Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet91


Peet91
aktív tag

Hát nanáhogy! :) Vacsora mellé ideális, plusz külön kíváncsi vagyok, a már sokat látott emberek véleményére a témával kapcsolatban.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#2) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Jövök, jövök mert marhára kíváncsi vagyok, hogy mi lesz :O :O

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#3) MarQs


MarQs
senior tag

...élve a kultikusautentikus szlogennel:

"Connecting People"!

:)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#4) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nokiának már nincs jövője... Ugyan nem szűnnek meg, de az Ericsson sem szűnt meg, mégis egy szót nem hallunk róluk, mióta befejezték a készülékgyártást. Persze maga a cég biztosan nyereséget hoz majd, de a nagyközönség számára már nincs mit adniuk. Borzalmas, hogy így hagynak veszni egy legendát, ráadásul a MS ölébe pottyan minden amit évtizedek alatt elértek. Őszintén szólva nem tudom miről lehet itt még beszélni... :(

[ Szerkesztve ]

(#6) pzstm


pzstm
titán

adás előtt ezt azért mindenki olvassa el:

What’s next for Lumia and Asha?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Seangaijin válasza pzstm (#6) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Nekem elég sok kérdőjelre adott választ, THX!

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#8) ViZion


ViZion
félisten

pfff... a hazai gazdaságot is magával rántja, ha nem lesz több nokiásdoboz... ;] :DDD

Sajnos ez a nokia már nem az, amit megkönnyeznék... :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) cairojack


cairojack
aktív tag

Na ez izgi lesz. Kíváncsi vagyok, hogy a dolog hátterét is ki fogják-e elemezni, vagy csak a mókusvakítás lesz, mint ahogy az lenni szokott, ha MS a téma.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#10) Glenda válasza cairojack (#9) üzenetére


Glenda
addikt

A gyíkemberekre gondolsz? Vagy ha nincs trollkodás, az már mókusvakítás?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#11) fkenny


fkenny
senior tag

Én a pénzes képet úgy csináltam volna, hogy a nokiás dobozban van a pénz:)

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#12) h-yle


h-yle
addikt

Ebből szokott lenni audio verzió? Mert podcast formában szivesen fogyasztanám.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) barnade95


barnade95
tag

Ugye nem myshowroomon?

(#14) kpal


kpal
veterán

nekem a nev a lenyeg pontosabban maradjon igy minden ahogy van Nokia Wp rendszerrel ,nehogy egy vonással elitezzék 10 ev mulva

(#15) Воланд


Воланд
titán

zsir, ez is jo topic lesz. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) =Mentor= válasza kpal (#14) üzenetére


=Mentor=
őstag

De nem marad, legalábbis az okostelefonoknál száműzik a Nokia nevet, amúgy meg a Nokiánál volt egyfajta mentalitás az egyediségre, minőségre és szép dizájnra való törekvés, a MS hiába veszi a át a dolgozókat /mérnököket, már akkor sem lesz ugyanaz...

(#17) Bici válasza =Mentor= (#4) üzenetére


Bici
félisten

Egyetértek, és a legrosszabb az, hogy egy EU gyártóval történik ez.
Kár, hogy ilyen bénák voltak, hogy ezt hagyták. Nagy hiba volt Elop-ot beengedni abba a székbe.
Időben lépve még ment volna szerintem a WP nélkül is a kilábalás.

Persze, az MS remélhetőleg sok pénzt rak a Nokia hagyatékába, és anyagilag még akár jól is járhat a volt-Nokia ökoszisztéma. Remélem így lesz.

Viszont nem tudom figyelmen kívül hagyni azt, hogy egy újabb európai gyártó megy a sűlyesztőbe az ázsiai nyomás és a saját (vezetőinek) pökhendiségének hatására.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18) beloadjoker


beloadjoker
őstag

most miért kell megint a silverlightos f@st erőltetni ?! ? !? ! ? !?! ? !?!?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#19) pzstm válasza Воланд (#15) üzenetére


pzstm
titán

ha Te itt vagy akkor én már másik fizetett bérencként nem is kellek gondolom ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Bici válasza beloadjoker (#18) üzenetére


Bici
félisten

PH! Tv-n mindig is az volt, csak a MATV volt ustream-es.
Én is utóbbit preferálom, mert linux alatt persze nem műxik az SL, és csak az adás után tudom összevadászni az itt-ott fellelhető verziókat.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#21) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Kár érte mert egyedi volt illetve meglehetett különböztetni a többitől. Az a kérdés mit akarnak vele kezdeni.Két lehetőség van .Vajon melyik lesz az ??? :F :F

(#22) =Mentor= válasza Seangaijin (#7) üzenetére


=Mentor=
őstag

Na igen sokmindenre választ kapunk, többek között folytonosságot vetít előre, de egy dolog ígérni valamit és másik betartani és véghezvinni... Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#23) etsmark


etsmark
tag

Valahol olvastam hogy egy idő után el fogják dobni a nokia nevet és csak Lumiat fognak használni.. ez most igaz ?

(#24) Воланд válasza etsmark (#23) üzenetére


Воланд
titán

igaz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) lacix76 válasza Воланд (#15) üzenetére


lacix76
őstag

Ki fog alakulni itt itt is később egy-két szócsata. :DD

[ Szerkesztve ]

(#26) saiyajin


saiyajin
senior tag

De jó, hogy félkor kezdtek, most ültem csak a géphez és láttam a tv adást. Várjuk a kezdést! :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#27) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Ez jó kis téma lesz. :C

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#28) ViZion válasza lacix76 (#25) üzenetére


ViZion
félisten

Az kizárt! :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) joey04


joey04
titán

Így csak hivatalos lett a Nokia halála. Már akkor megszűntek számomra, amikor dobták a saját rendszereiket és váltottak windowsra. Legalább droid lett volna, ahol a rendszer testre szabhatósága miatt egyedi tudott volna maradni a cég. Kár értük.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) pitu73


pitu73
csendes tag

edig se kelet a windows os mobil de ezután már a NOKIA ese

(#31) Nigér válasza ViZion (#28) üzenetére


Nigér
őstag

;] :DDD

30 pitu73: és mit szólnál egy helyesírási kisokoshoz...? ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) cairojack


cairojack
aktív tag

Kép, hang ok,

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#33) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Jó a hajatok! Vagyis a helye. :D

Elment a fókusz.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34) ekko98


ekko98
tag

kép hang ok

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#35) saiyajin


saiyajin
senior tag

Kép, hang oké. Jó a sérótok! :D

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#36) Mrsoska


Mrsoska
csendes tag

Legalább amerikaiak vették meg és nem kínaiak, még ha a Microsoftról beszélünk is. Ballmer nélkül ez bizony jó lesz, legfeljebb kicsit várni kell, mire a pozitívumok kijönnek! :)

hunfloorball.hu

(#37) =Mentor= válasza joey04 (#29) üzenetére


=Mentor=
őstag

A Nokia így is egyedi maradt, dizájn, innováció, minőség, a WP önmagában is egyedi, míg a többi gyártónál csak a launcher különbözik.

(#38) pitu73


pitu73
csendes tag

akadoztok

(#39) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

majd jutubon visszanézem, nálam használhatatlanul akad... :(((

#44: vagy nem ezt a májsóvbaromságot. :(

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Visszanézni ugye vissza lehet majd? Sajna nem fogok idöben hazaérni, de a téma érdekel.

All→M8

(#41) saiyajin


saiyajin
senior tag

Egy könyvet szívesen olvasnék erről a Nokia-MS drámáról. :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#42) joey04 válasza =Mentor= (#37) üzenetére


joey04
titán

szerintem nem.
btw nagyon akadozik az adás nálam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Quasi_modo válasza =Mentor= (#37) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

a WP önmagában is egyedi
Ha csak egy cég gyárt vele mobilokat.

valami

(#44) ViZion válasza sz.balazs.95 (#39) üzenetére


ViZion
félisten

+1 nálam is. Nem Nokiával kellene videózni... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#45) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Egyetértek az MS-es megjegyzéssel, hogy nem tanulnak a hibáikból.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46) cairojack


cairojack
aktív tag

Bocsi Srácok, ez nekem nagyon akad, YOUTUBE-ra tegyétek majd fel az adást plz inkább ott nézem. THX.

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#47) hege8888


hege8888
aktív tag

Na, akkor már várhatjuk az újjabb összefoglaló cikket egy patináns gyártó dicső és végzetes múltjáról.
Ezt azért nem hittem volna, hogy ennyire süllyesztő lesz a vége.
Meg érdekes lesz a piac is, gyakorlatilag a Microsoft az Apple mellé lépett, aztán majd látjuk, mit hoz ki ebből...

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#48) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Nálam el se indúlt.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#49) pitu73 válasza Nigér (#31) üzenetére


pitu73
csendes tag

nem minden a hejes iráss

(#50) MattM


MattM
tag

Nokia = Windows Phone referenciamodell? Vajon a Nokia féle extrák benne maradnak-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.