Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Milyen meglepő, hogy ismét pest.
június óta akarok egy sz@ros netet, mert a mostani 2 megabit 6 ezerért már gáz. De T nem terjeszkedik erre(sem).
örülök neki

(#2) bpx


bpx
őstag

nagyon helyes
nálunk is (Gyömrő) elérhető már egy ideje a T-Home, mint alternatív szolgáltató az eddigi egyedüli UPC Telekom (régen MTT) helyett
tripla kedvezménnyel szerintem megéri váltani, de ha csak 1-1 szolgáltatás kell, akkor ugyanannyiba kerül

a nethez volt szerencsém ismerősnél, a ping sokkal alacsonyabb mint a upc-nél, és a sávszéllel sincs gond

(#3) ubbconfig


ubbconfig
aktív tag

Örülök, hogy a tréhóm már kész hálózatokat átvesz és üzemeltet az isten háta mögött is, de hogy Szentendrén az utca egyik oldaláról a másik oldalra nem képes másfél éve egy rohadt telefon/kábeltévé kábelt áthúzni egy új sorházba, az vérlázító. Se ADSL, se kábelnet, maradt a tányéros digi és a voda mobilnet. Mindez 2009-ben, Pest megyében, Budapesttől 8 kilométerre, egy város sűrűn lakott részén (tehát nem az erdőszélén)
:((( :(((

(#4) raczger


raczger
őstag

Az az egy baj, hogy a megvásárolt hálózat egy kalap szar:) Tudom, mert Tahitótfaluban lakom és több ismerősömnek, haveromnak is volt olyan fajta kábelnetje. Kicsit sokan vannak a hálózaton máris kuka a net, meg sokszor volt kimaradás. Remélem a T csinál valami a hálózattal, mert most nem a legjobb :) (mindenesetre nekem tökéletes a T-s dsl)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.