Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blade zte


blade zte
őstag

Nekem szimplán elég a felhöbe mentés, és kész.

Oppo find 7 astro black

(#2) LLKobe


LLKobe
veterán

Ennek lényegében az a mondanivalója, hogy minden gémbe pakolnak valamit amit csak neten tudsz leszedni, és tejelhetsz érte...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) BigBlue69 válasza LLKobe (#2) üzenetére


BigBlue69
őstag

Vagy beleraknak egy senkit nem érdeklő multit..

Mirrors Edge 2-be be raknak majd egy fuss időre a barátaiddal-t Amit első nap valami kis okos meghackel és 00:01 perces idők lesznek legfelül..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#4) #51736960


#51736960
törölt tag

"a játékok online funkcióival szembeni elkötelezettség náluk példa nélküli"

hogy nem ég le a bőr a pofájukról, elég csak megnézni az nfs world-öt, annyi cheater van, hogy lehetetlen játszani, hibába reportolunk 10-en, még egy hét múlva is versenyez a csaló ugyanazzal a névvel.
ami azért nagyon szomorú, mert amúgy (szerintem) egy tök jó játék lenne, de az EA beleszarása az egészbe tönkreteszi a játékélményt... :(

soha többet EA játékot!!!!

(#5) #57919488


#57919488
törölt tag

Tehat akkor marad minden jatekban a Simscity fele DRM ami megkoveteli a netes hozzaferest?
Jo taktika lenne ha erre gondoltak de lehet csak a multira celoztak :D

(#6) satz18


satz18
őstag

Ha olyan minőségű multija lesz mint annó a mass effect 3-nak (a bioware nem akart bele multit az ea erőltette) akkor csak tegyenek minden játékokba multit. Ahhoz értenek, legjobb példa a bf3. A dragon agekből én személy szerint nagyon hiányoltam a multit. Ebből kiindulva a harmadik részben borítékolható az is.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) satz18 válasza #51736960 (#4) üzenetére


satz18
őstag

Akkor téged gondolom ez se érdekel:
https://www.humblebundle.com/

Ebből ugye az eanak nincs semmi részesedése, az egészet eladományozzák.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) #51736960 válasza satz18 (#7) üzenetére


#51736960
törölt tag

nem igazán, már teljesen figyelmen kívül hagyom az EA termékeit, elsősorban az elmúlt években a kedvenc címeimmel véghezvitt ámokfutása miatt.
másodsorban pedig azért, mert egy görény banda, nem kellenek a cuccaik, szerencsére van elég jó játék, amiben nincs benne a kezük. számomra bűzlik minden, amihez hozzáérnek.

(#9) danikollar


danikollar
őstag

A FIFA kimaradt. Talán a legnagyobb franchise mind közül.

(#10) batai15 válasza LLKobe (#2) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan. Lassan kihal az offline játék is... és ez nem feltétlen jó.

(#11) Glenda válasza #51736960 (#8) üzenetére


Glenda
addikt

Pontosan egy valakivel szúrsz ki ezzel, és az nem az EA.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#12) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

NSA által támogatott hirdetést láttak.

PS4

(#13) #51736960 válasza Glenda (#11) üzenetére


#51736960
törölt tag

belátom, igazad van :R
kiszúrok magammal, de nem hátrálok meg, pedig minden erőmre szükségem van, hogy ne telepítsem fel az nfs újabb részeit, vagy ne merüljek el a dragon age 2 mágikus rpg világában :)

(#14) Sub-ZeRo válasza BigBlue69 (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az ilyen megmozdulásokat szerettem a BAA játékban... :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) TESCO-Zsömle válasza #51736960 (#13) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sz*r lehet neked.

Én évek óta nem találok olyan játékot EA-nél, ami miatt szenvednem kéne... ME 2 volt az utolsó, amit vártam, de amekkora csalódás volt az az első részéhez képest, aztán ugyanezt eljátszották Dead Space-el is, én már nem várok tőlük semmit. BF3-at is megbántam már, hogy beújítottam, szerencsére nem fájt sokba. HB azért befigyelt, popoluszom még nem volt, az talán jó lesz, emg persze ott a DS1.

És tényleg annyi alternatíva van. CD Projekt, Square Enix és sok kisebb is van. De hébe-hóba még a nagyon nagyok is csinálnak érdekeset. Pl ha szeretted az NFS World-öt, biztos nézegeted a The Crew-ról szóló híreket...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) gianni85 válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


gianni85
veterán

Mióta lejöttem a Fifa-ról, én is tök jól elvagyok EA nélkül. Visszagondolva talán nekem is a ME2 volt az utolsó játékom tőlük, vagy a Dante's Inferno.

(#17) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Telhetetlenség.... mint a Blizzardnál és a D3nál... vissza az asztali társasájátékokhoz! :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#18) Glenda válasza sad_Vamp (#17) üzenetére


Glenda
addikt

Most úgy őszintén, az a fogalom, hogy részvénytársaság mond neked valamit? :U

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#19) TESCO-Zsömle válasza Glenda (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amúgy ez is érdekes. A játékiparban látszólag minél nagyobb egy cég, annál rosszabbak a termékei.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) sagem


sagem
addikt

Elég nagy baj ez (szerintem). A legjobb példa erre az EA féle "erőszaktevésre" az új Sim City. Ráerőltették a játékra ezt a játssz többedmagaddal sok apró régióban féle marhaságot (+a drm-t), aztán olyan is lett, az egész tele van bugokkal, gond volt/van az elérhetőséggel, panaszáradat a játékosok felől..
(ami egy városépítő játék, tehát olyan műfaj amihez pont kellene hogy legyen naaaaagy és élvezetes single mód. Most van helyette törpe térkép, online jelenléttel, építs sok törpe várost, egy nagy helyett, remek újítás..)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#21) Mardel válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Mardel
őstag

Mig a kis cegeknek tenyleg mutatniuk kell valamit, addig a nagyokat a retesteszta reszek tartjak el, meg a nevuk.
Fifa, Nfs, Bf, ME, DA, MoH, sims, stb.
EA uj cimei meg tobbnyire elbuknak.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#22) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Jelenleg az Electronic Arts az egyik legnagyobb játékkiadó cég a világon, ők felelnek többek között a Dragon Age, Mass Effect, Battlefield, Star Wars, Command & Conquer, Madden, FIFA, The Sims és még egy csomó franchise terjesztéséért.

Ezek közül csak a Battlefield-et tudom értékelni.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#23) Wolverine válasza BlackSoft (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

A többi nem fps :P Épp ezért nem hagyhatod figyelmen kívül, hogy vannak, akik meg azt a műfajt nem bírják.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) BlackSoft válasza Wolverine (#23) üzenetére


BlackSoft
addikt

Én nem vagyok kötve egy műfajhoz, de a felsoroltak mindegyike szerintem egy elfelejthető, gyorsan megunható valami :DDD Mondom ezt úgy, hogy mindel játszottam. Nem csak fps-el játszom. LOL-ozok, ami MOBA műfajó játék, valamint Sim City-vel is játszom, ami nem is tudom, talán szimulátor. Tehát kimondottan a felsorolt játékokat nem tudom értékelni :K

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26) Ryder62


Ryder62
őstag

Az a baj hogy lassan mindent ez a trágya cég birtokol. Nem elég hogy frencsájzokat rombol le, lassan minden játék egy értelmetlen, bugyuta online cucc lesz amit ellepnek a 12 éves kispistik. Single meg össze lesz csapva.

"Ah, yes, rEApers!"

(#27) #57919488 válasza Ryder62 (#26) üzenetére


#57919488
törölt tag

A regi vezetovel nem hinnem, hogy csinaltak volna humble filleres EA bundle-t.
Talan megmentheti meg a dolgokat ha talan ujra minosegi jatekokat csinalnak.

(#28) Glenda válasza #57919488 (#27) üzenetére


Glenda
addikt

Szerintem a mélypont a 2000-es évek közepe volt. Azóta mintha megint észnél lennének.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#29) Narxis válasza Glenda (#28) üzenetére


Narxis
nagyúr

Messze vannak még attól.

Thanos was right.

(#30) Ryder62 válasza Narxis (#29) üzenetére


Ryder62
őstag

Mint innen egy másik galaxis. Épp hogy most élik "aranykorukat". Mint kiadó ráteszi minden címre a mocskos mancsát és lerombolja azt, mint fejlesztő... nos... lol.

(#31) Reignman válasza Ryder62 (#26) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ez a Moore az iparág másik nagy bohóca, kezet foghatna a Ballmer-rel, és élvezhetnék a millárd dollárjaikat, amit a csupán gazdasági hozzáállásukból eredően kaszíroztak be rövid távon, de hosszú távon a tönk szélére sodorták azt, amihez hozzáértek.

Moore többek között az Nba Live sorozatot tette tönkre, iszonyat magasan volt a 90-es évek végén, amint átvette a vezetését, pár év alatt a játékosok többsége megutálta, évről évre a rókabőrt adták ki. Célmondata: Maximum profit, minimum fejlesztéssel.

(#32) MageRG válasza Mardel (#21) üzenetére


MageRG
addikt

Vesd össze: hollywoodi "kreativitás" vs. független filmesek.
I see a pattern here... :U

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#33) sad_Vamp válasza Glenda (#18) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Mond, de attól még a Mass effecten és a Mirrors Edgen kívül nem igazán tudtak mostanában villantani... amúgy pont ez történt/történik az ubival is...

Minél nagyobb annál gagyibb.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.