thermálfürdős videó ;) (mondjuk nem csak GoPro...)

Márciustól kapható hátlapra csatlakoztatható LCD monitor, hozzá való hátlappal (a vízállóság végett); azon kiír minden menüpontot.

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#18) erhas01


erhas01
tag

Pheke ........ 12 pont, elvetemült ötleteim, bocs :)
1
Vegyél széles celluxot, ragaszd a kutyára a kamerát és engedd el.
Alsó állású kamerafelvétel!
Este megnézed hol járt.
2
Tedd a kutya szájába és fuss vele az utcába.
Oldalirányú mozgások.
3
Köss egy kötelet a kamerára a végét pörgesd meg.
Mikortól csíkosodik a kép?
4
Napfelkelte
Milyenek a színek? Nézd az időt mikor látod te a napot sárgának és
a felvételen mennyi idő telik el amikor azt mondod na ilyen volt ott.
5
Autó reflektorok tükröződése
Esti fényben, a szemhez képest, mennyire látszik az aszfaltról visszaverődő fénycsóva, mennyivel több fény kell hogy a kamera is lássa?
6
Kerékpárod kerekét forgasd meg és oldalról vedd fel a küllőket.
Mennyire kell gyorsan forgatni a kereket, hogy ne láss át a küllők között.
7
Frizbit dobálhatnál a kutyádnak, ha más nincs jó a zsolnai is
8
Vedd fel egy kerti gyümölcsfa kérgét! Mondd meg mi az , körte alma stb.
A színére vagyok kíváncsi!
9
Állj szemben egy téglalap házzal, mekkora torzítást látunk a képben.
Párnatorzítást.
10
Rajzolj egy célkeresztet, ha nincs jó a villanyoszlop is,
Függőlegesen mennyire egyenes, és a kép nem dől el a függőleges síkhoz képest hátra vagy előre?
11
Van folyó,patak, vagy csatorna, a habzó víz hogyan látszik?
12
Oldalról felvenni a városi forgalmat közelről az 50km -rel haladó autóst
pl.: a zebránál.

(#19) FishAir válasza erhas01 (#18) üzenetére


FishAir
senior tag

3

iDontcare

(#20) erhas01 válasza FishAir (#19) üzenetére


erhas01
tag

Ez mi, baseball?
Úgy néz ki, mintha az ember lett volna pörgetve!
Ha Pheke készíti , akkor a felvételt ki is fogja kockázni a gépem.
Ezen semmit nem érzékelek, hiányzik a kommentár!
Nincs viszonyítási alapom.
Azért kértem olyat, és úgy, mert egyiket vagy másikat tudom viszonyítani.
Hétköznapi életszerű _ marhaságok _ abból érzem kell, vagy felesleges, vagy alkalmatlan számomra . ::)

(#21) erhas01 válasza erhas01 (#18) üzenetére


erhas01
tag

Pheke
és mindenkinek
Még pár kemény színpróba, bármely képmegjelenítőnek! (a teljesség igénye nélkül )
13
Szőnyeg, vagy pokróc kiterítve a textília.
Terítsd ki a napra, és pásztázd le a kamerával, a mintáját.
A textil, vagy lábtörlő, vagy kötött pulóver mintázata van olyan összetett, mint a terep.
pl. török csomózás
14
Szeretném ha virágokat is vennél fel vele.
Kék, lila, ibolya, amarilisz, muskátli, thuja, keress olyat ami becsapja a szenzort. Bármi csak virág legyen!
Legalább három lesz! Az alapszíneivel megegyező.
15
Festékbolt, írószerbolt, művészetellátó szakbolt.
sötétebb és ezek világosabb árnyalatai név szerint:
ólom sárga, maja kék, egyiptomi kék, mínium okker, malachit, egyiptomi zöld, ón sárga, fekete korom, cinkfehér, titánfehér, cink sárga, citromsárga, karthauzi sárga, japán citromsárga, perzsa citromsárga, nápolyi sárga, monacói sárga, citrom okker, barnás rózsaszín, mars vörös, velencei vörös, toledo barna, bistre, meleg szépia kasseli barna , kadmium narancs, narancs ólom tónus, kadmium skarlátvörös, rubin világos vörös, karthauzi rózsa, perzsa mélyvörös, kínai vörös, muskátli vörös lazúr, török vörös, buzér gránátvörös, bordói vörös, bengáli rózsaszín türoszi rózsaszín , főniciai vörös, tartós ibolya, világos kobaltviola, ultramarin rózsa, világos bíbor, buzérvörös bíbor lazúr, bayeux ibolya havanna lazúr mély kobaltviola , perzsa viola extra mély viola, , nápolyi sárga, kadmium sárga, gumi gutti, indiai sárga, kármin, cinóber vörös, karmazsin vörös,, kármin, krapplakk, buzér vörös,karmazsin vörös, kadmium sárgás vörös, krómoxid zöld, smaragdzöld, cölin kék, francia kék keleti kék transzparens zöldeskék, hoggar kék, kobaltkék, porosz kék, ultramarinkék, párizsi kék, mangán viola, ibolyakék, mély ultramarinkék, világos ultramarinkék, porosz kék, világos tengerkék, ásvány kék azúrkék, indigókék, perzsa kék, defti kék , ég kék, patina kék, türkiz kék, Corot zöld, páncél zöld fű zöld, veronai zöld pinaszter zöld, vízzöld, akáczöld, celadon zöld, st. michaelzöld mohazöld, oliva zöld ciprus zöld, kobaltkék, permanens viola, okker sárga, nyers umbra, égetett umbra, nyers sziena, égetett sziena, van dyck barna, pozzuoli, zöldföld, elefáncsont fekete, ftalo zöld, sárgás szürke, éger szürke, kékes szürke, payne szürke, velúr fekete, fedő fehér, titán fehér.
innen:
Pittkréta készlet színei, lefranc artist extra finom olajfesték
van dyck olajfesték, achát kő, sellak, damár gyanta, borostyánkő,gipsz, bolonyai kréta, bólusz.

16
Van otthon kagyló a gyöngyház mintázatot vedd fel.
17
Templomban, bizományi áruházban vagy bárhol az arany színe, hogyan jeleníti meg! Nincs semmi, ami megközelíteni tudja!
18
Autó kereskedésben a kocsik színe.
19
sodrófa, vágódeszka, kutyaház kerítés, tető homlokzat, kapanyél.
Fakereskedés, vagy furnér, nem bútorlap!
Az is elég ha felveszed látom a mintáján mi micsoda!
Magát a fát, a mintázatot.
fenyő, tölgy, bükk, cseresznye, hárs, kőris, éger, gyertyán, akác, juhar, nyír, körte, dió , fűz, gesztenye, szil,
20
felhők
Van elmosás a képen vagy nincs?
21
Bepárásodott ablak.
22
mosóporok, liszt, cukrot:
öntsd át egyik porárból a másikba.
23
forró kávé vagy tea
felvétele a vízcseppek mennyire látszanak?
Kicsiben egy vízesés.
24
fogj egy nedves törlőkendőt és húzd végig az asztalon a csík, hogyan szárad?
Más most nem jut eszembe...
köszönettel.

(#22) waporka


waporka
tag

mennyire elterjedt ez a kis csúúfság:D
bár inkább azt nézzük hogy mennyire praktikus....

a privire illik válaszolni....

(#23) Honzi


Honzi
senior tag

Köszönjük a videót jó lett! :R
Látszott rajtad mekkora unalommal végzed ezt a kemény fárasztó munkát. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#24) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Nyárra be kell szereznem egy ilyen kamerát, már egy jó ideje szemezek vele. Idén mindenképpen szeretnék menni Leogang-ba. 2007-ben Ausztriában melóztam 4 hónapot. Egész nyárra szóló bérletem volt a leogang-i bike park-ba! Akkor még bérelt bicajjal, a fizetésem java erre ment el. Utána vettem a Stinky Primo-t! Nem lett volna rossz egy Go pro hd kamera. Már alig várom!

Dirt

Downhill

Kart 125ccm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.