Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Peterson_ válasza HuMarc (#5) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszönöm, ezt bóknak veszem:R
Azért nem lett címlapos, mert viszonylag kis réteget érdekel ez a dolog, nem is olyan összeszedett és informatív írás, aminek címlapon lenne a helye.
Jobb ez személyes bejegyzésnek:)

Ismerem azokat a gépeket amit felsoroltál, de mindegyikkel az a probléma, hogy azok csak arra vannak, de mellette nem telefonok.
Az Archos,amit Adam, koléga dobott fel,már közelebb van a jó irányhoz.

Egyre inkább gondolkodom, hogy veszek egy akármilyen aktuálisabb telefont, és akkor usb/bluetooth gamepaddal nyomom majd, végülis útközben belefér, hogy összerakom-mondjuk a folyamatos mappingoláshoz már nagyon nincs kedvem, emulátorban is utálom, ha kell-

Tisztában vagyok vele, hogy mennyire gyorsan elszalad a hardverek felett az idő, de azért egy Snapdragon 600 ezzel az összeállítással még jövőre is igencsak jó ajánlatnak számítana, és nem is volt célom, hogy egy megdönthetetlen HW rekordert álmodjak.

Szerintem ez az a szint, így a közeljövőbe tekintve, aminek elkérnék az árát, de nem lenne elérhetetlen.
A mai játékokat röhögve futtatná, és jó darabig megbirkózna bármilyen alkalmazással kompromisszumok nélkül.
Emellett takarékosabban üzemel, ami megint csak nem mindegy.
Ha pár hónapja írtam volna meg a cikket, tuti Tegrát tettem volna bele, de pár hónap alatt kitapasztaltam, hogy azért jócskán vannak hátrányai.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.